Elérhetőségek | Tanáraink | Tanulóink | Írjon nekünk
OM azonosító: 203045
Központi telefonszám: +36 (42) 508 870
Központi e-mail cím: banki@bankidonat.hu
Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Korábbi tanulóink névsora


Kedves Látogatónk! Ezen az oldalon az adott évben végzett érettségiző osztályok osztályfőnökeinek és tanulóinak névsorát láthatja. A TABLÓ KÉPTÁR menüpontban az iskolánkban megtalálható ballagási tablóképeket tekintheti meg, ez szorosan összefügg ezzel a menüponttal. Ha Ön korábban nálunk végzett, kérjük, segítse munkánkat azzal, hogy észrevételeit, pontosításait jelzi felénk. Köszönjük!


1978 1979 1980 1981 1982 1983 1984 1985 1986 1987 1988 1989 1990 1991 1992 1993 1994 1995 1996 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018


2018

12.A (25 fő) Osztályfőnök: Asztalos Piroska
Albert Attila, Alexa Balázs, Báki Bence, Bakó Zoltán Sándor, Balogh Mátyás Zsolt, Buga Zsolt, Czifrák Richárd, Csizmarik Zoltán, Dávida Alex, Diófási-Takács László Máté, Harcsa Norbert, Kálmánchei Roland, Kerekréti János, Koncz Béla Barna, Lakatos Mihály, Magyar Balázs, Makhándi Ferenc, Márkus Bence, Mihályi György, Papp Zoltán János, Szabó Bence, Szűcs István Richárd, Tenke Dániel, Zajácz Péter Gábor, Zsiros Máté

12.B (24 fő) Osztályfőnök: Zentainé Szenes Renáta
Bacskai László, Bak Máté János, Balogh Mihály, Czirják Máté, Éliás Kristóf, Fazekas Gergő, Filep Dávid, Hollik Mihály, Jasku Ákos, Jenei Szabolcs Roland, Kajtár Ferenc Pál, Kéninger János, Kiss Máté Dániel, Kontrák István, Kozák András, Kozák László, Lipcsei Levente, Litkei László Ádám, Németh Ádám Zsolt, Németh Balázs, Rebenszki László, Szekeres Tamás, Vass Zsolt, Vágó Attila

12.C (29 fő) Osztályfőnök: Kóder Anita
Bacskai Márton, Balogh Ádám, Balogh Gergő, Balogh Máté, Bodolai Tamás, Bukovics Martin, Dudás Martin, Ferenczik Dániel, Győry Menyhért Róbert, Hadas Milán, Kertész Bence, Kobzos Nándor, Kovács Martin, Kozma György, Körmöndi István, Kőszegi Dániel, Oláh Csaba, Oszlánszki Viktor, Pál András, Rezes Gábor, Rezes Martin, Simon Zsolt István, Szikszay Sándor, Szilágyi Bence, Tóth Gábor, Vacik Dániel Zsolt, Vasas Csaba, Zink Péter Valentin, Zsigri Valentin

12.D (28 fő) Osztályfőnök: Hubicsák Zoltán
Aponyi Zsombor, Auksz Richárd, Balogh Attila, Biri Milán Kevin, Bordás Zsolt, Böjtös Máté, Csatlós Ádám, Csordás Attila András, Deák Sándor, Hankószki Csaba, Illés Szabolcs, Józsa-Vincze Ákos, Kardos József, Kerekes Gábor, Kiss Péter Barna, Kokas Ferenc, Komlósi Ádám, Lakatos Ernő Levente, Lövei Dávid, Mándi Marcell, Markos Martin, Pók Bence, Rudi Zsolt Máté, Sinka György Tamás, Szilágyi Patrik, Tamás Richárd, Vasas Tamás, Vass Dániel

12.E (28 fő) Osztályfőnök: Dajka Antal
Albert Richárd Sándor, Bakán Patrik Norbert, Csengeri Ferenc, Dandóczi Máté Attila, Falcsik Dániel Tamás, Feczus Milán, Gresu Zsolt, Gyüre Béla, Karámos István, Kecskés Zsolt Patrik, Kis József Szabolcs, Madácsi Ákos, Makkai Balázs, Molnár Dániel Tibor, Nagy Enikő, Paráda Tamás, Rohály Nándor, Sebők Zoltán Kolos, Szabó József, Szentmiklóssy Ádám, Szilágyi Norbert, Szücs Márk Alex, Tóth Dávid Krisztián, Tóth István, Tóth László, Tyukodi Norbert, Varga Rudolf, Vas Bertalan

 

12.M (31 fő) Osztályfőnök: Juhászné Tóth Tímea
Albert Csaba, Bajzáth Gitta, Bende Csaba, Botos Patrik, Bunász Benjámin, Czirják Ervin, Csabai Ibolya, Csernus Csaba, Darmos Zsolt, Erdei Csaba, Erdei Soma, Harman Dorián Csaba, Józsa Márk, Kocsis Bence, Kovács Martin, Kovács Tibor Márk, Makara Kitti, Marozs László Olivér, Márton Alexandra, Mészár Sándor, Minya Petronella, Móré Máté, Páll István, Pongó Nikoletta, Rozsáyi Márkó, Simon Ferenc, Szilágyi Nikolett, Szilvási Klaudia, Szilvási Levente Gábor, Tar Ottó Levente, Varga Dorina

13.G (12 fő) Osztályfőnök: Szigeti Rita
Alexa Regina, Ecsegi Richárd István, Kanalas Barbara, Kovács László Attila, Mráz Norbert, Német Norbert, Papp Georgina, Pető Márk, Simon Ferenc, Sóvári Balázs, Sóvári János, Szabó Klaudia

13.N (11 fő) Osztályfőnök: Bernyiscsek Mónika
Ádám András, Benedikti Dániel, Bódi Zsanett, Dér Zoltán, Kovács László, Molnár Ágnes, Sajabó László, Schóberné Lukács Mária, Varga Szimonetta, Zámbó Imre, Zengővári Dávid

13.T (9 fő) Osztályfőnök: Kovács Edit
Farkas Miklósné, Fekete Józsefné, Huszár Tamás, Iglódi Beáta, Karaszné Tóth Magdolna, Kostyál Zsolt, Matkovics Mónika, Nagy Vivien Alexandra, Szedlák Csaba


2017

12.A (27 fő) Osztályfőnök: Nagy Ferenc
Bécsi Krisztián, Bíró Patrik Dávid, Czomba Dániel, Garai Mihály Roland, Horváth Zoltán, Ilosvay Péter, Imre János, Jene Zsolt, Képíró Szilárd, Király Renátó, Koselák Zoltán, Kovács Árpád, Kulimár Gergő János, Lénárt Erik, Márföldi Attila, Nagy Tamás, Papp Zoltán Gyula, Polonkai Donát, Puskás Ádám Albert, Suhaj Máté, Szabó Áron, Szűcs László, Tompa Bence Zsolt, Tóth Márk Patrik, Vida Sándor, Vincze Ádám, Vincze Dániel

12.B (25 fő) Osztályfőnök: Pásztor Tamás
Béres Dávid, Bodó Krisztián, Brilló Gergő, Csengeri István, Csilya Attila, Farcas Albert, Filep Márk, Gál István, Kemény Kristóf Sándor, Kiss Norbert, Kosztyu Máté, Malárovits Richárd, Matolcsi László, Mikovics Attila, Molnár Mihály, Navraczki Patrik, Petró Zsolt, Rovó Gábor, Spekker Roland, Szakács Péter, Szakály Ádám, Torma Krisztián, Török Patrik István, Ujj Roland, Varga János

12.C (30 fő) Osztályfőnök: Fekete Judit
Árva Attila, Barakonyi György, Batári Bence, Bodnár Patrik, Buszlai Tamás, Csépke Soma, Dancs Tibor, Diósi Levente József, Drahos György, Farkas István, Fehér Mihály Dániel, Gere Roland, Gurbán Balázs Ferenc, Hornyák András, Kántor Tamás, Kocsis István Máté, Kocsis Márk, Koscsó Kristóf, Német Zsolt, Pásztor Tibor, Pataki Zoltán, Perjési Dániel, Pózer Máté, Soltész Krisztián Zoltán, Szónok Bálint Gyula, Szuchánszki Máté, Tisza Balázs, Tisza Gábor, Tóth Máté, Vadász Dávid

12.D (17 fő) Osztályfőnök: Barta Zoltán
Balogh Máté, Banka Péter, Darmai Csaba, Dzsupin Botond, Hankószki Dávid, Kropok Dániel Tibor, Lukács Sándor, Németh Attila, Oláh Béla, Palincsár László, Sass János, Schvarcz-Fekete Tamás, Sós Levente Sándor, Szabó András, Szakolczai János, Szojka Erik, Téglás Dániel

12.E (27 fő) Osztályfőnök: Putrás Éva
Arnóth Levente, Berecz Nándor, Csengeri Valentin, Csürök Attila Csaba, Gál Kristóf, Gyüre Ákos, Hegymegi Gergő, Hudák Dávid, Kató Gergő János, Katona Levente Viktor, Kiss János Norbert, Kozma Szabolcs, László Krisztián, Léka Nikoletta, Macsuga Márk, Molnár István, Molnár Máté, Paulusz Zsolt, Pósán Tibor, Szabó Sándor, Székely Levente, Szemán Ádám Gábor, Tóth Attila, Turóczi Árpád, Varga Ádám, Vincze Gábor, Zsigó Soma

 

12.G (12 fő) Osztályfőnök: Papp Attila
Alagi Bence, Banka Richárd, Barta Tímea Éva, Berka Erika, Bulátkó Gábor, Csikós Beatrix, Dancs Krisztián, Dankó Edit, Hupczej Dávid, Simon Petra, Szabó Lívia, Szántó Dávid József

12.H (18 fő) Osztályfőnök: Baranyi Ferenc
Dankó István Zsolt, Gergely Balázs, Harman János, Kormány Dániel, Kovács Tibor Márk, Logojda Viktor, Lovas Viktor, Minya Leticia, Nagy Róbert, Nistor Egon Rici, Pappné Nyicz Erzsébet, Pethe Máté, Póti Szilvia Éva, Schvegler László Mihályné, Sebő Beatrix Tímea, Simicsku Edina, Szabó Alexandra, Varga István

12.M (27 fő) Osztályfőnök: Kiss Roland
Anderkó Bence, Csizmarik Ákos, Cseszlai Vivien, Dengi Petra, Faragó Norbert, Gerbár Zsófia, Goller Ákos, Gulya Arnold, Horváth Petra, Hudák Dóra, Jakab Richárd, Kántor Márk, Künstler Krisztián, Lovas Csaba, Molnár Milán, Molnár Partik, Orosz Tamara, Papp Barna, Rákos Gergely, Sefcsik Klaudia, Szabó János, Szabó Máté, Szentpéteri Mátyás, Szoboszlay Péter, Szögi Zsófia, Vasas István, Zatureczki Sándor

12.N (17 fő) Osztályfőnök: Balázs Éva
Décsi István, Dékmár Károly, Gincsai Bálint, Hatházi József Richárd, Hevele Karla, Ignácz Sándor, Joó Klára, Kandala-Rus Alexandra, Kantár József, Karácsonyi András, Krutilla Csabáné, Palencsár Tímea Tünde, Palsák Noémi, Péter Sándor, Péter Sándorné, Vanicskó Csaba, Varga Richárd Aurél

12.T (17 fő) Osztályfőnök: Varga Viktória
Balázs Vencel, Bazsali György Józsefné, Biroveczné Papp Zsanett Gréta, Csicsák Katalin, Dancs Éva, Gécziné Huszár Gabriella, Hernádi Róbert, Kiss Kinga, Menyhért Gábor, Mile Éva, Minya-Nagy Renáta, Oláhné Papcsák Katalin, Pivarnyik Vivien, Serdült Tamás, Szegedi Eszter, Sztányi János, Záhonyi János István


2016

12.A (30 fő) Osztályfőnök: Herczku László
Babják Ádám, Bacskai László Bálint, Balogh Máté, Czirják Bálint, Csernyik Tamás Patrik, Fodor Viktor, Forgó Péter, Herczku Krisztián, Iván Dávid, Kanócz Róbert, Kázmér Márk, Kertész Árpád Márk, Laskai Bence, Mészáros Norbert, Miholecz Dávid, Nyikita Péter, Nyitrai Ádám, Nyitrai Ádám, Nyitrai Dávid, Orosz Tibor, Patai Márk, Pázmán Dávid, Sándor Erik, Siteri Gábor, Szabó Márk, Szabó Sándor, Tóth Tibor, Urr Dániel, Vadász Dávid, Zámbor Attila, Zengővári Bálint

12.B (28 fő) Osztályfőnök: Tóthné Zsigó Zita (pót-osztályfőnök: Lakatosné Darabos Anikó)
Ács János, Agócs László, Ari Dávid, Árokszállási Ádám, Bodolai Ferenc, Buzga Zoltán, Debrenszki Zoltán, Deres Márk Róbert, Fehértói György, Hudák Ádám, Juhász Mihály, Kádár Krisztián, Kelemen Sándor, Kocsis Krisztián, Kovács János, Lukács Bence, Marczis Dénes, Nagy Dániel, Nagy Dávid, Nagy Norbert, Sitku Dávid, Szabó Attila, Takács Ádám Csaba,Tóth Norbert, Vágó Máté Gyula,Volosóczki Dávid, Zámbori Bálint, Zombori Gergely Mátyás

12.C (23 fő) Osztályfőnök: Szemerszkiné Takács Tünde
Benicsák Petra Dorina, Bódi Ádám, Cziránku Balázs, Dajka Nándor, Gönczi Roland János, Hadzsi Tibor, Kovács András, Lakatos Bence, Lakó Ádám, Lévai Alex, Magyar Maximilián, Mester Norbert Zsolt, Nagy László, Nagy Róbert, Nánási Róbert, Nistor Egon Rici, Nyisztor Dániel, Suta Márk, Szappanos Norbert Mihály, Szegedi Zoltán, Szolyka László, Zink Ádám Benjámin, Zsíros Dávid

12.D (31 fő) Osztályfőnök: Zsigó Zsolt
Ács Levente István, Badzsó József, Balogh Máté, Barna Ádám, Bodnár Balázs, Bukovinszki Ferenc Mátyás, Fodor Albert, Gál Zoltán Péter, Gergely László, Hajdu János Péter, Hársfalvi Attila, Kelemen Attila, Kocsis Norbert Károly, Lippa Bence Pál, Liu Dániel, Lovas Viktor, Mirájder Lénárd, Nagy Ferenc, Nagy Máté, Nagy Zsolt, Pulveri László József, Seres Tibor, Sivák Levente, Sütő Martin József, Szabó Jonatán Gábor, Szilágyi Szabolcs, Szlávik Zoltán, Till Attila, Tropa János Csaba, Tuza Dávid Ferenc, Veszprémi Roland

12.E (22 fő) Osztályfőnök: Scheibli Katalin
Baraksó Krisztián, Bodnár László, Boros Mihály, Buga Patrik, Csaholczi Marcell János, Csernák József László, Csurka Péter, Hadabás József, Hadházi Péter, Kardos János, Kósa László Sándor, Mezei Péter János, Mihály Gergő László, Nádasdi Miklós, Nagy Dávid Márk, Nagy Flórián, Novák Róbert, Páll Norbert, Rab Krisztián, Rubóczki Bálint, Szakácsi István, Zsurkai Péter

 

12.G (15 fő) Osztályfőnök: Bernyiscsek Mónika
Barta Evelin, Benke István, Csadek Gábor, Gönczi Noémi, Gulyás Martin, Hekman Henrik, Horváth Réka, Kapás Viktória Réka, Kapás Viktória Réka, Korpai Sándor, Kovács Gábor, Papp Orsolya, Pilák Marianna, Rácz Benjámin Zoltán, Stefán József, Vajda Szabolcs

