Elérhetőségek | Tanáraink | Tanulóink | Írjon nekünk
Központi telefonszám: +36 (42) 508 870
Központi e-mail cím: banki@bankidonat.hu

Járványügyi eljárásrend, intézkedési terv

Tisztelt Szülők! Kedves tanulóink! Kedves Kollégák!

Intézményünkben a járványügyi helyzet következtében eljárásrend és intézkedési terv került kidolgozásra, melyet a látogatóink egészsége érdekében maradéktalanul betartunk és betartatunk. Kérjük minden érintett szíves tudomásulvételét.

Megtekintésükhöz kattintson az alábbi képekre (PDF formátum).

Köszönettel: Juhász Ferenc igazgató

Őszi érettségi lehetőség a Bánkiban

Kedves érettségizők!

Iskolánk a 2020. őszi érettségi időszakban érettségiztetésre kijelölt intézmény lett, így nálunk lehet jelentkezni az őszi érettségire 2020.09.07-ig (földszint 3-as irodában, a titkárságon naponta 8:00 és 16:00 között, érdemes előtte telefonon érdeklődni a következő számon: 06 42 508-870).

Információ a tanévnyitóról

Bár a 2020.06.05-i beiratkozással kapcsolatos cikkben a csatolt PDF-ben is írtuk, de megerősítésként:
Szeptember 1-jén (kedden) 7:45-kor várjuk nagy szeretettel a 9. évfolyamos tanulóinkat az intézmény tornatermében egy 8:00-tól kezdődő rövid tanévnyitó ünnepségre, a felvételi levélben korábban leírt módon: ünnepi öltözetben, bánkis nyakkendőben. A "nagyok" az osztálytermeikbe jöjjenek, ahol osztályfőnöki órákon értesülhetnek az aktuális információkról.

Sok sikert, örömöt, jó egészséget, eredményes tanévet kívánunk minden tanulónknak az új tanévre!

Copyright © www.bankidonat.hu. Minden jog fenntartva.