Tanáraink

VEZETŐSÉG

HENGSPERGERNÉ KOVÁCS ADRIENN
Oktatási Igazgatóhelyettes

Tanított tantárgyak:
történelem,
magyar nyelv és irodalom

Végzettség:
egyetem

 

BARACSKA ANTAL

Szakmai igazgatóhelyettes

Tanított tantárgyak:
közlekedésgépészet ágazat tárgyai

Végzettség:
főiskola

 

JUHÁSZ FERENC
Igazgató

Tanított tantárgyak:
informatika,
gépészet ágazat tárgyai

Végzettség:
egyetem

 

BARANYI FERENC

Nevelési Igazgatóhelyettes

Tanított tantárgyak:
magyar nyelv és irodalom

Végzettség:
egyetem

 

SZÜCS ZOLTÁN

Gyakorlati oktatásért felelős Igazgatóhelyettes

Tanított tantárgyak:
közlekedésgépészet ágazat tárgyai

Végzettség:
egyetem

 

Közismereti tanárok:

Asztalos piroska

Tanított tantárgyak:
magyar nyelv és irodalom

Végzettség:
egyetem

Fogadóóra
hétfő (2. óra)

Beosztás feladatkör:
oztályfőnök (11.B)

Barta Zoltán

Tanított tantárgyak:
angol nyelv

Végzettség:
főiskola

Fogadóóra
kedd (2. óra)

Beosztás feladatkör:

 

 

Bernyiscsek Mónika

Tanított tantárgyak:
matematika

Végzettség:
egyetem

Fogadóóra
szerda (4. óra)

Beosztás feladatkör:

 

Czipott eszter Klára

Tanított tantárgyak:
angol nyelv 

Végzettség:
egyetem

Fogadóóra
szerda (7. óra)

Beosztás feladatkör:
diákmozgalmat segítő
(az iskola részéről)
osztályfőnök (10.D)

 

Császár-Szabó Adél Borbála

Tanított tantárgyak:
német nyelv

Végzettség:
egyetem

Fogadóóra
kedd (1. óra)

Beosztás feladatkör:

Dajka Antal

Tanított tantárgyak:
magyar nyelv és irodalom,
társadalomismeret és etika

Végzettség:
egyetem

Fogadóóra
szerda (6. óra)

Beosztás feladatkör:

Herczku László

Tanított tantárgyak:
matematika, fizika

Végzettség:
egyetem

Fogadóóra
szerda (3. óra)

Beosztás feladatkör:
osztályfőnök (9.C)

Hubicsák Zoltán

Tanított tantárgyak:
testnevelés, fizika

Végzettség:
egyetem

Fogadóóra
szerda (3. óra)

Beosztás feladatkör:
osztályfőnök (11.D)

Hudákné Oláh Anita

Tanított tantárgyak:
matematika

Végzettség:
egyetem

Fogadóóra
szerda (4. óra)

Beosztás feladatkör:

 

Huszár István

Tanított tantárgyak:
testnevelés

Végzettség:
főiskola

Fogadóóra
kedd (2. óra)

Beosztás feladatkör:

Joó Zoltán

Tanított tantárgyak:
testnevelés

Végzettség:
egyetem

Fogadóóra
csütörtök (3. óra)

Beosztás feladatkör:

Juhászné Tóth Tímea

Tanított tantárgyak:
magyar nyelv és irodalom, művészeti ismeretek, társadalomismeret

Végzettség:
egyetem

Fogadóóra
hétfő (1. óra)

Beosztás feladatkör:
osztályfőnök (11.A)

Karpinecz Beatrix

Tanított tantárgyak:
angol nyelv

Végzettség:
egyetem

Fogadóóra
szerda (8. óra)

 

Kerülő Edit

Tanított tantárgyak:
angol nyelv

Végzettség:
főiskola

Fogadóóra
szerda (4. óra)

Beosztás feladatkör:

Kiss Roland

Tanított tantárgyak:
történelem, földrajz

Végzettség:
egyetem

Fogadóóra
kedd (4. óra)

Beosztás feladatkör:
osztályfőnök (12.E)

kóder Anita

Tanított tantárgyak:
angol nyelv, matematika

Végzettség:
egyetem

Fogadóóra
kedd (2. óra)

Beosztás feladatkör:
osztályfőnök (11.E)

Korponai Krisztina

Tanított tantárgyak:
angol nyelv

Végzettség:
egyetem

Fogadóóra
hétfő (5. óra)