12.H (22 fő) Osztályfőnök: Juhász Ferenc
Ágoston Gergely, Anda Violetta, Babály Szilárd, Bacskai Ildikó, Buszlai János, Csontó Cintia, Csordás, Ferenc, Kató Gergő, Kovács László, Kovács Ottó, Kővári Szilveszter, Kövér Szilvia, Lovas Anita, Lubiczki Ibolya, Makai Tamás Levente, Palicz Bettina Angelika, Papp István Ernő, Szécsi Edina, Szegedi Réka, Tóth Alexandra, Varga Bianka, Varga Noémi Anett

12.L (15 fő) Osztályfőnök: Szigeti Rita
Bandur Ádám, Batta Adrián, Bilisánszki Dávid, Dankó Enikő, Kovács Marcell, Kovács Tamás, Linczenbold Gergő, Németh Roxána, Scheffer László, Somorjai Katalin, Székely Patrik János, Tamás Roland, Vágó Sándor, Valkó Barbara, Veze Dávid Tamás

12.M (16 fő) Osztályfőnök: Kerülő Edit
Ákli Eszter, Ákli Levente, Csernyik Alíz, Dalanics Regina, Décsi Péter, Horváth István, Lőrincz Valentin, Madar Tímea Júlia, Mizsák Ramóna, Nagy János, Nagy Tamás, Nyerges Nikoetta, Szabó Szilvia, Szalontai Nikoletta, Szalontai Richárd, Varga Nikolett

12.N (26 fő) Osztályfőnök: Kocsán Zsanett
Balogh Levente Márton, Bene Viktor Szilárd, Dankó Erika Rita, Doka József, Gebri Zsanett, Gyureskó Ibolya, Hargitai László Tamás, Hurja Gréta, Kissné Mádi Mónika, Koczogh Beatrix, Kovács Tímea, Majoros Máté, Markovics Attila, Márkus Györgyné, Máté Istvánné, Mátyók Norbert András, Papp Attila, Patvaros Ádám, Patvaros Árpádné, Pernyák Sarolta, Plósz Szabina, Szmolár Dániel Ákos, Szögi Mátyás, Tuza Tímea, Ungvári Tímea Ágnes, Vadász Tiborné

12.T (14 fő) Osztályfőnök: Lőkös Katalin
Ambrus Adél, Czimer Angelika, Cseh Judit, Hepp-Ferenczi Anita, Horváth Andrea, Judin Alexander, Kojsza Zoltán, Márkus Zoltán, Milóné Zováth Sára, Mogyorósi Sándor, Ranyhóczki Tibor, Riegel Zoltánné, Zoller Gabriella, Zsadányi Andrea


2015

12.A (33 fő) Osztályfőnök: Takácsné Sugár Judit
Balázsi Ádám István, Balla Szabolcs, Balogh Máté, Barabás Csaba,Barna Bence Benjámin, Bodai Márk János, Bodnár Máté, Bogár Pál Krisztián, Csáki József, Csoma András, Deák Csaba, Deák Zoltán, Éva Szilárd, Farkas Dániel, Frank Márk, Furman Áron Zsolt, Gégény István, Hajcsák Bálint, Hoffman Bence, Holecskó Márk Gyula, Juhász István, Kiss Ádám, Kovács Zoltán Tibor, László András, Lovas Richárd, Mező Róbert, Mohácsi Csaba, Nagy Krisztián, Pásztor Richárd, Pincsák Mihály, Pólyán Csaba, Tar Benjámin, Varga Csaba

12.B (26 fő) Osztályfőnök: Fodor Gábor
Barzó Dániel, Bíró Bence, Bunya Benjámin, Czubók Tibor, Csubák Richárd, Együd László, Eszenyi Krisztián, Harsányi István, Horváth Béla, Kalapos Balázs, Kerekréti Balázs, Kovács Miklós, Major Krisztián, Máté Péter, Papp Dániel, Rácz Sándor, Ráti János, Rubóczki Balázs, Seres Gábor, Simon Zoltán, Somogyi Péter, Széles Erik, Szemán Richárd, Szopkó Bence, Takács Zoltán Márk, Urbin Bence

12.C (32 fő) Osztályfőnök: Némethné Sipos Judit
Albert Zsolt, Bertalan Bence, Borbély Zsolt, Csuka József, Csutor László, Dudás Roland, Duszka András, Dzsugány Dániel, Farkas István, Feskó Norbert, Harján Krisztián Erik, Herczeg Ádám, Horváth József, Kondor Csaba, Lesku Ádám Zoltán, Macsuga Alex, Márföldi Árpád András, Moldvay Tamás, Moravecz Márk, Németh Norbert László, Papp Dénes, Rebenszki Máté, Sali Robertó, Sarkadi Gábor, Sebők Tamás, Siska László, Szabó Péter, Szekeres Róbert Tamás, Szilágyi Norbert, Tóth Béla, Tóth Gergő, Zovát József

12.D (24 fő) Osztályfőnök: Baracsy Zsolt
Botos István Márk, Cserepes Zoltán, Csonka György, Dávid Zsombor Péter, Éberhardt Attila Patrik, Fehér Tamás, Horváth Döme, Hovánszky József, Istenes János, Kocserha Patrik, Kocsis Róbert, Korpai István, Lénárt Mihály, Lódi Mihály, Lukács Máté, Márton László Csaba, Poór Dávid, Rusznák Máté, Séra Erik, Simon Ferenc Gábor, Simon Szabolcs, Sipos Szabolcs Tamás, Szabó Dániel, Tóth Sándor

12.E (29 fő) Osztályfőnök: Kiss István
Bakosi Gyula Ádám, Banu Ádám, Bereczki Attila, Czerula Szilárd, Csubák Tamás, Driszku Bálint, Fintor Norbert, Greskó István, Gulyás József, Hamza Sándor, Hidegkuti Krisztián Dávid, Horváth Attila, Jasku Bence Ádám, Jenei Richárd, Kapczár Balázs, Karászi József, Márta Dávid, Molnár Krisztián, Nyerges Antal István, Paráda Patrik, Révész Róbert Dániel, Somogyi Tamás, Szabó Gábor, Szabó Gábor Tamás, Szekrényes Áron, Szilágyi Attila, Udvari Richárd, Vass Attila, Venyige Balázs

 

12.G (20 fő) Osztályfőnök: Hengspergerné Kovács Adrienn
Áncsán Dávid, Barzó Alexandra, Berki Dávid, Bunász Bernadett, Erdei Tibor, Ficze Zsanett, Horváth Attila, Jakucska Péter, Kiss József Attila, Mráz Kitti, Nagy Tímea, Pisla András Flórián, Rimmel Zsombor, Simkó Kitti, Szalmás Magdolna Eszter, Székely Patrik Márk, Szemák Mihály Zsolt, Szkita Attila, Török Márk Dávid, Vig Beatrix

12.L (14 fő) Osztályfőnök: Lőkös Katalin
Balogh Claudia, Benkő Gábor, Bodzás Dávid András, Brutóczki Vivien, Csonka Zsolt, Hrivnyák László, Ignácz Patrik, Markot Krisztina, Molnár Imre, Novák Csaba, Pádár Beáta, Rózsa Fanny, Szabó Dávid, Tőkés Sándor

12.M (16 fő) Osztályfőnök: Papp Attila
Bárány Krisztián, Bodnár Éva, Iglódi Alex, Jakab István, Kocsán Dávid, Kovács Edina, Mészáros Bence, Molnár Dávid, Nádasi Tamás József, Németh Nóra, Patai Kitti, Plósz Viktória, Révész Zsolt, Szilágyi Attila, Szilágyi Gábor, Tanyi Attila

12.N (15 fő) Osztályfőnök: Fehérné Molnár Mariann
Biró Judit, Csurka László, Fedorov Anasztázia, Gál Renáta, Gervai Miklósné, Hajzer András, Hegyes László, Jaksa János, Kozma Csaba, Liptai Csenge Luca, Oláh Tünde, Pecséri Zsolt, Szabó Zsolt, Szurovcsák Gábor, Tanner Erika

12.T (12 fő) Osztályfőnök: Balázs Éva
Balázs Barbara, Bátori Andrea, Csorbáné Dani Gabriella Mária, Hidegkutiné Csengeri Nóra, Kocsis Sándor, Murányi Ferenc, Papp Valéria, Petromán György, Simai Zsoltné, Vámosi Zsolt Róbert, Záhonyi Róbert, Zsadányi Tímea


2014

12.A (27 fő) Osztályfőnök: Lakatosné Darabos Anikó
Bálint Sándor, Berecz Martin, Bíró Balázs, Boros Róbert Zsolt, Buzás Zoltán, Csiszár Tamás, Juhász Sándor, Kecskeméti Máté, Kitka Zoltán János, Kneisz Róbert, Kun Norbert, Molnár Mikeás, Nagy Kálmán Róbert, Nagy László, Nagy Zsolt, Papp Zoltán Ádám, Pásztor József Benjámin, Pásztor Roland, Pekk Kristóf, Pósán László, Stefán Miklós, Szántai Szabolcs Tibor, Takács Szabolcs, Türk János, Villás Károly, Virág Richárd Ádám, Zsidai Gergő

12.B (24 fő) Osztályfőnök: Pethő István (11. évfolyam 1. feléig: Zentainé Szenes Renáta)
Bakó Ádám, Balogh Zoltán, Dobos Róbert, Dozsnyák Ábrahám, Garai Gergő, Gégény Péter, Harsányi Éva, Herczku János, Horváth Máté, Kató Tibor Lajos, Kerekes András, Kerle Ákos Károly, Kiss Imre, Koncsek Balázs, Kovács Gábor, Kovács Milán, Mihali Dávid, Pápai Zsolt István, Rákos Ádám, Simon Dávid, Sipos Dávid, Szilágyi Zsolt, Turcsán Tibor, Ujteleki  Mihály

12.C (26 fő) Osztályfőnök: Asztalos Piroska
Andrejkovics Roland, Apai Gábor, Árokszállási Norbert, Benics Dániel, Csengeri Dávid, Décsei Gergely, Ferenczi Péter, Forgács Richárd, Kádár Tamás Géza, Kánya Lajos, Karászi József, Káré Márk, Kozma Sándor, Majoros Dávid, Markovics Gergő Mihály, Mester József, Mészáros Gábor, Mezei Martin, Nagy Sándor, Nánási Zsombor, Papp Dániel, Támcsu Miklós, Torzsás Péter, Tóth Péter, Vasas Gergő, Veress Gergely Csaba

12.D (31 fő) Osztályfőnök: Ács László
Csépke Gábor, Dócs Gyula, Fábián Szabolcs, Fekete József, Gönczi Norbert Endre, Hernádi Tamás, Illés Dávid, Jankó Dávid, Konyhás Péter, Kovács Bence, Kovács Martin István, Lakó László, Lőrincz Miklós Dávid, Nagy Daniló, Oláh József, Orosz  Dávid, Orosz Dániel László, Papp Richárd Róbert, Paráda Ákos, Pázmán Attila, Pénzes Dániel, Riskó Richárd, Szabó Dénes János, Szakos Tamás, Szanyi Csaba Erik, Tócsik Bence, Torma Viktor, Tőkés Attila, Varga Bence Ferenc, Zelei Zsolt, Vigh Márton

12.E (26 fő) Osztályfőnök: Kóder Anita
Angyal András, Bacskai Árpád, Bóka Attila, Hadobás Csaba, Hamza Máté, Horváth Dániel, Juhász Gergő Máté, Kelenföldi Balázs, Kmetz István, Koós Péter, Kovács Dániel, Matyasovszki Attila, Nagy Attila, Oláh Richárd, Papp Gábor, Pivarnyik István, Rácz Norbert, Sahó Enikő, Sárosi Dávid, Simon József, Szemán Zoltán Lajos, Tinku István, Torma Tamás, Tornai Balázs István, Vincze Krisztián, Zsiros Ákos

 

12.G (24 fő) Osztályfőnök: Baranyi Ferenc
Ádám Klaudia Zsanett, Ágoston Kitti, Ambrusz Tamás, Bánóczi Tímea, Bene Dalma Nóra, Fazekas Attila, Hronyecz András, Kis Kinga, Kovács László, Lakatos Dávid, Lakatos Kitti, Lázár Viktor Dániel, Marozs Gábor, Nagy Zsanett, Nanszák Viktor, Pavelcsák Adrienn, Ranyhóczki Tibor, Raska Dániel, Resán Mihály, Rudi Dávid, Ruska László, Stéh Richárd, Stekler István, Szobonya Krisztián

11/12.H (21 fő) Osztályfőnök: Bernyiscsek Mónika
Áncsán Gergő Mihály, Bacsókáné Pálinkás Mónika, Hakucsák László, Jakubcsák István Andrásné, Juhász György Csaba, Kázmér László Béláné, Máté Sándor, Mlincsek Olivér, Molnár Anita, Nagy Imre Zsolt, Nagy Zsolt, Orosz Szilvia Edina, Schvegler Adél, Szokol Sándor, Szolnoki György, Szufelják Valéria, Tamás Zsuzsanna, Tóth Ibolya, Tóth Zoltán, Tutkó Tamás, Vassné Márkus Edina

11/12.K (19 fő) Osztályfőnök: Kocsán Zsanett
Fodor Katalin, Fórizs Csaba, Fórizs Csabáné, Galyas Gyöngyvér, Orosz Cintia, Orosz Zseraldina Erika, Kertész Tímea, Kovács Brigitta Tünde, Kovács Klaudia, Mészárosné Papp Katalin, Miholeczné Garaj Ildikó, Palicskáné Valent Ágnes, Péter István, Simon Krisztián, Sipos Gergő, Suller Zsolt, Szabó Dóra, Szabó Richárd, Tóth Tibor

12.L (20 fő) Osztályfőnök: Bernyiscsek Mónika
Aranyosi Vivien, Barzó Tímea, Csende Diána, Csik Annamária, Csonka Zsolt, Domonkos Dániel, Hamza Dávid, Horváth Zoltán, Kótaji Richárd, Kulcsár Viktória, Madzig Nikolett, Mohácsi Péter, Molnár Adrienn, Mursa Roxana Erika, Repák János, Szabó Alexandra, Szurovcsák Gábor, Vágner Beáta, Valkó Vivien, Zatureczki Ilona

12.M (27 fő) Osztályfőnök: Kiss Roland
Dorogházi Ferenc, Fekete Eszter, Fülöp Barbara, Gencsi Richárd, Gyányi Tamás, Hajdu Attila Balázs, Hankószky Bence, Havacs Tímea, Hidegh Imre Miklós, Horváth Tibor, Jaczkovics Norbert, Lakatos Brigitta, Móricz Anna Flóra, Nagy Dániel Sándor, Nagy Tímea, Novák Beatrix, Novák Petra, Oláh Noémi, Pivarnyik Brigitta, Répási Tamás, Sóber Dávid, Szabó Csilla Edina, Szilágyi Erika, Togobicka Vaszilina, Tóth Zoltán, Török József, Vacik Dóra

12.T (27 fő) Osztályfőnök: Karpinecz Beatrix
Bikki Teréz Erzsébet, Biró Fanni, Botos Olivér, Cserkuti Anita, Csiki Roland Szabolcs, Csubák Alexandra Ildikó, Fajkó János, Fazekas Péter Zoltán, Fehér Ferencné, Galgóczi Mónika, Gáll István, Jánvári Irén, Katonáné Bőgős Rita, Kola Sándorné, Kovács Máté, Krasznai Lászlóné, Napkoriné Márta Anita, Radvánszkiné Szabó Kriszina, Sárga Richárd, Spisákné Németh Andrea, Szabó Hajnalka, Szilágyi Szabolcs Lajos, Szinák Beáta, Támba Ivett, Támba Miklósné, Terebes Gábor, Volosinovszki György


