Elérhetőségek | Tanáraink | Tanulóink | Írjon nekünk
Központi e-mail cím: banki@bankidonat.hu

Tagozatok

Kedves Látogatónk!

A TAGOZATOK menüben az iskolánkban történő sokoldalú oktatási forma miatt fellelhető tagozatokat szeretnénk általánosan bemutatni:

A Nappali tagozaton jelenleg a szakképzés korábbi átalakítása miatt még él a régi típusú szakmacsoportos képzés (ez a 2015/2016-os tanévben még a 12. évfolyamos tanulóinkra igaz kifutó rendszerben), illetve az új szakképzési törvénynek megfelelő ágazati képzés (ez jelenleg a 9. 10. és 11. évfolyamos tanulóinkra igaz felfutó rendszerben). Nappali tagozaton az itt tanulni kívánó, leendő 9. évfolyamos tanulókra a Szakképzés menüpontban ismertetett képzések vonatkoznak (kivéve az Autótechnikus képzés, ami ráépüléses képzés az Autószerelő és az Autóelektronikai műszerész szakokra) azzal a megkötéssel, hogy a 2 éves képzés 1 éve "beépül" a 9-12 évfolyam időszakára és így szakmai érettségit követően még 1 évet kell a szakképzésben eltölteniük a kívánt bizonyítvány kézhez vételéig.

A megtekinteni kívánt tagozat ismertetőjét kiválaszthatod a jobb oldali menüből vagy az előbb felsorolt listából.

Copyright © www.bankidonat.hu. Minden jog fenntartva.