Beosztás feladatkör:

Leveleki Miklós

Tanított tantárgyak:
magyar nyelv és irodalom

Végzettség:
egyetem

Fogadóóra
hétfő (3. óra)

Beosztás, feladatkör:
osztályfőnök (9.A)

Máté Viktória

Tanított tantárgyak:
testnevelés

Végzettség:
főiskola

Fogadóóra
szerda (6. óra)

Beosztás, feladatkör:

Megyaszai Edina

Tanított tantárgyak:
matematika

Végzettség:
egyetem

Fogadóóra
péntek (3. óra)

Beosztás, feladatkör:

Pethő István

Tanított tantárgyak:
informatika

Végzettség:
egyetem

Fogadóóra
csütörtök (5. óra)

Beosztás, feladatkör:

Putrás Éva

Tanított tantárgyak:
informatika, matematika

Végzettség:
egyetem

Fogadóóra
kedd (6. óra)

Beosztás, feladatkör:
osztályfőnök (10.A)

Scheibli Katalin

Tanított tantárgyak:
matematika, fizika

Végzettség:
egyetem

Fogadóóra
csütörtök (3. óra)

Beosztás, feladatkör:
munkaközösség-vezető (természettudomány)
osztályfőnök (9.D)

Sipos Judit

Tanított tantárgyak:
történelem, magyar nyelv és irodalom, társadalomismeret és etika

Végzettség:
egyetem

Fogadóóra
szerda (2. óra)

Beosztás, feladatkör:
osztályfőnök (10.B)

Szemerszkiné Takács Tünde

Tanított tantárgyak:
magyar nyelv és irodalom, történelem, társadalomismeret és etika

Végzettség:
egyetem

Fogadóóra
szerda (4. óra)

Beosztás, feladatkör:
munkaközösség-vezető (humán)

Szigeti Rita

Tanított tantárgyak:
magyar nyelv és irodalom, társadalomismeret és etika, művészeti ismeretek

Végzettség:
egyetem

Fogadóóra
kedd (3. óra)

Beosztás, feladatkör:

Teski Tibor

Tanított tantárgyak:
angol nyelv

Végzettség:
egyetem

Fogadóóra
péntek (5. óra)

Beosztás, feladatkör:

Tóth Gábor

Tanított tantárgyak:
informatika, matematika

Végzettség:
egyetem

Fogadóóra
kedd (1. óra)

Beosztás, feladatkör:

Újvári Tibor

Tanított tantárgyak:
fizika, matematika

Végzettség:
egyetem

Fogadóóra
szerda (6. óra)

Beosztás, feladatkör:

Varga Viktória

Tanított tantárgyak:
angol nyelv

Végzettség:
egyetem

Fogadóóra
csütörtök (4. óra)

Beosztás, feladatkör:
osztályfőnök (12.B)

Zentainé Szenes Renáta

Tanított tantárgyak:
informatika, matematika

Végzettség:
egyetem

Fogadóóra
péntek (3. óra)

Beosztás, feladatkör:
osztályfőnök (9.B)

Zsigó Zsolt

Tanított tantárgyak:
matematika, fizika, informatika

Végzettség:
egyetem

Fogadóóra
hétfő (3. óra)

Beosztás, feladatkör:
tehetséggondozás, 
a BÁNKI-ROBOT TEAM vezetője

Szakmai tanárok: 

Ács László

Tanított tantárgyak:
villamosipari és elektronikai ágazat tárgyai

Végzettség:
főiskola

Fogadóóra
hétfő (4. óra)

Beosztás, feladatkör:

Balázs Elek

Tanított tantárgyak:
közlekedésgépész ágazat tantárgyai

Végzettség:
egyetem

Fogadóóra
csütörtök (3. óra)

Beosztás, feladatkör:
munkaközösség-vezető (közlekedés),
osztályfőnök (2/14B)

Bálint László

Tanított tantárgyak:
gépész ágazat tantárgyai

Végzettség:
egyetem

Fogadóóra
csütörtök (5. óra)

Beosztás, feladatkör:
osztályfőnök (12.A)

Baracsy Zsolt

Tanított tantárgyak:
villamosipari és elektronikai ágazat tantárgyai

Végzettség:
főiskola

Fogadóóra
kedd (3. óra)

Beosztás, feladatkör:
munkaközösség-vezető (elektronika),
osztályfőnök (9.E)