2013

12.A (33 fő) Osztályfőnök: Nagy Ferenc
Ács Gábor, Adamóczki Dávid, Batta Zoltán, Becz Tamás, Bene Alex, Berki Bence, Bodai Benjámin, Boros Krisztián, Császár Richárd, Dávida Árpád, Deák Bence, Deák Dávid, Farkas Dániel, Farkas Tamás, Fedor Miklós, Kocsis István, Koós Csaba Zsolt, Kopócs Ervin, Kosztik Dávid, Menyhárt Zoltán, Nagy József, Oláh Dániel, Oláh Gergő, Pásztor Bertalan, Schmilig Dávid, Simon András, Szabó László, Szabó Viktor, Szűcs Lóránt, Támba Norbert, Torma Richárd Tamás, Tóth Gábor, Vaskó Zsolt

12.B (26 fő) Osztályfőnök: Dajka Antal
Antal Ferenc, Bálint Bence Péter, Bíró Árpád, Boros Mátyás Tamás, Bulátkó Barnabás, Deli Zoltán Lukács, Gagna Martin Attila, Hrotkó Krisztián, Jámbrik Gábor, Koncsos Ákos, Kovács Attila, Kundrát Tamás, Lengyel Zoltán, Magyari Róbert, Morauszky Renátó Achilles, Nádházi Ferenc, Oláh József Norbert, Ősz Zoltán, Póka Richárd, Sipos Gábor, Szabó Miklós, Szegedi  Bence, Tar István, Tatár  Gergő Ákos, Vass Tamás István, Vurom Norbert

12.C (22 fő) Osztályfőnök: Fekete Judit
Bacskai Márk, Besenyei József Mihály, Bodnár István, Busák Dávid, Ficze Tamás, Györki Gergő, Hasulyó Gábor, Hatházi Márk, Kolozsi Barnabás, Mészáros Ákos, Mező Gábor, Mihalkó Miklós Zoltán, Mikita Gergő, Mócsán Norbert, Nagy János, Sipos Bence, Stark Péter, Szabó Richárd Márk, Ugyan Mihály Krisztián, Varga Roland, Vegera Csaba, Zsonda Ferenc

12.D (27 fő) Osztályfőnök: Zsigó Zsolt
Áts Benjámin, Bakó János Gábor, Barzó János, Boros László, Czegle Dániel, Czirják Bence, Gurály Ádám, Horváth Gergő, Károly László, Kemény Csaba Roland, Kiss Bence, Kovács Péter, Krutilla Gergő, Linzenbold István, Lippa Olivér, Maczkó Dávid, Máté Ákos, Mester János, Mikita Ádám, Miklósi Zoltán, Nagy Márk, Prihódszki Zoltán, Rubóczki Máté, Szabó Bence, Szépi Félix Gábor, Tóth Viktor, Vasvári Sándor

12.E (30 fő) Osztályfőnök: Leveleki Miklós
Baranyi Ferenc, Bodnár Dániel, Czakó István, Csák László, Domokos Dávid, Elek Tamás, Farkas Ferenc, Fodor Dávid, Helmeczi István, Juhász Gergely, Juhász Zoltán, Kádas Bence, Kósa Szabolcs, Nagy Nándor, Nagy Norbert Attila, Nyárádi László, Ocskai Mátyás, Orosz Tamás, Papp Dávid, Sebők Csaba, Sebők Szabolcs, Sebők Tamás Attila, Séra Balázs, Severnyák Gergő, Soós Máté, Szalanics Szilárd, Szelkó Dávid, Szopkó Bence, Takács Mihály, Varga Dávid

 

12.G (18 fő) Osztályfőnök: Hengspergerné Kovács Adrienn
Berki Eszter, Breznyiczki Dániel, Fedics Attila Gyula, Katona Adrienn, Kovács Tamás, Kozák András, Móricz Emese, Polonkai Szabolcs, Rácz Ferenc, Rácz Renátó Dávid, Sinka Gábor, Somogyi Éva, Somogyi Katalin, Szabó Mihály József, Szegedi György, Tóth Krisztián, Tukacs Attila, Zsiga József

11/12.H (12 fő) Osztályfőnök: Papp Attila
Horváth Zoltán Norbert, Kardos Orsolya, Király Miklós, Kovács László, Kusztra Gabriella, Polgári Richárd, Suller László, Széles Virág Vivien, Takács Noémi, Támba István Zsolt, Tisza Edit, Vach Ádám

11/12.J (19 fő) Osztályfőnök: Kiss Roland
Aranyosné Manó Mónika, Balázs Ferenc, Batár Tibor, Bilecz Mihály, Dankuné Szekeres Renáta, Hajdu Renáta, Hajzer Béla, Hetei Ádám Csaba, Jámbor Zoltán, Kecskedi Katalin, Kőrizs Ádám, Kulcsár Gergő, Soltész Petra, Szabolcsi Ildikó, Szórádi Andrea, Török Andrásné, Veleczki Györgyné, Vincze Nikoletta, Zékány István

11/12.K (16 fő) Osztályfőnök: Bernyiscsek Mónika
Benke Tamás István, Bényei Gyula, Brtka Csabáné, Dandóczi Andrea, Eszenyi Tímea, Horváthné Szepesi Edina, Ilosvai Cintia, Kovács Roland, Pokol Marianna, Póti Roland, Rózsavölgyi Roland, Sochaczki Klaudia Kitti, Szanyi Evelyn, Terdikné Juhász Anikó, Tóthné Benke Anikó, Zink Gábor

12.L (17 fő) Osztályfőnök: Lőkös Katalin
Benkő Mónika, Bihari Emese, Burkódi Claudia, Csatlós Evelin, Holecskó Dóra, Lehóczki Andrea, Mátyás Ramóna, Nyüsti István, Pásztor Dávid, Rácz Andrea, Támba Szabina, Tócsik Péter, Tóth István, Varga József Richárd, Varga Szilvia, Varga Zsuzsanna Edit, Visnyovszki Alexandra

12.M (16 fő) Osztályfőnök: Némethné Sipos Judit
Bacsó Tamás, Balog Mária, Göblyös Gabriella, Horváth Roland, Márton Bettina Zita, Meggyesi Kata Virág, Nagy Anita, Pető Csaba, Puskás Arianna Beatrix, Szilágyi Kitti, Szmolár László, Trencsényi István, Varga Ivett, Varga Richárd, Vasvári Sándor, Végső Tibor

12.T (14 fő) Osztályfőnök: Lőkös Katalin
Asztalos István, Kákóczky Tibor, Kojsza Renáta, Lengyelné Olyka Melinda, Markovics Tünde, Moldoványiné Chinorán Zsuzsanna, Nagy Tibor, Péter József Krisztián, Rácz István Zsoltné, Szalay Sándorné, Szarka Tamás, Szikszai János, Tihor Károly, Varga Jánosné


2012

12.A (32 fő) Osztályfőnök: Herczku László
Ádám László, Adamóczki Sándor, Angyal Tamás, Bálint Gergő, Batta Richárd, Éva Richárd, Gáll Balázs, Gemzsi Csaba, Gyurecska Tamás, Horváth Béla, Ignácz Gergő Zoltán, Jaczkó József, Karnai Miklós, Kató Ákos, Kovács Benjámin, Krámos Balázs, Kropok Péter, Kunkli Zsolt, Lukács Gábor, Mezei László, Mihályfi Márk, Molnár Attila, Morgós Dávid, Nazarenkó Frederik, Pádár Norbert Gergő, Réz Gábor Csaba, Ruda Krisztián, Szilágyi János Bence, Tóth Imre Ádám, Tukacs Balázs, Ungvári Dávid, Utasy Attila

12.B (29 fő) Osztályfőnök: Tóthné Zsigó Zita
Árpási István, Asztalos Dávid, Asztalos Márk, Bakó Zsolt, Bata Miklós, Bihari Roland, Falcsik Krisztián, Fonalka Ákos, Gajdos Károly Attila, Galambos Tibor András, Hanyu István, Hrabina Péter, Jakab Zsófia Erika, Kavalecz Máté Attila, Képes József László, Kiss Dávid, Megyesi József Máté, Molnár László, Nyikita László, Óbert Barna, Péter Tamás, Sándor Miklós, Szőnyi Sándor, Szuhár Szimonetta, Tar Attila Csaba, Torkos László Péter, Tóth Richárd, Török Attila, Vaskó Csaba

12.C (32 fő) Osztályfőnök: Szemerszkiné Takács Tünde
Balogh Dávid, Brezina János, Dankó László Dániel, Dorogi Adrienn, Fazekas Csaba, Fehér Bálint, Ferenczi Balázs, Gégényi Róbert, Gergely Sándor, Incze Dávid, Kálmándi Levente János, Karászi Pál Richárd, Kiss Erzsébet, Kócs Zoltán, Kovács Zsolt, Kövér Gergő, Kriston Tibor, Kukucska Csaba, Laskai Zoltán, László István, Molnár László, Nagy Renáta, Németh Zsolt, Pajkó Klaudia Erzsébet, Pósa Gábor, Reményi Kristóf, Sarkadi Krisztián, Szabó Gábor, Szalmási Szabolcs, Szilágyi Gergely, Toldi Csaba, Tóth Gábor Balázs

12.D (27 fő) Osztályfőnök: Zsigó Zsolt
Bakkancsos István, Baumgarten Csaba, Bene Zoltán, Botrágyi Dániel, Czekmeiszter János, Csoma József, Erdei Tibor, Fekete Dávid, Ferencz Richárd, Hábel Ervin, Hajdu Gergő, Juhász Ferenc, Kapcala József, Murin László, Orosz Péter, Papp Gábor, Paráda Richárd, Princz Attila, Sinku Tamás, Székely László, Szűcs László, Tóth Árpád, Tóth Dávid, Török Imre, Tyukodi Gyula, Vislóczki Richárd, Zámbori Attila

12.E (24 fő) Osztályfőnök: Kárpátiné Medve Szilvia
Balogh Csaba, Barna Tamás Róbert, Bereczki Dávid, Bodó Péter, Csurgó Gábor, Dankó Tamás, Hajdu Gábor, Imre Tamás, Jenei Attila, Kardos József, Kifor Benedek, Kiss Máté, Kondor Krisztián, Mezei Tamás, Minya János Patrik, Módis Attila, Moldván Péter, Opre Bence, Sass Ottó, Simon László Dávid, Somogyi Adrián, Szabó Imre, Szluk István, Tarczali Tamás

 

12.G (26 fő) Osztályfőnök: Baranyi Ferenc
Botos Brigitta, Csonka Zsuzsanna, Fekete Gábor, Gáti Bettina, Gelsi Amáta, Hamvai Brigitta, Hernáczki Szabolcs, Horváth Barbara, Kiss Tamás Gábor, Kóder Ágnes, Koska Dóra, Kozák Attila Norbert, Ménesi Antal, Nagy Alexandra Katalin, Nanszák Anita, Novák Anett Szandra, Pásztor Enikő, Sinka Orsolya, Suga Annamária, Szabó Zoltán, Szabolcsi Máté, Szilágyi Mariann, Tóth Tamás, Török Nóra, Varga Edina, Zagyi Hajnalka

11/12.H-I (28 fő) Osztályfőnök: Fehérné Molnár Mariann
Albertné Kovács Tímea, Czifrák Péter Richárd, Danó Ferencz Róbert, Dobos Attila Mihály, Farkas Andrea Erzsébet, Fazekas Dóra, Frecskáné Katona Judit, Géczi Zoltán, Holecskó Éva, Iványi Márk János, Kígyósi Józsefné, Kotricz Attila, Kovács István, Kovács Renáta, Lázárné Antal Katalin Ilona, Machnyik Ildikó, Malakuczi László, Minya Lászlóné, Molnár András, Petrényi János, Petrusák Mónika Anikó, Pokareczki Gábor, Simon Krisztián, Soltész József, Tarjányi Dávid, Vágó Anita, Varga Nikoletta Ildikó, Vári József

11/12.K-J (27 fő) Osztályfőnök: Dr. Drótos András
Bészély Józsefné, Czifra Marina, Csikós Andrásné, Gerbár Bettina, Hegyaljai Rudolf, Homa Bálint Dániel, Incze Csilla, Kígyósi Alexandra, Kovács Angéla Mária, Kőkúti Erika Renáta, Lukács Imréné, Márföldi Tamás, Maximovits Szilárd, Ónodi Tamásné, Pózman Éva, Pózman Ildikó, Sárosiné Dajka Emese Viktória, Sivadó Nikoletta, Szekeres Barbara, Szilágyi Anikó, Szilágyi Szilvia, Takács Noémi, Takács Szabolcs, Tócsik Istvánné, Vadon Enikő, Vasas Gergő, Zavanyi András

12.L (29 fő) Osztályfőnök: Papp Attila
Bárány Zsuzsanna Renáta, Bátori Zoltán, Dutka Dalma Vivien, Fagyas Krisztina, Farcas Raul, Farkas Katalin, Ferencz Valentina, Galó Andrea, Herczku Mariann, Jámbrik Krisztián, Juha Renáta, Juhász Mariann, Jusztin Dániel, Lakatos Ervin, Lakatos Norbert, Makai Ivett Szandra, Nagyőszy Norbert, Németh Béla Ádám, Oláh Sándor György, Papp Nikoletta, Simon Dalma, Szabó Zoltán, Szalma Szilárd Gábor, Szűcs Gergő, Teszlai Tamás, Tóth Zoltán, Vakály Ibolya, Varga Roland, Vigvári Zsanett Ilona

12.T (27 fő) Osztályfőnök: Bernyiscsek Mónika
Áncsán Krisztina, Borsuk Tünde, Cserjésiné Németh Diána, Demeter Attila, Diósi Józsefné, File Hajnalka Noémi, Gincsainé Szoboszlai Mónika, Iski Tímea, Jávori Andrea, Kaplonyi Zsolt Istvánné, Kissné Szabó Anett, Kövér Zoltán, Majercsák Anita, Májerné Jenei Krisztina, Megyaszai Ernő, Méhes Szilvia Zsuzsa, Minyáné Csajka Gyöngyi Erika, Muszka Regina, Nagy Martin, Ónodi Krisztina, Sipos Józsefné, Szabó Andrea, Szabó Ildikó, Szanyi Zsuzsanna, Tar Zsuzsanna, Tulipán Lajosné, Volosinovszki Szilvia


2011

12.A (32 fő) Osztályfőnök: Vass Károly
Angyal Gábor, Bagdi Zsolt, Bélteki Zsolt, Bezdán Dávid, Császár Zoltán, Csoba Richárd, Éles  Károly Zsolt, Erdős Máté, Fazekas Barnabás, Gácsi Balázs, Gál László, Hamvai Attila, Heuer Ádám, Kató Patrik, Komjáti Attila, Kósa Attila, Kovács Balázs, Kovács József, Magera László, Nagy Béla, Nagy Szabolcs István, Oláh Szabolcs, Orosz Ákos, Pócsi Zoltán, Sarkadi Tibor, Simon Ferenc, Szikszai Attila, Szilágyi Ferenc, Tomasovszki Richárd, Tótik  Róbert, Urgyán Béla, Varga János

12.B (29 fő) Osztályfőnök: Fodor Gábor
Alexa Krisztián, Dankó Bálint, Danó János István, Éles Máté, Fabók Dániel, Garai Tibor, Heves Balázs  Bence, Hollósi István, Illés Dávid, Jelentős Miklós, Jurecska Dávid, Kakuk Péter László, Kántor Gábor, Katona Imre, Kiss Attila, Krámos Attila, Lénárt Viktor Péter, Linkecs Dávid, Lucsánszki Szabolcs, Pauliscsák István, Reskó Tibor, Róka Sándor, Szkibák Csaba, Szoboszlai Dénes Patrik, Torzsás István, Tóth Attila, Tóth Norbert, Tóth Róbert, Tündik István

12.C (29 fő) Osztályfőnök: Baracsy Zsolt
Balajti László, Berta Attila István, Blazsán Gábor Gergő, Bodnár Márk, Csongrádi Dávid, Eszenyi Gergő István, Farkas Alex, Fekete Lénárd, Gyöngyösi Dávid, Horánszki László Nándor, Horváth Zoltán, Ignácz László Attila, Kántor Gyula, Kiss Csaba, Kókai Dávid Miklós, Komjáthi András, Kormány Dániel, Kovács Dávid, Licsák Szabolcs, Menyhárt Attila, Miklósi István, Raffay Dávid, Ruszin Andrij, Sebők Zoltán, Simon Mátyás, Szabó Norbert, Szücs Máté Csaba, Végh Zoltán, Zámbó Attila

12.D (28 fő) Osztályfőnök: Dr. Zombori Tiborné
Auxi Zsolt, Beleon Krisztián, Bencs Norbert, Budai Gábor, Cserbán Tamás, Dani Gergő, Deák László, Demeter László, Fazekas András, Ferenczi Balázs, Gulácsi János, Horváth Dávid, Kiss Dávid, Kordán Patrik, Koselák Krisztián Zoltán, Koska Tamás, Kovács Endre, Kovács János, Márkus Gábor, Pallai János, Papp Krisztán, Petrilla István Róbert, Rozsnyói László, Sebők István, Soós Péter Árpád, Szászi Tamás, Varga János, Viski József

12.E (27 fő) Osztályfőnök: Némethné Sipos Judit
Andrejkovics József Péter, Aranyász Dávid, Bartha Gábor, Batta János, Budalik Patrik, Dobos Dávid, Fazekas Gyula, Havasi Tamás, Hrabovszki Zoltán, Kántor János, Katona Ferenc, Kovács Tibor, Krankovics László, Lakatos István, Moldván László, Pokol Dávid, Sesznyák Máté Bence, Smajda Szabolcs, Soltész Ádám, Tamás Szabolcs, Tar Balázs Zoltán, Teszák Zsolt, Tóth  Péter, Varga Zoltán, Vasi József, Vass Bence, Vegera Csaba

 

11/12.H (25 fő) Osztályfőnök: Bernyiscsek Mónika
Balogh Sándor János, Bíró Gábor, Breszka József, Buczi Sándorné (Beláz Rita), Demeter Miklós, Dvorszki Mihály , Farkas Jenő, Fülöpné Montvai Gabriella, Gáti József, Hován Krisztina, Jeney Attila, Juhász Judit, Kató Dénes, Koshan Kateryna, Kovács Sándor, Mezővári Dénes, Nagy Zsomborné (Cziránku Julia), Szabó Arnold, Szalontai Csabáné (Pálovics Magdolna), Székely Gábor, Szökendi Beatrix

11/12.I (31 fő) Osztályfőnök: Kiss Roland
Balázsi András, Balogh István László, Barczi Sándor, Barcziné Som Mária, Berényi Anikó, Bódvai Attila, Bolgár Fanni, Bozsik Mihály , Csajbók Tímea, Egresi Attila, File László, Fintor Gábor, Horváthné Beleznai Marianna, Kálmándy Péter, Kapczár Marianna, Krózser Zita Diána, Mártha Nikolett, Mihalik Ferenc , Moldván Viktória, Popovics Gyula, Ruzsinszki Evelin, Salamon Attila , Serdűlt Rozália, Szabóné Juhász Sára Zsuzsa, Szilágyi Krisztián, Tokár Csaba, Váradi Mária, Váradi Szabolcs András, Varga Erika , Zoltai László , Zsadányi Anita

11/12.J (27 fő) Osztályfőnök: Hengspergerné Kovács Adrienn
Balogh Klaudia, Bényei Csaba, Gál Richárd, Honvédné Antal Carmen Silvia, Hudák Ildikó, István Andrásné , Jaczkó Tímea, Jáczku Lívia, Kantár Dániel, Kaposi Gábor, Kecskés György, Koltai Tamás, Magyar Sándorné (Cseke Mária), Máté József Attila, Nikita Andrea Gabriella , Nyéki Dorottya, Ötvös Miklós, Peterman Mónika , Podlovics Alfréd Ádám, Polyák Erika Réka, Porcellán Emese, Puruczki László, Rendes Dávid, Smuczer Tamás Sándorné (Ráczkövi Mónika), Szabolcsi Szilvia Eszter, Szűcs Tímea, Tóth Dávid

12.G (22 fő) Osztályfőnök: Kiss Roland
Ágoston Dóra, Bacsó Ivett, Cservenák Bernadett, Frankó Tamás, Félegyházi Richárd, Garai Máté, Gáva Szilveszter, Hajzer Péter, Heim Kinga, Kertész József, Molnár Milán, Montvai Edina Fruzsina, Orosz Andrea, Szekér Tamás Zoltán, Szilágyi László, Szilvási László, Tóth Bálint, Udvari István, Várnagy István Márk, Verba Dávid, Zajácz Ádám Szilveszter, Zhang Zhuo Yuan

12.H-J (16 fő) Osztályfőnök: Csengeri Tibor
Antal László, Fehér Gáborné (Hegedűs Gabriella), Fekete Szilvia, Iglódi Katalin, Klaj Sándor, Korodi Rausz Petra, Mayer Péter, Molnár Gabriella (Jenei Gabriella), Nyisztor Miklós Gergő, Szalontai Gergő, Szendrei Viktória, Szikoráné Gulyás Krisztina, Tar István, Tar Istvánné (Palicz Ildikó Katalin), Vass Szilvia, Veres László

12.I (13 fő) Osztályfőnök: Bakó András
Fehér Róbert, Helmeczi Attila, Hrotkó Kornél, Hudák Györgyné (Csonka Erika), Izsai Attila László, Jung Dóra, Kiss Anikó Erzsébet, Kiss Kitti, Kovács Marianna, Lippai Beáta, Malamidesz Alex, Németh Péter, Sónyák Alexandra Katalin

12.L (19 fő) Osztályfőnök: Gyetvai Zsuzsa
Bálint Attila, Benicsák Krisztina Laura, Biró Bernadett, Budai Henrietta, Hajzer Erika, Hepp Róbert, Kormos Mária, Kovács Kitti, Kovács Roland, Lengyel Csaba, Mészáros Erzsébet, Molnár Ibolya, Papp Szabina, Puskás Bernadett Noémi, Szolanics Péter, Szombati Erzsébet, Szombati Géza, Szögyéni Szilvia Sára, Támba Csaba

12.M (19 fő) Osztályfőnök: Hengspergerné Kovács Adrienn
Báthori Csilla Noémi, Bence Brigitta, Bucsku Hajnalka, Csajbók Éva, Fedor Adrienn, Harman Anikó, Horváth Nikoletta, Kincse István, Lovászi Dániel János, Lukovics Gergő, Mikecz Máté Gábor, Padányi Andrea Szabina, Palicz József Gergő, Sajben Júlia Zsuzsanna, Sándor Béla, Strezeneczki Tamás, Szilágyi Irén, Tóth Zoltán, Varga Nikoletta Bettina

12.T (33 fő) Osztályfőnök: Méhész Zoltánné
Ábri Imre, Asztalos László, Bártfalvi Edina, Borbély Katalin, Csobán Ferenc, Dankó Erzsébet, Demeter Tibor, Diczkó Róbert Zsolt, Ferencz Csabáné (Fekete Katalin), Gubányi Zoltánné (Volom Renáta), Hulyok Zsolt, Juhász Erika, Kiss József, Kocsisné Pelách Erika, Koncsol Bernadett, Lukácsné Vágner Csilla, Márián Attila, Mészáros Gyuláné (Gerák Zsuzsanna), Molnár Gáborné (Sebők Izabella), Molnár Sándor Ottó, Molnár Veronika, Molnár Zsolt, Pacza József, Pacza Tamás, Patvaros József, Riczuné Blaskó Annamária, Sári Jánosné (Sass Andrea), Soltész György, Szapula Tímea, Tomekné Szabó Klára, Urbán Norbert, Vasvári Vivien, Zsula Bernadett Gizella


2010

12.A (22 fő) Osztályfőnök: Lakatosné Darabos Anikó
Barnai Gábor, Bencs Balázs, Budaházy Gergő, Csikós Dávid, Danyi Roland, Hernádi Péter, Hidegh Zoltán, Illés Roland, Imre Dániel, Kovács József, Kromplák Attila, Müller Gergő, Orosz  Nándor Attila, Papp Tamás, Pika Sándor, Rácz Tibor, Roma Dániel, Szabó Béla, Szabó Valentin, Vályogos Miklós, Vincze Konrád Erik, Zámbori  Péter

12.B (24 fő) Osztályfőnök: Szenes Renáta
Bacsó Péter, Batári Gergő, Berecz Gergő Balázs, Borsodi János, Csernyik Roland, Dankó Zsolt, Fekete Dávid, György Bertalan, Háda Attila, Hadházi Balázs, Halász Viktor, Hegyes Gergő, Imre László, Koczman László, Kovács Csaba, Kulcsár Tamás, Nyitrai Pál, Pásztor Dániel, Paulusz Ferenc, Simon Roland, Szabó Gábor, Szanicza Mihály, Szegedi Gergő, Szuromi Ádám

12.C (29 fő) Osztályfőnök: Barta Zoltán
Balogh Imre, Borbás Dávid, Borsodi Máté, Czomba Csaba, Csaplár Dániel, Driszku Zsolt, Gebri Szabolcs, Janda Tamás, Karnóczi Ferenc, Kiss Balázs, Kiss István, Kiss Norbert István, Lőrincz Tibor, Lukács Péter, Mencsik István, Molnár Tamás, Nagy Gábor, Nagy Szabolcs, Palicz Roland, Papp Csaba, Pásztor Dániel, Pataki Tamás, Szabó Attila, Szabó Károly, Szász Péter, Szűcs Lajos, Toma Balázs, Vas Tibor, Vasas Péter

12.D (29 fő) Osztályfőnök: Baranyi Ferenc
Barcz Sándor, Barkaszi Mihály, Bartha Levente, Farkas Gábor, Hupczik László, Jámbrik Szabolcs, Kálmánchey Zoltán, Kendi Csaba, Klepács Dávid, Kocsis Gábor, Kopócs László, Kovács Tamás, Lippai Renátó, Nagy Gáspár Márk, Nagy Richárd, Novák Tamás, Nyíri Gyula, Nyíri Roland, Papp László, Simon Viktor, Simon Zsolt, Stefán Gergő, Suga Mihály Norbert, Szabó István, Szabó László, Szőgyényi Zoltán, Tóbiás József, Tóth Dániel, Trohák József

12.E (29 fő) Osztályfőnök: Hoppál Béláné
Bacskai Dániel, Bakos Ferenc, Fekete Gábor, Felföldi Norbert, Ferenczi István, Herczku László, Homoki László, Hudák István, Illés Dávid, Joó László, Kovács Károly, Kupor Péter László, Nyisztor Dénes, Petruska Ádám, Polányi István, Polenszki József, Rózsási Balázs, Sári Péter, Simon Zoltán Roland, Sipos Gábor, Sipos Róbert, Spanyol Tamás, Szakszon László, Székely Szabolcs, Tamás István, Terebesi Csaba Tamás, Tóth Roland Gábor, Tőrös Egon Richárd, Vincze Roland

 

12.G (22 fő) Osztályfőnök: Dr. Drótos András
Asztalos Klaudia, Bakó Tibor, Balajti Mária, Batai Ádám, Buczi Beatrix, Farkas Roland, Garay Richárd, Gregs Gergő, Hanuscsák Henrietta, Heinrich János, Hegedüs Nóra, Kertész Kinga, Lukács Lívia, Mezei Bence, Moravszki Dávid, Nagy Dávid, Nagy István, Nánási Szilvia, Seres Enikő, Somogyi Krisztián, Szabó Márió, Zajácz Viktória

12.H-J (17 fő) Osztályfőnök: Lakatosné Darabos Anikó
Aranyász Bernadett, Balázs Kálmánné (Tóth Sarolta), Bocskai Katalin, Csáki Gábor, Demján Szabina, Endrédy Sándor, Ferencz Péter, Hermanné Komolai Anikó, Horváth Istvánné (Geczó Tímea), Karacs Zsoltné (Korpai Klára), Kis Ágnes Ilona, Kriser Krisztián, Majchrics Bernadett, Papp Miklós, Paulik Jánosné (Pető Zsuzsanna), Széplaki Éva, Tokárné Barkóczi Ibolya

12.I (15 fő) Osztályfőnök: Drótos Richárd
Balogh Ádám, Barta Károly, Jakab Tünde Rita, Járási Gáborné (Urbin Edina), Kaplonyi István, Koleszár Attila, Kosztonyák János, Kövér Zsolt, Oszlávszki Ádám, Papp Viktória, Szabó Tibor, Szabó Tünde, Tóth Róbert, Véghné Czifra Mária, Udvarhelyi István

12.L (24 fő) Osztályfőnök: Lőkös Katalin
Báji Imre, Balogh Károly, Bíró Szabolcs, Csáki László, Drozsgyik Kitti Zita, Gebri Ferenc Balázs, Hubicska Roland, Imre István Tamás, Kriser Szabolcs, Lesku Miklós, Moravszki József, Munkácsi Beáta, Németh Dávid, Orosz Ildikó, Pataki Csaba, Petró Gábor, Péter Csilla, Riegel Emese, Sápi Anita, Szőgyényi Gyula, Torma Dávid, Tóth Dániel, Trencsényi Roland, Végh Péter

12.M (26 fő) Osztályfőnök: Baranyi Ferenc
Batfalszki Dávid, Bíró Barbara, Bóka Gabriella, Burai Bettina Julianna, Csordorás Renáta, Dankó Mónika, Dankó Tamás, Deák Henrietta, Gaál István, Gere Zoltán, Gyetvai Szilárd, Képes Klára, Kovács Klaudia, Lakatos Alexandra, Magyar Gergő Dávid, Maroda Gergő, Nemes Csaba, Pásztor Kinga, Pataki Csaba, Péter Csilla, Rézműves Gizella, Sebők Hajnalka, Sólyom Alexandra, Turcsán Szabolcs, Vaskó János, Zadubenszky Alexandra Tünde

12.T (26 fő) Osztályfőnök: Dienes Róbert
Bacsó Alexandra, Bodnárik Péter Tibor, Dancsi Viktória, Droppa Zsuzsanna, Gergely László, Horváth Barbara, Kaselák Edit, Keresztesi Csilla Erzsébet, Kovács András, Kovács Árpád Bence, Lakatos Éva, Magyar Tamás, Makszin Anikó, Mázsári Sándor, Nagy Attila, Papp Zsolt, Paulusz János, Pazár Hajnalka Katalin (Bartáné), Priksz Csaba, Suhai Roland, Szatmári Attila, Takácsné Gebei Beáta, Tamás József Zsolt, Tamásné Huszti Csilla, Urbán Zoltán, Vargáné Palotás Krisztina


2009

12.A (27 fő) Osztályfőnök: Nagy Ferenc
Bakos Dániel, Békés Bálint, Farkas Sándor, Ferenczi Dávid, Fodor Tamás, Grezsu Mihály, Helebrant Bence, Hilóczki Balázs, Hubicska Zoltán, Jánosi Gábor Béla, Kaposi Mihály, Kerti Gábor, Kiss Ádám, Kőszegi Csaba, Kugyelka Zsolt, Lakatos Miklós, Laskody Kornél Koppány, Lukács Gergely, Mestyán Ferenc, Mestyán Róbert, Molnár Barna, Nagy Ádám József, Pammer Gábor, Perényi Mihály, Sinka Ferenc, Szabó Tamás, Tamás Balázs

12.B (24 fő) Osztályfőnök: Bódor Gusztávné
Bacskai Tamás Péter, Bakos Márk János, Baku László, Baraksó Miklós, Bezdán Gergő László, Bodnár Tamás, Bojti Mihály, Dolhai Tibor, Fedor János, Gyurján László, Kovács Bertalan, Kovács Imre, Kovács János Szabolcs, Kovács Tamás, Nagy István János, Németh Dávid, Pavelcsák János, Pirint Zsolt Péter, Pokoraczki Gábor, Praszner Ádám, Szabó Attila Zsolt, Szondi Csaba Sándor, Tóth Zoltán, Unoka Szabolcs