Bartha Tibor

Tanított tantárgyak:
gépészeti ágazat tantárgyai

Végzettség:
egyetem

Fogadóóra
csütörtök (4. óra)

Beosztás, feladatkör:
osztályfőnök (12.D)

Batta Zsolt

Tanított tantárgyak:
villamosipari és elektronikai ágazat tantárgyai

Végzettség:
főiskola

Fogadóóra
hétfő (3. óra)

Beosztás, feladatkör:

 

Bene István

Tanított tantárgyak:
közlekedésgépész ágazat tantárgyai

Végzettség:
középiskola

Fogadóóra
csütörtök (3 – 5. óra)

Beosztás, feladatkör:
osztályfőnök (2/14H)

Béres János

Tanított tantárgyak:
közlekedésgépész ágazat tantárgyai

Végzettség:
egyetem

Fogadóóra
csütörtök (7. óra)

Beosztás, feladatkör:
osztályfőnök (1/13H)

Borbély Norbert

Tanított tantárgyak:
gépész ágazat tantárgyai

Végzettség:
egyetem

Fogadóóra
szerda (2. óra)

Beosztás, feladatkör:

Dancs Tamás

Tanított tantárgyak:
gépész ágazat tantárgyai

Végzettség:
főiskola

Fogadóóra
hétfő (7. óra)

Beosztás, feladatkör:

Filep Tamás

Tanított tantárgyak:
villamosipari és elektronikai ágazat tantárgyai

Végzettség:
főiskola

Fogadóóra
hétfő (2 – 3. óra)

Beosztás, feladatkör:

Fodor Tibor

Tanított tantárgyak:
közlekedésgépész ágazat tantárgyai

Végzettség:
főiskola

Fogadóóra
hétfő (9. óra)

Beosztás, feladatkör:

Hegyes Ferenc

Tanított tantárgyak:
villamosipari és elektronikai ágazat tantárgyai

Végzettség:
főiskola

Fogadóóra
csütörtök (4. óra)

Beosztás, feladatkör:
osztályfőnök (5/13E)

Kiss István

Tanított tantárgyak:
villamosipari és elektronikai ágazat tantárgyai

Végzettség:
egyetem

Fogadóóra
szerda (5. óra)

Beosztás, feladatkör:
osztályfőnök (10.E)

Laczkó Szabolcs

Tanított tantárgyak:
közlekedésgépész ágazat tantárgyai

Végzettség:
egyetem

Fogadóóra
kedd (7. óra)

Beosztás, feladatkör:
osztályfőnök (2/14G)

Mizsák Sándor

Tanított tantárgyak:
gépész ágazat tantárgyai

Végzettség:
főiskola

Fogadóóra
csütörtök (4. óra)

Beosztás, feladatkör:
osztályfőnök (10.C)

Mogyorósi Béla

Tanított tantárgyak:
villamosipari és elektronikai ágazat tantárgyai

Végzettség:
egyetem

Fogadóóra
hétfő (3. óra)

Beosztás, feladatkör:

Nánási Ilona

Tanított tantárgyak:
villamosipari és elektronikai ágazat tantárgyai

Végzettség:
egyetem

Fogadóóra
szerda (2. óra)

Beosztás, feladatkör:

Nuszer Tamás

Tanított tantárgyak:
gépészeti ágazat tantárgyai

Végzettség:
főiskola

Fogadóóra
péntek (4. óra)

Beosztás, feladatkör:
osztályfőnök (5/13D)

oláh László

Tanított tantárgyak:
gépészeti ágazat tantárgyai

Végzettség:
egyetem

Fogadóóra
csütörtök (3. óra)

Beosztás, feladatkör:
osztályfőnök (12.C)

Pásztor Tamás

Tanított tantárgyak:
közlekedésgépészeti ágazat tantárgyai

Végzettség:
egyetem

Fogadóóra
péntek (6. óra)

Beosztás, feladatkör:
osztályfőnök (2/14A)

Petrus Mihály

Tanított tantárgyak:
közlekedésgépészeti ágazat tantárgyai

Végzettség:
szakközépiskola

Fogadóóra
péntek (8. óra)

Beosztás, feladatkör:

Seres Ferenc

Tanított tantárgyak:
gépészeti ágazat tantárgyai

Végzettség:
egyetem

Fogadóóra
hétfő (7. óra)

Beosztás, feladatkör:

Sipeki Zoltán

Tanított tantárgyak:
közlekedésgépészeti ágazat tantárgyai

Végzettség:
főiskola

Fogadóóra
szerda (4. óra)

Beosztás, feladatkör:
osztályfőnök (2/14J)

Szoták Viktor

Tanított tantárgyak:
közlekedésgépész ágazat tantárgyai

Végzettség:
szakközépiskola

Fogadóóra
csütörtök (5. óra)

Beosztás, feladatkör:

Takács Roland

Tanított tantárgyak:
gépészet ágazat tantárgyai

Végzettség:
egyetem

Fogadóóra
szerda (2. óra)

Beosztás, feladatkör:

Tálas Péter

Tanított tantárgyak:
gépészet ágazat tantárgyai

Végzettség:
egyetem

Fogadóóra
szerda (3. óra)

Beosztás, feladatkör:
osztályfőnök (5/13C)

Tatomirovics András

Tanított tantárgyak:
közlekedésgépész ágazat tantárgyai

Végzettség:
egyetem

Fogadóóra
kedd (5. óra)

Beosztás, feladatkör:
osztályfőnök (5/13B)

Tóth Mátyás

Tanított tantárgyak:
közlekedésgépész ágazat tantárgyai

Végzettség:
főiskola

Fogadóóra
szerda (1. óra)

Beosztás, feladatkör:
osztályfőnök (5/13A)

Vass Károly

Tanított tantárgyak:
gépészet ágazat tantárgyai

Végzettség:
egyetem

Fogadóóra
csütörtök (4. óra)

Beosztás, feladatkör:
pályaválasztási felelős, munkaközösség-vezető (gépészet), osztályfőnök (11.C)

Veres Csaba

Tanított tantárgyak:
villamosipar és elektronika ágazat tantárgyai

Végzettség:
főiskola

Fogadóóra
péntek (2. óra)

Beosztás, feladatkör:

Vizi Sándor

Tanított tantárgyak:
gépészet ágazat tantárgyai

Végzettség:
főiskola

Fogadóóra
szerda (2. óra)

Beosztás, feladatkör:

Kollégiumi nevelőtanárok: 

Bakó András

Végzettség:
egyetem

 

Beosztás, feladatkör:
nevelőtanár

Dienes Róbert

Végzettség:
egyetem

 

Beosztás, feladatkör:
nevelőtanár

Félegyházi Gábor

Végzettség:
egyetem

 

Beosztás, feladatkör:
nevelőtanár

Gombkötö Mihály

Végzettség:
főiskola

 

Beosztás, feladatkör:
nevelőtanár

Kiss András

Végzettség:
egyetem

 

Beosztás, feladatkör:
nevelőtanár

Koncz Gábor

Végzettség:
főiskola

 

Beosztás, feladatkör:
diákmozgalom segítő (kollégium részéről), nevelőtanár

Kovács Edit

Végzettség:
egyetem

 

Beosztás, feladatkör:
nevelőtanár

Lengyel Tibor

Végzettség:
egyetem

 

Beosztás, feladatkör:
kollégiumi munkaközösség-vezető, nevelőtanár

Nagy Andrea

Végzettség:
egyetem

 

Beosztás, feladatkör:
nevelőtanár

Orosz Szilárd

Végzettség:
egyetem

 

Beosztás, feladatkör:
nevelőtanár
tankönyvfelelős

Sakadi-Páll Gabriella

Végzettség:
egyetem

 

Beosztás, feladatkör:
nevelőtanár

 

Suller Illés Márton

Végzettség:
főiskola

 

Beosztás, feladatkör:
nevelőtanár

 

Szekrényes Erika

Végzettség:
egyetem

 

Beosztás, feladatkör:
nevelőtanár

 

Óraadók:

KÜLSŐ ÓRAADÓINK A 2020/2021-ES TANÉVBEN:

NÉV TANÍTOTT TANTÁRGY (MŰSZAKIAKNÁL ÁGAZAT)
Baranek Sándor
Benkő Imre közlekedésgépész ágazat
Császári Miklós közlekedésgépész ágazat
Gyimesi Tamás közlekedésgépész ágazat
Laczják Sándor specializált gép- és járműgyártás ágazat
Pásztor Miklós közlekedésgépész ágazat
Somogyi Éva német nyelv
 Tóth Antal  

Megtalál minket a legnépszerűbb közösségi oldalakon is!

Méret
Kontraszt