12.C (27 fő) Osztályfőnök: Fekete Judit
Almási Dávid, Aradi Sándor, Balogh Sándor, Barát Balázs, Barna Attila, Bodai Norbert, Bodó István, Borbély Gergő, Buczkó László, Czifra Csaba, Csatári Zoltán, Csernyu András, Csoba Gábor, Dankó Péter, Gyetkó Tamás, Homonyik Norbert, Jávor András, Kovács János, Magyar Krisztián, Májer Attila, Orgován Roland, Pauliscsák Tibor, Soós Tibor, Szécsi Attila, Vágvölgyi Márk, Vámos Dávid, Veres János

12.D (32 fő) Osztályfőnök: Kóder Anita
Erdélyi Dávid, Fábián Béla, Fekete József, Fekete Levente, Fodor Gábor, Frisku János, Gőcze Benjámin Soma, Gyócsi Gergő, Győri Ferenc, Hanusi Krisztián, Hegedüs Gábor Ferenc, Hollósi Tamás Dávid, Kató László Sándor, Kévés Nándor, Korsoveczki Ádám, Kovács Gergely, Kovács Gergő, Ladik Tamás, Oláh Barnabás, Ónodi Zoltán, Povazsanyecz Tamás, Ruttkay Gábor, Simon László, Szalmasági Ernő, Szászi Attila, Székely Ferenc, Szucsik Sándor Ádám, Szűcs Gergely, Tóth József, Török András, Tőrös Egon Richárd, Zsigó Attila

12.E (26 fő) Osztályfőnök: Dajka Antal
Bíró Szabolcs, Borbély Árpád, Hauser György, Kapi Dénes, Lovas Csaba, Lukács Ádám, Lunczer László, Majoros László, Makkai Szilárd, Oláh Zoltán, Paráda István, Pataki József, Pataki Zoltán, Polyák Csaba, Prjáhin Jan Olegovics, Rádi Zoltán, Sajtos Sándor, Sebők Zsolt, Szabó Gábor, Szabó Gergő, Szilva László, Szloboda Máté, Tallódi Lajos András, Tóth Tibor, Urbán Máté, Zoltai József Márk

13/12.F (25 fő) Osztályfőnök: Putrás Éva
Aros Ákos, Csekk Tamás, Drotár Tímea, Egri Kiss Ádám, Egri Kiss Róbert, Éva István, Ficze Zoltán, Fodor Gábor Dániel, Fodor Tibor, Gál Csaba, Grónás Ádám, Hamvas Antal, Király Levente, Kocsis István, Kolozs László, Kovács Viktor, Kós Gábor András, Papp Gergely Ádám, Piskóti Miklós, Szabó Ádám, Szabó Tibor Tamás, Szálku István János, Szigetközi Péter, Tóth Richárd, Vancsisin Viktor

 

12.G (27 fő) Osztályfőnök: Hengspergerné Kovács Adrienn
Bárány Enikő, Bujdos Gábor, Csizmár Gyöngyi, Ferencz Barbara, Földes Arnold, Görgényi Bálint, Gulyás Eszter, Hirka Melinda, Höller Gergő Attila, Iski Renáta, Kiss Bettina Edina, Klobusovszki Attila, Kopcsa Szabolcs, Kovács Orsolya, Kovács Zsolt, Molnár Zsuzsanna, Nemes Tibor, Papp Edina, Papp Renáta, Puruczki György, Rajtmár Viktória, Reichert Vince, Sallai Alexandra, Szentesi Adrienn, Tamás Erzsébet, Tóth Orsolya, Vajkó Adrienn

12.H (22 fő) Osztályfőnök: Bernyiscsek Mónika
Botos Géza, Buszlai Tamás, Csaplár Attila, Deák Dániel László, Hajzer Ildikó, Helmeczi Katalin, Horváth Miklós, Kovács Milán Konrád, Moldován Mihályné (Páll Brigitta), Moraveczné Kiss Judit, Nagy István, Normantas Máté, Novák Istvánné (Csutor Ibolya), Pálóczy Adrienn, Papp Andrea (Tóth Andrea), Szűcs Katalin, Tarcsa András, Török Zoltánné (Váreczki Judit), Varga István, Varga László Viktor, Vígh Csaba, Volosinovszki Péter

12.J (22 fő) Osztályfőnök: Papp Attila
Bakos Gábor, Bakos Gáspárné (Balogh Klára), Doka Norbert, Fazekas László Mihályné (Timku Gyöngyi), Homanné Borbás Mónika, Imre Zsuzsanna, Járási Ferenc, Járási Róbertné (Kiss Klára), Lengyel Bettina, Majoros Zsuzsanna, Mészáros Gábor, Olasz Sándor Zoltán, Paulusz Melinda, Rajna Kinga, Sajben Józsefné (Oláh Valéria), Stankóczi László, Szabó Katalin Éva, Tóth Csaba, Varga Gáborné (Veres Éva), Vidoven Csilla, Virág István, Vojtonovszki Gergő

12.L (18 fő) Osztályfőnök: Leveleki Miklós
Bakos Teodóra, Barkóczi Gergely, Bartovics József, Farkas Bálint Ferenc, Fitos Alexandra, Gáspár Irén, Hornyák Gréta, Hornyák Lilla, Jancsár György János, Juhász Miklós,Katona Csaba, Lidák Anett, Mezei Henrietta, Molnár Katalin, Nyiri Gréta, Pelsőczi Kornél, Újfalusi Gergő, Vitál Edina Ágnes

12.M (21 fő) Osztályfőnök: Papp Attila
Balogh Ildikó, Balogh István, Betléri Nóra, Elek Erika, Fenyvesi Ákos, Fedor István, Gráf Mihály Rafael, Guzi Norbert, Láposi Melinda Hajnalka, Molnár Renáta, Nagy Gergő, Pankotai Zoltán Miklós, Pehi Brigitta, Pethő Tibor, Ráczkövi Rita, Simon István, Szabó Norbert, Szalma József Attila, Szilvási Brigitta, Szloboda Annamária, Varga Szilvia

12.T (41 fő) Osztályfőnök: Hengspergerné Kovács Adrienn
Beliczáné Kiss Erika, Bodnár Tamás, Bugja Lajos, Czakó László, Czipó Csilla, Deák Olga Magdolna, Domokosné Puholla Katalin, Eszenyi Lajos, Fábián Rita, Földházi András, Gaál Zsuzsanna, Gilányi István, Gotthard Péter, Griczkó Margaretta, Hajnal Józsefné, Hegedűs István, Homonyik Róbert, Horváth János Györgyné (Földesi Mónika), Jászai Nikoletta, Kacsó Imre, Kiss Sándor Attiláné, Krajnyikovics Róbert, Márton Szilvia, Máté Júlia, Mezei Szilveszter, Molnárné Lipták Erika, Nádasdi Péter, Pásztor Tamásné (Czipó Edit), Patkós Anita, Pusztai Jusztina, Rendesné Tóth Katalin, Szabó Imre, Szalókiné Maróti Ildikó, Szamosiné Palicz Erika, Szanics András, Szanyi Judit, Székelyné Végh Viktória, Szűcs Lászlóné, Török Zoltán, Vajdics Ágnes (Bendik Ágnes), Volom Dávid


2008

12.A (23 fő) Osztályfőnök: Herczku László
Ádi Róbert, Bihari Norbert, Bihari Tamás József, Csonka Tamás, Deák Csaba, Enyedi Attila, Falajtár Tibor, Helebrant Gergő, Kádár István, Katona Sándor, Nyisztor József, Pálóczi András, Papp István, Péter Gábor, Szilágyi József, Szűcs Péter, Tóth Gergő, Tóth Tamás I., Tóth Tamás, Turcsán Tamás, Ujfalusi Krisztián, Ujj Tibor, Vitár Dávid

12.B (21 fő) Osztályfőnök: Tóthné Zsigó Zita
Antal Gábor György, Barta Sándor, Bencsik Gábor, Csordás Tibor, Enyedi Csaba, Kovács Béla, Leviczky Zoltán, Német Tamás, Orosz Balázs, Páll Béla, Pálóczi Norbert, Rácz Attila, Rozgonyi Péter, Rutkai György, Schweiczer Richárd, Sebők Imre, Szabó László, Széles József, Szilágyi Péter, Tóth Gábor, Tóth Zsolt

12.C (22 fő) Osztályfőnök: Szemerszkiné Takács Tünde
Badar Ádám, Békési Erika, Dankó József, Hevesi István, Hornyák Ádám, Imre Tibor, Jakab Dávid, Jánosik István, Kézi Attila, Kiss László, Kovács József, Kovács Zsolt, Kresztyankó István, Lipcsei Attila, Magyar Róbert Szabolcs, Makay Adrián, Pálfi Sándor, Pataki Zoltán, Rácz Gábor, Szabó György, Tóth István, Zsigó Zsolt

12.D (26 fő) Osztályfőnök: Zsigó Zsolt
Angyal Róbert, Bálint Bence, Balogh László, Balogh Tamás, Baráth József, Bessenyei Dávid, Bihari Zoltán, Czirják Nándor, Farkas Sándor, Gyarmati György, Gyöngyösi János, Henyusz János, Hudák Imre, Kerék Gábor, Kozma József, Ladányi Tamás, Nemcsik Ferenc, Sitku Balázs, Szabados Tamás, Szanyi László, Szender Balázs, Szikszai Miklós, Tarjányi Balázs, Tolnai Tamás, Vasas János István, Zékány Attila

12.E (28 fő) Osztályfőnök: Leveleki Miklós
Bodnár Péter, Gál János, Joó Csaba, Karahuta Dávid, Kóczon Ervin, Kovács Károly, Kozma János, Ladik Szabolcs Viktor, Légrádi János, Lovácsi Tibor, Márta Tibor, Mikecs László Zsolt, Novák András, Oláh Attila, Ónodi Szabolcs, Osikóczki Tamás, Sajtos Attila, Sánta Attila, Szabó Tibor, Szalmási István, Szegő Szabolcs, Szilágyi Miklós, Szunyog Dávid, Tihor József, Torony Kornél, Újvári Tamás, Vámos Gábor, Varga Sándor

 

12.G (28 fő) Osztályfőnök: Bakó András
Babos Zoltán, Bálint Attila, Bene István, Benkő István, Bíró Jácint, Burai Gergő, Csengeri Ákos, Cservenák Zoltán, Ferenczi Péter, Hadobás Róbert János, Harsányi Orsolya, Hudák Tamás, Kállai Brigitta, Kurucz Gábor, Lakatos Ferenc, Matejko Valeria, Megyaszai Zsolt, Mester Balázs, Nagy Orsolya, Nemes Krisztina, Németh Tímea, Pataki Ibolya, Rozsnyai Gergely, Sipos Balázs, Szilágyi Renáta, Urr Zsolt, Zocsák Gábor, Zomborszky Marianna

12.H (15 fő) Osztályfőnök: Nánásiné Asztalos Anita
Asztalos Áron, Bolgár Bella, Dobos Gábor, Ficze Gabriella, Horányi Gergő, Kassai Márk, Kiss Judit, Kovács Károlyné (Osváth Ildikó), Krizán Klaudia, Papp Zsolt, Potor János, Sorosi Mihály, Szabóné Déli Dóra, Vajdáné Tóth Erika, Vonatkó Szilvia

12.I (21 fő) Osztályfőnök: Kiss Roland
Angyal Zsolt, Bartalosné Oláh Krisztina, Bíró Henrietta, Boros János, Bunkóczi Lászlóné (Visnyovszki Ágnes), Csécsi Attila, Erdei Gyula, Fegyver Tamás, Gaál Csaba Tibor, Kecskés István, Lázár Zsoltné (Visnyovszki Erika), Lévai Pálma, Miholecz Mónika Tímea, Ruzsila Levente, Szilágyiné Cseh Angelika, Timkó Mihály, Tóth Ádám, Varga Ágnes, Váradi Réka, Virág János, Zakar Gábor Péter

12.J (18 fő) Osztályfőnök: Dr. Drótos András
Alexáné Bacskai Ildikó, Baranek Ádám András, Benke Ágnes, Boros Beáta Mária, Csizmadiáné Márton Krisztina, Fegyveres Zoltán, Gánics Norbert, Holmár József, Horváth Mária, Horváth Tibor, Huszárszki László, Kiss Attiláné (Ujvári Brigitta), Marunák Andrej, Nádasdi Nóra Katalin, Papp György, Saáry Nándor, Szunyogh János, Vári Tibor

12.M (25 fő) Osztályfőnök: Dajka Antal
Bartha László József, Busák Alíz, Csóka Katalin Ágnes, Czibere Attila, Erdei Beatrix, Hamvai Lívia, Hegyes Enikő, Hornyák Ildikó, Kirják Nikoletta, Makai Attila Péter, Nagy Beáta, Nagy Béla, Nagy László, Orosz Gábor, Pásztor Orsolya, Szász Mónika, Szeles Lajos, Szűcs Csilla Tímea, Tamás Tibor, Tilk Norbert, Tordai Nikoletta, Tóth Tibor, Törös Mária, Varga Ágnes, Vasas Ágnes

12.T (43 fő) Osztályfőnök: Bernyiscsek Mónika
Dupainé Gazdag Mariann, Fecheténé Kósa Enikő, Freund Róbertné (Simák Erzsébet), Gazdag Erika, Gerhard Beáta, Hegedűsné Bíró Anikó, Hornyák Péter, Horváth György, Hudák Istvánné (Szamosi Ildikó), Jávor Andrásné (Oláh Julianna), Kardos Judit, Karmanóczki Viktória (Novák Viktória), Kerényi Tibor Zsoltné (Pivnyik Mária), Kiss János, Kiss Mária, Kissné Mátvai Galina, Kovács Tibor, Kriston Lászlóné (Fogas Beáta), Krutila László, Lengyel Szabolcs, Luksa Miklós, Mányik Gábor, Minya Orsolya, Nagy Sándor, Nagy Sándorné, Onofer Attila, Opre László, Opre Péter, Oszlávszki Dávid, Papp Attila, Papp Attiláné (Földi Krisztina), Soós Vera, Szabó Gabriella, Szaszala Ágnes Mária, Szilágyiné Szabó Ildikó, Szuchánszki Tünde, Talpas Krisztina Andrea, Tiba Józsefné (Köteles Valéria), Toronicza Péter, Tóthné Verdes Marianna, Tricskó István, Varga Istvánné (Szilágyi Szilvia), Wladimir János


2007

12.A (19 fő) Osztályfőnök: Vass Károly
Balatoni Ádám, Balázs Ákos Péter, Benke Pál, Berecz Péter György, Czudar Géza, Dani Tamás, Dudás Gábor, Éles Sándor, Gáll István Krisztián, Gebri Gergely András, Gyurján Mihály, Hegyes Tamás, Jakab Krisztián, Kvaka Balázs, Obsitos Dávid, Polyák Zsolt János, Szőke Attila, Tomasovszki Tamás, Zsiros Gergő

12.B (28 fő) Osztályfőnök: Némethné Sipos Judit
Ádám Attila, Agura Róbert, Juhász Gyula, Kerekes Árpád, Kocsis János, Kodácsi Péter, Kordován Norbert, Kovács Dávid, Kovács László, Kromplák Imre, Krutilla József, Molnár Szabolcs, Móricz Brigitta, Oláh Gábor, Péter Géza, Radványi Gergő, Reha László, Repka István András, Sebők Ákos, Simon Ákos, Szabó Mihály, Szegedi Attila, Szikora István, Szűcs Zoltán, Tatai István Zoltán, Teremi István, Tóth Attila, Tóth Gergő

12.C (24 fő) Osztályfőnök: Juhász Ferenc
Ágházi Mihály, Benke András, Dugasz József, Fejes Roland József, Gáspár Zsolt, Győrösi György, Hajdu József, Hajnal Dávid, Hoó Lajos, Janóczki Erik György, Király Miklós, Konyári János, Kopócs Zoltán, Kótaji Norbert, Kovács Miklós, Kukoly Csaba, Ludmány Zoltán, Márkus Péter, Nagy Gergő, Németh József, Seregi Ferenc, Szabó Imre, Szuhai Mihály, Tóth Tamás

12.D (22 fő) Osztályfőnök: Dr. Zombori Tiborné
Babos Dávid, Balástyik Mihály, Darabos László, Hajóka János, Hankószki István, Kapási Attila, Koleszár László Péter, Komecz Zoltán, Lőrincz Norbert, Orgonás Attila, Pál Máté, Pristyák Zsolt, Purzás Tibor, Rajtik Mihály, Simon Gábor, Szabó Ádám, Szloboda Béla, Szoboszlai Gábor Mátyás, Urbán András, Vanczák Krisztián György, Veres Tibor, Veszprémi Károly

12.E (28 fő) Osztályfőnök: Fodor Gábor
Bakó Dávid Zoltán, Balázs Zoltán, Balog András, Béres György, Bodnár Gábor, Bolytos Norbert, Borbély Zoltán, Csehi Róbert, Czine Ádám, Décsei Sándor, Ferenczi Sándor, Habdák Levente, Háda József, Keresztes Mihály, Kmecz András, Kókai Pál, Kónya Péter, Koós János, Kóth Tamás József, Kovács Ferenc, Kövér Máté Egon, Kruppi Gergő István, Lukács Tamás, Majoros János, Mészáros András, Mihaleczku Tamás, Váradi Csaba, Vaskó Zoltán

12.F (30 fő) Osztályfőnök: Mikó Gábor
Babják Péter, Barati Csaba, Bene Tamás, Benedek József, Bíró Attila, Bodnár Balázs, Csernák András, Erdei Erik, Fodor Csaba, Fodor Tibor, Gáncsos Adrián, Gere Zoltán, Holló Csaba, Iglódi Balázs, Jámbrik Zoltán, Jármi Gergely, Mokánszki Ádám, Nagy Antal, Nagy Tamás Ferenc, Novák Péter, Orgován György, Paczári András, Sinka Tamás, Szakál Márton, Szűcs Károly, Szűcs Péter, Vasas Sándor József, Vass János, Vékony Krisztián, Veres Attila

 

12.G (29 fő) Osztályfőnök: Dr. Farkas Károly
Bakó Éva, Balázs Judit, Batai Bálint, Bíró Judit, Blánár Anita, Bodnár Péter, Czinke István Zoltán, Csizmarik Dániel, Darmos Beáta, Deli Szabolcs, Demeter Miklós, Dimitrov Dávid, Gáva Krisztián, Kádas Péter, Kiss Barbara, Kiss Szilvia, Mák Zoltán, Pásztor Árpád, Ruttkay Péter Krisztián, Somogyi Ádám, Stolcz Rita, Szűcs Tibor, Tóth Edina, Tóth Viktor, Tőkés Márk, Treszkai Áron, Troppa Nóra, Varga Béla Krisztián, Vass Kinga Dóra

12.H (20 fő) Osztályfőnök: Lőkös Katalin
Ádám Mónika, Asztalos Edina, Buhajla István, Dudás Tiborné (Bakti Mónika), Gabulya Nikoletta, Gárgyán Zsuzsanna, Barnáné Hollik Anita, Jenei Csilla, Juhos Szilvia, Kovács Ákos, Lipták Péter, Marinkáné Kovács Éva Brigitta, Molnár Mónika Tímea, Pál Anita, Pásztor Judit, Spinyhértné Juhász Krisztina, Szekeres Renáta, Szilágyi Szilvia, Varga Jolán, Wermeser Gyöngyi

12.I (23 fő) Osztályfőnök: Gábor Ferenc
Benkő Tamás, Bodnár Mihályné (Nagy Csilla), Bodó László, Breg Rossána Andrada, Csobán Katalin, Farkas Zita, Gabulya Attila, Izsák Enikő, Juhász Attila, Juhász István, Királyfalvi Csaba, Magyar Ágnes, Nagy Attila, Radics Margit Irén, Smid Gábor, Szabó Zsuzsanna, Torma Kitti, Tóth János, Turgyán Szabolcs, Zborai Krisztina

12.J (19 fő) Osztályfőnök: Baranyi Ferenc
Csalami Éva, Gerda János, Kató István, Kató Marianna, Kneisz Ferencné (Takács Erzsébet), Kopándi László, Kovácsné Jónás Katalin, Lakatos Helga, Nagy Gábor, Oláh Tímea, Sebők Csaba, Sinkáné Ujj Ágnes, Smid Mónika, Szilágyi Ágnes Olga, Támba Andrea, Tóth Arnold, Turóczi Ferenc, Valóczki Gézáné (Tóth Ágnes), Vanczák Lajosné (Gabányi Mária Erika)

12.K (18 fő) Osztályfőnök: Papp Attila
Ács András, Antal Józsefné (Torkos Tünde), Bakos Csaba, Berekméri Sándor Csaba, Bunya Péter, Czinkóczki János, Droppa Ákos, Galambos József, Gyurcsánné Gábor Krisztina, Gyuricska Erika, Herczegh Krisztián Béla, Horváth Anikó, Kiss György, Kovács Nikoletta, Micskei Lívia, Novákné Nuszer Ildikó, Pochner Attila Tibor, Rázsonyi Róbert

12.T (47 fő) Osztályfőnök: Lőkös Katalin
Adame Irén, Andirkó Csaba László, Baloghné Söptei Erika, Berkó István, Bészélyné Söptei Katalin, Boruzs Gábor Gyuláné (Tomán Emőke), Büdszenti Andrea, Dörnyei Sándor, Dudás Roland, Egedné Juhász Ilona, Egri Zoltán, Encs Róbert, Geréné Kéninger Mária, Győriné Cselószki Krisztina, Hajzer Attila Istvánné (Mudri Edit), Hamersmit Magdolna, Hevesi Sándor, Jenei András, Kazár Mihály, Kenyeresné Eged Erzsébet, Kocsis Andrásné (Gulácsi Brigitta), Laskai Miklós, Lénárt Zoltán, Dudásné Lóki Ágnes, Lovas Péter, Lubiczki Ferencné (Balogh Ibolya), Makara Edit, Máthé Gellért, Nagy Brigitta, Nagy Eszter Renáta, Némethné Kerekes Henrietta, Patai Krisztián, Patainé Lucskai Anita, Pálóczi Sándor Józsefné (Budai Etelka), Pásztor Tünde, Sándor Istvánné (Pásztor Eleonóra), Seresné Deme Mária, Sipos Klászlóné, Soltész Péter Róbert, Sóvágó János, Stefán Csilla Barbara, Szabó Andrásné (Magyar Zsuzsanna), Szelik Attila, Szikora Adrienn, Tokár Attila Péterné (Borsos Klára), Veres Katalin, Virágosné Farkas Mária


2006

12.A (19 fő) Osztályfőnök: Barta Zoltán
Ambrus Dávid, Átyim György, Balogh Ferenc, Balogh Zoltán, Bezdán Ferenc Tamás, Cservenyák Mihály, Csizmarik János, Fodor Tibor, Galambos Tamás, Galambos Zoltán, Garai József, Kajdi Péter, Korbicz Patrik, Maczali István Zsolt, Majoros László, Sónyák Attila, Szobota Miklós, Tóth Zoltán, Uzonyi Péter

12.B (30 fő) Osztályfőnök: Kótyuk Márton
Andrejkovics Erik Béla, Bancsi Zsolt, Barati Ferenc, Bodnár Tamás, Borbély Péter, Csabai Csaba, Dohos Máté, Faragó Ferenc, File Zsolt, Gácsi Tamás, Hajnal Roland, Harsányi József, Horváth Attila, Hosszúmezei Tibor Ivó, Hugyecz Attila, Jakab Tamás, Kiss Attila, Kiss László, Kolló György, Korsoveczki Csaba, Kovács Gábor, Kruppa Tamás, Nánási Béla, Navracsics István, Sónyák Zsolt, Szabó Miklós, Tilistyák Gergő, Tóth Gábor, Végső Sándor, Záhonyi Szabolcs

IV.C (21 fő) Osztályfőnök: Szenes Renáta
Ádám György, Bezdán Tamás, Bodnár Zsolt József, Bódor Gergő, Csalami Tibor, Csecskedi Zoltán, Czuczor Árpád, Kaiser Péter Gábor, Kaluha Zoltán, Kiss Gábor, Kőrösi Miklós, Kukucska Péter, Márföldi János, Papik Tamás, Róka Gergely, Somogyi Gábor, Szilágyi Zoltán, Szulics Attila, Tóth Ákos, Tóth Tamás, Vadász Attila Gábor

12.D (22 fő) Osztályfőnök: Asztalos Piroska
Bagoly Zoltán, Bakosi Bálint, Gégény Tibor, Gergely József, Kóder László, Kópis István, Kovács Tamás, Kovács Tibor, Kozák István, Krasznai Dávid, Laskay Norbert, László Milán, Leskó Gábor Mihály, Nagy Csaba, Puhl János, Pusztai András, Rácz Szabolcs, Simon Zoltán, Szabó Gábor, Szilágyi Ákos, Szoták András, Tarr Attila

12.E (27 fő) Osztályfőnök: Hegyes Ferenc
Angyal Dávid, Bagdi Ádám, Balogh Adrián, Borbély Norbert, Czitai Balázs, Forgács Attila, Gulácsi István, Haluska Balázs, Jánvári Gergő, Jónás Sándor Gábor, Krutila Attila, Kukucska Tamás, Lengyel Miklós, Macsuga Balázs, Mészáros Gábor, Nagy Balázs, Nagy Márkó, Nagy Máté, Orosz Ádám, Orosz Gábor, Perger Krisztián, Setét Viktor, Szász Ferenc, Tóth Gergő Ferenc, Varga István, Vincze József, Vojnárovits László

12.F (24 fő) Osztályfőnök:Hoppál Béláné
Bakos Roland, Bártfai Zoltán, Bodnár István, Demkó Gergő Mihály, Dienes Sándor, Diósi István, Fésüs László, Gyarmati András, Hlács Tibor, Hrenkó Tamás, Kerecsen Tibor, Kertész János, Kovács Tamás, Krajecz Zsolt László, Lőkös Gergely, Májer András, Maráz Gergely, Muszák Attila, Ombódi Szabolcs, Révész Gábor, Szabó Mihály, Tarr Balázs, Vágner Dénes, Varga János

 

12.G (20 fő) Osztályfőnök: Bezerédi Antalné
Balla Bálint Miklós, Dávida Tamás, Enyedi István János, Győri Renáta, Haja Szabolcs, Hugyecz Angéla, Jakobashvili Dávid, Kiss Zita, Kósa Tibor, Kryheli Szimon, Kurucz András, László Lajos Dávid, Maczali Edina, Márton György, Márton János, Molnár Katalin, Somorjai Ármin, Szendrei Gabriella, Szokolyi Péter, Tukacs Mónika

12.H (33 fő) Osztályfőnök: Asztalos Anita
Árpási Istvánné (Czompa Erzsébet Katalin), Baloghné Kerekes Erika, Baraksó Edina, Benke Szilvia, Béres András, Dudás László, Ferenczi Anita, Gál Csaba, Gerák Nikoletta, Hirka Anita, Jánosik Istvánné (Sztaskó Piroska), Kovalcsik Zsolt, Lukács Beatrix, Madzin István, Majoros Enikő, Malamidesz Miklós Gábor, Máté Melinda, Orosz Anita, Papp Elizeus, Rása Zsófia, Pósán Nóra, Resán Józsefné (Elek Mária), Sebők László, Siető Éva, Simkó Anna, Soósné Rácz Katalin, Szabó Renáta, Szilber Istvánné (Boda Zsuzsanna), Tejfel György, Tokár Attila, Varga Zsoltné (Borza Piroska), Veronyák István, Virág Ilona Anita

12.I (23 fő) Osztályfőnök: Dr. Drótos András
Balogh Zsoltné (Bartovics Mónika), Bánkúti Lídia, Bodnárné Kovács Mónika, Csernák Tünde, Drotárcsik Attila, István András, Kontra Annamária, Kurucz Edina, Makula Istvánné (Ámit Ágnes), Markovics István, Pápai István, Pásztor Lászlóné (Szunyogh Erika), Pataki Anikó, Raduly Erika, Rajka Sándor, Ráskiné Ámit Adél, Szabolcsi Andrea, Szanyi Tibor, Szopka Éva, Varga Gábor, Varga Gábor Imre, Varga Viktor, Vira György

12.J (23 fő) Osztályfőnök: Tuza Pál
Bakati László, Barta Tünde, Fekete Anikó, Gorzsás Katalin, Gulácsi Sándor, Iváncsik Ferencné (Belicza Anna), Koszta Krisztina, Kovács Józsefné (Juhász Edit), Kovács Roland Kornél, Kutykóné Vasi Anikó, Lakatos Anita, Leszkovenné Hreskó Anita, Leviczki Erika, Makara Csaba, Mezősi Gáborné (Kovács Viktória), Oláh Péter, Palicz Krisztián, Pecséri Marianna, Raska Brigitta, Romanovics Jánosné (Mihai Anikó), Szűcs Renáta, Tuza Zsolt, Zerinvári János

12.K (36 fő) Osztályfőnök: Bernyiscsek Mónika
Bak Zoltánné (Madarász Ildikó), Balla Enikő, Borbély Sándor, Csajbók Krisztina, Cseke Ernő, Fedorné Mócsán Piroska, Gaál Zsolt Imréné (Köles Tünde Anikó), Gönczi Mónika, Gurbán Ferenc, Hajcsákné Csengeri Zsuzsanna, Halascsák Jánosné (Rácz Olga), Hudák Csaba, Hugyecz Józsefné (Földi Anna), Jakab István, Kantár Lászlóné (Shajda Mónika), Karaffa István, Koleszár László 1, Koleszár László 2, Kozma Nikoletta, Licsák Judit, Makó Ibolya, Mihajlovné Dinó Edina Adél, Miló Mihályné (Iván Anikó Erzsébet), Molnár Csaba, Molnár László, Nagy Marianna, Papp Antal, Sajbenné Hilóczi Ildikó, Serfőző Ernő, Tatár József, Torkos Endre, Tóth Jánosné (Székely Anikó), Varga Katalin, Vida Csaba, Virágné Vajda Erzsébet, Vityi Attila

12.L (30 fő) Osztályfőnök: Papp Attila
Albók Szabina, Balogh Hajnalka, Balogh Richárd, Bankó János, Betónia Tímea Aranka, Biri Viktória, Czilike Nikoletta, Dubay Krisztina, Fedor Zsanett, Ferencz Réka, Garai Norbert Zoltán, Győri János, Hajzer Csaba, Imre Attila, Kerényi Zsuzsa, Kozma Beáta, László Sára, Majoros Dániel Krisztián, Matejko Maxim, Mezei Tibor, Orosi Arnold, Oroszi Szilvia, Szegődy Anett Erzsébet, Tóth Gábor, Vaskó Amelita, Vaskó Henrietta, Verdes István, Vitai Tamás, Zadubenszky Karolina Enikő, Zékány Emese

12.M (26 fő) Osztályfőnök: Leveleki Miklós
Bodnár András, Cserpák Bernadett, Csiszár Erzsébet, Czeglédi Emese, Dvorszki Nóra, Farkas Irén, Fekete László, Fekete Róbert, Gombos Krisztián, Horváth Tímea, Jónai Hajnalka, Kállai Zsolt, Kostyál Barbara, Kovács Nikoletta, Kozma Lenke, Medve Erika, Micskei Lívia, Nyilas Mihály, Nyíri László, Paládi Arnold, Pongó Szörény, Radvánszky Róbert, Sebők György, Simon Anita, Szilágyi Anett, Zagyva Róbert


2005

12.A (18 fő) Osztályfőnök: Kóder Anita
Átyim János, Bodnár Tamás, Bogár Máté, Botos Zsombor Gergő, Fabu Norbert Sándor, Filep Kálmán, Gulyás Zsolt, Karajz Gábor, Lévy Géza Dávid, Margitai Sándor, Molnár István, Nagy András, Seres László, Sipán József, Szabó István, Szilágyi Róbert, Szobota Dénes, Till Sándor

12.B (25 fő) Osztályfőnök: Nagy Ferenc
Bakos Erik Tibor, Béltecki Zoltán, Böszörményi József, Csabai Tibor, Deme Zsolt, Drenyóczki István, Fülöp Ferenc, Goller Norbert, Kaluha Ákos, Krasznavölgyi László, Kriser László, Lippai Krisztián, Nagy Csaba, Nagy László, Pályi Róbert, Rebenku Tibor, Siska András, Siska Attila, Szabolcsi Tamás, Szoták Tibor, Szláma László, Tamási Lajos Zoltán,Tinku László, Toma Zsolt, Zsuga István

12.C (21 fő) Osztályfőnök: Fekete Judit
Alexa Roland, Bányai Ferenc, Barnucz Gábor János, Botos Imre, Csatlós Miklós, Cserjés Gábor, Dutka Ákos, Gál Krisztián, Győrfi János, Homonyik István, Hudák László Péter, Humicskó Imre, Légrádi Attila, Liskány Norbert, Mezei Ferenc, Mihalkó Mihály, Molnár Miklós, Nagy József, Petrusán Zoltán, Ternovics Mihály, Tóth Tamás

12.D (20 fő) Osztályfőnök: Kun István
Bíró Gábor, Gyermán József, Hankovszki Richárd, Korpai Szabolcs, Kovács Gábor, Kulcsár Zita Csilla, Kutasi Gábor, Nagy Evelin, Pámer Attila, Papik Gábor, Ragány Zoltán, Rutkai Dávid, Rutkai Tamás, Seregi Ferenc, Stankóczi Gábor, Szentesi Zoltán, Tóth László, Tóth Tamás, Tóth Tibor Szabolcs, Uri Dávid

12.E (32 fő) Osztályfőnök: Fodor Gábor
Baráth Gergő, Bakk Károly, Balogh Zsolt, Farkas Szabolcs, Feigel Tamás, Ferenczi Árpád, Földmíves Zoltán, Frics Gábor, Fülöp Csaba, Galambos Sándor, Gönczi Ádám, Habdák Kálmán, Jeczkó Csaba, Kantuly Gábor, Kantuly Péter, Kovács Attila, Kovács István, Kovács Zoltán, Körei Gábor, Laskody Máté, Makai Csaba, Novák Attila, Simon Gábor, Sivadó Róbert, Szabó Tamás, Téglás Tibor, Tóth István, Tóth Norbert, Vámos Krisztián, Varga Tibor, Vasas György, Vass Gábor

12.F (31 fő) Osztályfőnök: Takácsné Sugár Judit
Baranyi Balázs, Buskó Gábor, Csorba Krisztián, Esze Krisztián, Feskó Ferenc, Fodor Bence Gábor, Gál Béla, Goller Zoltán, Hajnal Viktor, Határik Dávid, Hubert András, Ignácz  Imre, Ignéczi Krisztián, Kiss László Ádám, Kovács Ferenc, Mazurák Péter, Müller László, Nyári Zoltán, Papp Attila, Pomázi Pál, Radics Zoltán, Reményi János Ferenc, Szabó András, Szabó Péter, Szegedi György, Szikora Nándor, Szűcs Attila, Tamás Attila, Vadon József, Varga Tibor, Zubor Tamás

 

12.G (16 fő) Osztályfőnök: Fehérné Molnár Mariann
Bárány Brigitta, Bardi Beáta, Dinó Laura, Gerák Nikoletta, Hajnal Zoltán, Helmeczi Enikő, Kiss László, Kosztik Anita, Moldován Anett, Molnár János, Móré Gabriella, Németh Emese, Petrohán Zsanett, Szabó Gábor, Vass Gábor, Zajácz Balázs

12.H (31 fő) Osztályfőnök: Seregi Istvánné
Bacskai Melitta, Baráth Anita, Csordás Attila, Ertel István, Eszenyi Róbert, Fábián Anikó, Feczkó erika, Fekete Zoltánné, Fidler Zsuzsanna, Koncz Karolina, Korsoveczki Attila, Lakatos Beáta, Nagy Hajnalka, Popomájer Renáta, Ragány Ágnes, Révész Szabolcs, Ricz Tímea, Szabó Anita Mária, Szabó Marietta, Szentpéteri Tímea, Tóth András, Tóth Erika Renáta, Urbanek Katalin, Virágné Kántor Tímea, Záhonyi Róbert András, Zámbó Beatrix, Zámbó Gábor, Zsigmond Gabriella, Zupkó Katalin, Szabó Jánosné 

12.J (24 fő) Osztályfőnök: Dr. Csermely Tibor
Bakóné Vanczák Judit, Balatoni Katalin (Pál Katalin), Békési Bernadett, Cserbák Zsuzsanna, Czeglédi Lászlóné, Fedor Anita, Kovács Attila, Kőrösi Judit, Marinka Ágnes, Mester József, Mészáros Tamás, Mitru Péter, Molnárné Koska Katalin, Muzsai Gábor, Németh Gyuláné, Ruska Zoltánné, Szilágyi Katalin, Szilvási Istvánné, Szunyogh Istvánné, Tardi Zsolt, Tardiné Vass Éva, Tarr Lajosné, Tóth Mónika, Zsoldos Anita 

12.K (19 fő) Osztályfőnök: Tuza Pál
Balázs Ferenc, Berecz Attiláné, Ferkó István, Gálné Juhász Mónika, László Mariann, Szabóné Malakuczi Tünde, Melnyik Norbert, Nagyfejő Zsolt Tibor, Orosz Anita, Orosz László, Papp Mariann, Podlovicsné Ugocsa Zsuzsanna, Rácz Krisztina, Racskó Viktória, Révész Orsolya, Szakolczayné Hajzer Gabriella, Tóbiás Erika, Virág Beáta, Zahari Tímea

12.L (31 fő) Osztályfőnök: Szűcs Józsefné
Barzó Edina, Bátorligeti Ákos, Bozsányi Norbert, Bozsvai András, Csigi Tímea, Danku Andrea, Demeter István, Déri Ivett, Dudás Ildikó, Fazekas Sándor, Giba Klára, Jakab Renáta, Kató Tamás, Király Tünde, Kiss Bianka Zsanett, Lenti István, Literáti Pál, Mikó Dávid Béla, Novák Attila, Pécsi Erzsébet, Petróczi Zsófia, Puskás Ágnes, Sikura Zsanett, Szabó Krisztián, Szabolcsi Éva, Szikszai Brigitta, Tor Szabolcs, Tóth Szilvia, Varga Péter Dávid, Veres Norbert, Zachár Erzsébet 

12.M (18 fő) Osztályfőnök: Dajka Antal
Bacskai József, Bereczki László, Fedics József, Hargitai Gergely, Hegedűs Csilla, Hován Tamás, Kállai János, Kiss Henrietta, Lakatos Julianna, Lipták Janka, Maczali Edina, Nagy Mariann, Német László, Nyavádi Sándor, Puskás Erika, Rácz Rita, Szabolcsi Andrea, Tóth Marianna 


2004

12.A (25 fő) Osztályfőnök: Balázs Elek
Baksa György, Barati Gábor, Bodnár András, Derecskei Mihály, Fazekas István, Fekete Gergely, Fekete János, Gál Csaba, Horváth Gergő, Horváth István, Izsai László, Jakab Árpád, Kiss Dávid, Kulcs László Gergő, Lippai Csaba, Marosvölgyi Roland, Nagy Balázs, Oprics Miklós, Papcsák Szabolcs, Szedlár Dávid, Szőllősi János, Tóth István, Török Balázs, Vajkó László, Veszprémi Tibor

12.B (18 fő) Osztályfőnök: Leveleki Miklós
Bandula Zoltán, Bihari Tamás, Cseszlai Sándor, Dolhai Balázs, Ember László, Illés József, Jana András, Karámos László, Oláh Krisztián, Orosz Csaba, Pásztor András, Rácz Attila, Sárosi Zoltán, Stancz Sándor, Szoboszlai István, Tóth István II., Varga Gábor, Vass István Balázs

12.C (30 fő) Osztályfőnök: Zsigó Zsolt
Agócs Attila, Balogh Elemér, Bodor Lajos, Bodzás Sándor, Cserbák Mihály, Hajnal Gábor, Hamvai Tibor, Jurisik  Dávid, Kállai Zsolt, Kaszás Tóth András, Kiss Gábor, Kurucz Tamás, Madácsi Tamás, Major István, Mile Róbert, Nagy Csilla, Nagy Miklós, Ónodi Tamás, Pál Dávid, Papp János, Pekola Gábor, Pellei Balázs, Rádi Róbert, Sasfalvi Tamás, Stefán Zsolt, Surányi István, Szakács Sándor, Törő Gábor Bálint, Valter László, Varga Gábor

12.D (21 fő) Osztályfőnök: Bódor Gusztávné
Deák Barnabás, Dobos András, Gerhard András, Haraszkó Csaba, Hulyok Tamás, Jámbor László, Koza Tamás, Könnyű Csaba, Kulcsár Barna, Lakatos Tamás, Lencsés János, Malakuczi András, Molnár Tibor, Mórucz István, Nagy Zoltán, Papp János, Pliska Attila, Sipos Gábor, Soltész Imre, Suller László, Vaskó Zoltán

12.E (31 fő) Osztályfőnök: Dajka Antal
Antal István, Antal Norbert, Baranyai Zsolt, Bihari Imre, Bognár Csaba, Bokor Balázs, Borcsik Dezső, Czipták Krisztián, Farkas Gergő, Fehér Attila, Galló István, Győri Elek, Gyula Szabolcs, Gyüre Attila, Ilku Zoltán, Jakab Roland, Kormány Gábor, Kovács Tibor, Lipták Sándor, Mester Gyula, Muri Mihály, Oravecz Péter, Pál János, Papp Mihály, Rácz József, Sárga János, Talabos János, Tóth László, Vasenszki Zoltán, Viktor Sándor, Zsoldos János

12.F (32 fő) Osztályfőnök: Baranyi Ferenc
Balogh Csongor, Bihari Roland, Borkó Péter, Borók János, Czimmerman Norbert, Fejes Gábor, Fekete Tibor, Hegyes István, Henzsel Tibor, Homoki István, Jármi József, Juhász András, Kántor Csaba, Kavalecz Attila, Kázmér László, Kelenföldi Szilárd, Lichtmesz József, Ling Tamás, Nagy Attila, Nagy Gábor Imre, Pásztor Miklós, Péter Ákos, Pető Béla, Sabján Zoltán, Szabó Károly, Széles István, Tarr Sándor György, Tiba Viktor, Tóth István, Tőkés Bálint, Vágó Gyula, Zagyva Balázs

 

12.G (33 fő) Osztályfőnök: Gábor Ferenc
Asztalos László, Bagoly Bernadett, Bodnár István, Borz Beáta, Dankó János Tamás, Faragó István, Farkas Angéla, Hajnal István, Herczku Attila, Hrestyák János, Iván László, Járdány Anita, Jenei Szilvia, Jurkó Attila Péter, Kiss Eleonóra, Kövér Ottilia Katalin, Lukucz Anita, Márton Károly, Matejkó Gábor, Melnik Ágnes, Mester Dávid, Nagy Eszter, Nagy Gábor Tibor, Nagy Mária, Nagy Tímea, Neumann Erika, Pazár Zsolt, Sári Beáta Leticia, Sólyom Ákos, Szabó Adienn, Szabó Zoltán, Uri Zita, Verdes Andrea

12.H (23 fő) Osztályfőnök: Elek Tamás
Bartók Ágnes, Miholecz Melinda, Bódi Valéria, Dinó Ignác, Gerzsenyi Gabriella, Hegedűs Andrásné, Homa Enikő, Igaz Gyöngy Eszter, Kissné Pap Andrea, Lőrincz Tamás, Maczkó László, Mlincsek Teréz, Molnár Szilárd, Nagyné Bodnár Erika, Pachmann József, Paulik István, Pincés Mihályné, Popovics Marianna, Spitzmüller Istvánné, Szabó Anita, Szenti Tibor, Tamás Edit, Tamás Istvánné 

12.I (22 fő) Osztályfőnök: Fehérné Molnár Mariann
Bányász Ágnes, Baráth Lászlóné, Bojté Mihály Tiborné, Bora Szabolcs, Császi Tímea, Czilike Szabolcs, Erdei József, Fábián Béla István, Fábián Béla Istvánné, Imre Béla, Imre Róbert, Katona Eszter, Komár Róbert, Kövesdi László, Maczkó Tiborné, Majoros Szilvia, Marján Tünde, Nagy Balázs, Nagy Péter, Papp Csaba, Selmeczki Mária, Tállas László, 

12.J (31 fő) Osztályfőnök: Tóth Andrásné
Bártfalvi Róbert, Betónia Lászlóné, Bojti Beatrix, Böjti Károly Róbert, Brilló Zoltánné, Garai Gábor, Lippai Mariann, Horváth Péter, Ilku István, Józsáné Gubányi Katalin, Kordovánné Németh Tímea, Kostyál Nóra, Kozma Sándorné, Kulcsár Anita, Kulcsár Sándor, Ladányi Norbert, Lakatos Gyula, Lebujosné Stiránszki Viktória, Maticsák Andrea, Meleghné Toronyi Ildikó, Molnár János Zsolt, Nagy Katalin, Seres Zsuzsanna, Somogyi Veronika, Szollár Csaba, Szűcs Ferenc, Tóth Erika, Tulipán Szilvia, Vargáné Szilágyi Sarolta, Veszprémi Tiborné, Viski Ferenc 

12.K (26 fő) Osztályfőnök: Farkas Károly
Bakai Györgyné, Balogh Sándor, Cseke Istvánné, Enyedi Istvánné, Erdei Éva, Erdei Tímea, Gebri Zoltánné, Gojdics Krisztián László, Gubányi Zoltán, Hódi Istvánné, Ignéczi Sándorné, Jakab Tamásné, Ladik László, Mezei Gabriella, Misák Károlyné, Nagy Béla, Nagyné Simkó Katalin, Nánási Zsoltné, Olesnyovics Antalné, Siposné Tóth Krisztina, Szabolcsi Jánosné,Szántai Jánosné, Takács Péter, Tóth Tiborné, Tuza Sándorné, Urbán Gábor 

12.L (27 fő) Osztályfőnök: Szűcs Józsefné
Bíró Zsuzsanna, Borsós Sándor, Dezső Balázs, Dósa István, Farkas Adrienn, Farkas Viktória Fruzsina, Forgó Róbert, Jenei Zsófia Réka, Király Erika, Kiss Ákos, Kompár Ilona, Konyári Zsanett, Kovács András, Kozma Zoltán, Lefler Adrienn, Morgenthál László Attila, Nagy Norbert, Naményi Tímea, Rozsnyai Szilvia, Simkó Aida Margit, Szabados István, Szabó Attila Lóránt, Tomasovszky Ágnes, Ujj István, Végvári Ferenc, Weinrauch Orsolya, Zsippai József 

12.M (24 fő) Osztályfőnök: Ákos Zoltánné
Bogár Attila, Bojtos Sándor, Csapó Sándor, Csótó Beáta, Dományi Edit Borbála, Dudás Anita Piroska, Erberling Edina, Gál Edina, Hepp Tamás, Hollik Mária, Jóni Anikó, Jóni Gábor, Képes Erika, Kiss Anikó, Kiss Klára, Lázár Dániel, Lubiczki Anita, Makara Richárd, Marján Csaba, Matolcsi Marianna, Mészáros Ildikó, Polyák Tímea, Tóth István, Varga Edina 


2003

12.A (29 fő) Osztályfőnök: Láng Erzsébet
Balogh József, Bernáth Gábor Béla, Bunyi László, Demeter Béla, Domokos Attila, Fábián Gábor, Joó István, Kovács József, Kovács József, Kulcsár István, Nógrádi Lajos, Pacza János, Pásztor Tamás, Pere Attila, Pécsi Tibor, Potor Zsolt, Puskás Bálint, Richter Ádám, Siket István, Spisák Ottó, Szabó László, Szanyi Péter, Szegvári Gábor, Takács Roland, Tóth Árpád, Tóth Pál Bence, Ványi Szabolcs, Végh István, Zurócsik Tamás

12.B (25 fő) Osztályfőnök: Némethné Sipos Judit
Agócs Róbert, Balázs Gábor, Bíró István, Broda Máté, Dobos Péter, Ésik Zsolt, Kecskés Tamás, Kékesi Szabolcs, Király István, Kiss László, Kocsis János, Kovács István, Majtényi Béla, Mihalik Róbert, Mitiner Gábor, Pocsai András, Pokrovenszki Gábor, Sós András, Szabó Miklós, Szakács Mihály, Szekfű János, Szijjártó Tibor, Szilágyi Norbert, Szilvási Szabolcs, Varga Zoltán

12.C (24 fő) Osztályfőnök: Bódor Gusztáv
Bakti Zsolt, Bodnár Gábor, Csobán Róbert, Hajnal Gábor Zoltán, Heim József, Helmeczi Zoltán, Kovács László, Kovács Miklós, Köbli János, Kulcsár István, Leviczky Miklós, Lippai Péter, Mandics Róbert, Mihály Zoltán, Nagy Ernő, Nyárádi Attila, Ónodi Tamás, Papp István, Román Dávid, Szitár Béla, Tóth Gábor, Tóth István, Tudlik Róbert, Virga Csaba

12.D (18 fő) Osztályfőnök: Pusztainé Somogyi Irma
Bagaméri Péter, Balogh Gábor, Dallman Csaba, Kovács István, Kövér Sándor, Kurucz Tibor, Lőrincz Tamás, Moravcsik Gergely, Nagy Tamás, Oláh Dénes, Pongor Csaba, Rocska Tamás, Rózsás Attila, Stomp Norbert, Szőke Attila, Szűcs János, Virág Csaba, Virga Gábor

12.E (22 fő) Osztályfőnök: Chriszt Gyula
Agárdi Tamás, Barabás Zsolt, Bosák Krisztián, Csonka József, Deák Róbert, Demeter György, Dér Sándor, Ecsedi János, Fazekas Gábor, Ignácz Zoltán, Imre Róbert, Krámos István, Leveleki József, Lippai László, Maródi Gyula, Mónok Szilveszter, Nagy Ferenc, Nagy Tamás, Nyiri Szabolcs, Rácz Lajos, Simon Csaba, Sipos Gábor, Szabó Sándor, Szegedi László, Szűcs Gábor, Tarcsányi László, Varga Tamás, Vigh László, Zelenák Viktor

12.F (33 fő) Osztályfőnök: Nagyné Pálmai Éva
Balla Attila, Bobecis  János, Borsuk Ferenc, Budaházi Zoltán, Burger András, Dudás Attila, Fekete Gábor, Fülöp Imre, Geri Zsolt, Greksza András, Hábor Mihály, Hulvej Péter, Illés Tibor, Kanyári László, Kiss Győző, Kovács Tibor, Lakatos Piroska, Lamos János, Luzsinszki Gergő, Mezei Róbert, Mikó Szilveszter, Müller Attila, Nagy István, Novák Tamás, Paczári Dániel, Paczári László, Parászka István, Simon Péter, Szász Attila, Szász Győző, Tamás Norbert, Tóth János, Tóth László


2002

12.A Osztályfőnök: Bernáth Erzsébet
Balogh István, Csete Sándor, Fehérvári Sándor, Gerda Tamás, Görög Edvárd, Horráth Gábor, Ignácz János, Káplár Sándor, Kék János, Kondás György, Kovács Árpád, Kovács László, Kulcsár Csaba, László Attila, Murányi László, Nagy Tibor, Pálvölgyi László, PántyaGyula, Pavlik Sándor, Samu László, Simon József, Soós Péter, Szerdi Csaba, Vörös Gábor

12.B Osztályfőnök: Kótyuk Márton
Babicz Béla, Balogh Péter, Bukovinszki Csaba, Eszeny Zsolt, Gáspár József, Ignácz János, Kalapos Viktor, Karakó József, Kertész Gábor, Kicska Balázs, Kordonán Tibor, Kormány Csaba, Kozma Norbert, Molnár Gábor, Nánási János, Nyeste Kornél, Páll Sándor, Papp László, Pataki Roland, Pethő Attila, Silimon Mihály, Simon Tamás, Szabó Béla Gábor, Szántai András, Tatai Norbert, Tóth László, Tóth Róbert, Tóth Zoltán

12.C Osztályfőnök: Juhász Ferenc
Barna József, Benke István, Bessenyei Tibor, Botos István, Csernátoni Gábor, Dobai István, Docsa László, Filep Aurél, Horváth Sándor, Horváth Tibor, István Tamás, Jónai Mihály, Kassai István, Kovács Péter, Ónodi Zoltán, Palhad Attila, Pók Csaba, Rabcsák Gábor, Rubóczki Dezső, Sőrés József, Stromajer Kornél, Szecsei János, Treszkai Dániel, Tolmács Tihamér, Zun Gergely

12.D Osztályfőnök: Hoppál Béláné
Bordás Gábor, Bottyán Róbert, Fazekas Attila, Galvács Károly, Gáva  Balázs, Huszár József, Kósdi Attila, Kovács Dániel, Kovács Sándor, Labbancz Károly, Lukács Norbert, Miholecz Péter, Molnár Viktor, Nagy Gábor, Nándori Péter, Orosz Tamás, Rácz Attila, Rozs Attila, Soós Csaba, Szűcs Károly, Török József, Váradi Ferenc, Váraljai Gábor, Varga Csaba

12.E Osztályfőnök: Kiss István
Ádámku Ottó, Berecz Antal,Bihari László, Bodnár Gábor, Borbély László, Budinszki Tamás, Csekk János, Dobos Tamás, Gyetkó Valter, Hajnal Béla, Hretkó János, Juhász Tibor, Király Lajos, Kormány Gergely, Lakatos Róbert, Molnár Attila, Pál István, Polgári Szabolcs, Rajzinger Norbert, Sipos Ádám, Sipos Tamás, Szabó Imre, Szabó Krisztián, Szürke Róbert, Tóth Gergő, Tóth László, Tóth Roland, Tréfa Miklós, Vaholics Csaba,  Vass Zoltán, Veres Miklós

12.F Osztályfőnök: Kéry Katalin
Baraksó Mihály, Battyányi Barnabás, Csikja Rudolf, Csorba Ádám, Gaga István, Gellér Győző, Karahuta Béla, Kiss Gabriella, Komiszár Csaba, Kozma Balázs, Kőpájer István, Kreknyák Mónika, Ling Csaba, Lucskai Anita, Mátyás Balázs, Nagy józsef, Racskó Gábor, Schöck Balázs, Siska Péter, Szakács András, Szennai István, Tóth Attila, Veres Zoltán, Vigvári János, Vizi Tibor, Zelei Róbert


2001

12.A Osztályfőnök: Sipeki Zoltán
Bakó László, Balogh Szabolcs, Batári Gábor, Benyó László, Boros Róbert, Botrágyi Krisztián, Csernyik Zsolt, Dávida Csaba, Gebei Péter, Gerhard Tamás, Hegedűs Árpád, Juhász Zsolt, Kárpáti Mátyás, Keller Tamás, Kiss Zsolt, Komjáthy Zoltán, Kulcsár Ferenc, Láng László, Légrádi Mihály, Magocsa Balázs, Németh Miklós, Papp József, Papp Tamás, Rusznák Béla, Szepessy József, Szilágyi János, Szolnoki György, Tatomirovics András, Terdik Gábor, Varga Zoltán, Vincxe Szabolcs

12.B Osztályfőnök: Fodor Gábor
Antal József, Erdélyi Attila, Fekete Ákos, Gégény Attila, Hegedűs Attila, Hegedűs Sándor, Johanics Gábo, Májer Róbert, Márta Zsolt, Molnár Zoltán, Néző Tibor, Orosz Róbert, Pilipecz Gábor, Smitkó Tamás, Suri József, Szabó Zoltán, Szülek Csaba, Tokodi Róbert

12.C Osztályfőnök: Levákné Szilágyi Ágnes
Béres Dániel, Birovecz Zsuzsa, Csizmarik József, Farkas Gábor, File Bertalan, Kállai István, Kovács Lajos, Köröskényi László, Lukács Sándor, Magyar Attila, Miholecz Zsolt, Néző Gábor, Ónodi Zoltán, Szabó Miranda, Takács Adrienn, Tatár Zoltán, Tóth Gábor, Vajas Károly

12.D Osztályfőnök: Tanyi Gábor
Balogh József, Bánszki Attila, Bardi Zsolt, Bartha Tibor, Bégány Tamás, Danó Szabolcs, Dudás Attila, Erdélyi Zoltán, Gincsai László, Győri Róbert, Jávor Zoltán, Jedenák István, Kerekes Atgtila, Kormos János, Korpai Sándor, Kovács Péter, Maroszán Péter, Martinovszky István, Mátyás János, Molnár Tamás, Páll Gábor, Petrus Attila, Sónyák Péter, Szabó István, Szabó István Ferenc, Szabó Róbert, Szabó Zoltán, Szántó Péter, Udvari Szabolcs, Zsíros Krisztrián

12.E Osztályfőnök: Ákos Zoltán
Ákli Tamás, Béres János, Berta András, Blaner Zsolt, Bottyán László, Bunya Mihály, Bunya Szilárd, Czifra György, Császár János, Fekete Norbert, Gerzsenyi Zoltán, Gyüre András, Holló István, Zakab Miklós, Király Zoltán, Kiss Mihály, Kovács Zsolt, Krisztián András, Láda Gábor, Latti Attila, Molnár, József, Nagy Zoltán, Oláh Zsolt, Perka Gábor István, Racskó Márton, Révész Szabolcs, Sipos Gábor, Terdik Attila, Vincze Zoltán

12.F Osztályfőnök: Kiss András
Balla Zoltán, Bátyi Norbert, Bódi Gábor, Buri Péter, Choma László, Chrabák Miklós, Czakó Gergő, Csonka Zoltán, Fodor György, Gyetkó Krisztián, Haburcsák Attila, Hajnal Attila, Holhós Roland, Karakó Miklós, Kereskényi Tamás, Kovács Tibor, Kulcsár Imre, Molnár Gábor, Nyilas Gábor, Simó Gábor, Simoncsik János, Szabó Gergely, Szabó Gyula, Szabó Péter, Szedlár György, Szuhánszki László, Szűcs Sándor, Vári Zsolt, Veress László


2000

12.A Osztályfőnök: Nuszer Ferenc
Baksa Zoltán, Bán János, Borsós Sándor, Botos Szabolcs, Demeter Gábor, Galóczi Tamás György, Hajdu Balázs, Kovács Attila, Kovács János, Lajczák András, Lovas Miklós, Mikó Gábor, Nagy István, Oláh János, Pavlovics Gergely, Révész János Lóránd, Ritli Attila, Sónyák Sándor Róbert, Tóth Gábor, Tóth Norbert, Valent Gábor, Vizniczki Szabolcs

12.B Osztályfőnök: Baranyi Ferenc
Bíró István, Birovecz János, Bodolai Tamás, Borsy Szabolcs, Fekete István, Gabányi László, Hajdu Tibor, Huszti Imre, Joó Tibor, Kecsmár Zoltán, Korpai Béla, Kurucz János, Lippai Viktor, Nagy Gábor, Nagy Tibor, Orosz Miklós, Perjéssy Gábor, Pusztai Zoltán Tibor, Rácz Norbert, Rácz Róbert, Soós Zoltán Sándor, Tar Gábor, Tárkányi Tamás, Török János

12.C Osztályfőnök: Zsigó Zsolt
Bakfi Ferenc, Bíró Roland, Bordás Zsolt, Csobán András, Dancs István, Erdélyi Attila, Erlich Krisztián, Gál János, Gonda István, Juhán Zsolt, Komiszár Zsolt, Kónya Tibor, Kövér László, Láda József, Lánkó Gábor, Mikucz Sándor, Molnár József, Nagy István, Nagy Sándor, Papp István, Sujszterics Dániel, Szabó Viktor, Szabó Zoltán, Takács Attila, Támba Róbert, Török Szabolcs, Tugya János, Vámos Krisztián, Zoltán Tamás

12.D Osztályfőnök: Fazekas Árpádné
Bagaméri Attila, Daróczi István, Faragó Sándor, Gencsi Zoltán, Jármy Kálmán, Kerekes János, Kiss András, Kiss Róbert, Koczák Gábor, Mester István, Molnár László, Marancsik András, Petró Petró István, Simkó Sándor, Soós István, Szobota Attila, Török Péter, Török Róbert, Ujj István, Vad László, Varga András

12.E Osztályfőnök: Szűcs Józsefné
Balogh Tamás, Borsi Tamás, Déli József, Gáll László, Jámbor Krisztián, Jeszenszky Zoltán, Kerekes László, Kiss Tibor, Kollmann Gergely, Komár Árpád, Kormos József, Kovács Gábor, Kovács Zsolt, Krufák Ferenc, Minya Balázs, Muri Henrik Tibor, Pálfi István, Pék Attila, Petróczy Viktor, Pivornyik Tibor, Rácz Norbert, Ricsóka István, Szováli Péter, Tóth Zoltán, Kerekes János, Koczák Gábor

12.F (36 fő) Osztályfőnök: Dajka Antal
(Az adatok az 1999-es III.F naplóadatai alapján vannak itt megadva)
Bakó Gyula, Balogh Norbert, Bodnár Zsolt, Demeter Péter, Dudás László, Fekete Attila, Fintor Zsolt, Fülöp István, Garai László, Henzsel Zoltán, Horváth László, Ilku Levente, Jenei László, Juhász Csaba, Juhász Tibor, Katona József, Kekecs István, Kertész Tamás, Kis László, Kovács László, Kozma Gábor, Lekli Gergely, Nagy Ferenc, Nagy Gábor, Németh Tamás, Pécsi Sándor, Szabó Tamás, Szuchánszki János, Tamás János, Tardi Sándor, Tári Zsolt, Tarr Szabolcs, Tilki György, Tóth Gyula, Vígh János, Zelles Attila


1999

12.A Osztályfőnök: Balázs Elek
Balázsi Zsolt, Bardi István, Budalik Zoltán, Cserepes Ferenc, Erőss Péter, Farkas Béla, Fecske László, Fehér Gusztáv, Hajdu László, Horváth Zoltán, Jana Szabolcs, Jósvai Árpád, Juhász Attila, Juhász István, Juhász Zoltán, Kertész János, Korbács Tibor, Koszta Miklós, Kötél Norbert, Mester Gábor, Novák Roland, Nyisztor Donát, Pámer Alex, Puruczki László, Rozinka Timót, Seri Ambrus, Solcz Mihály, Somogyi Ferenc, Szőllősi István, Tamás Gábor, Tatomirovics Gábor, Tóth Péter

12.B Osztályfőnök: Némethné Sipos Judit
Albert Roland, Ambrus Tamás, Bakos Marcell, Beucs István, Béres László, Bodnár Róbert, Bodor András, Dudás Miklós, Földmíves Csaba, Greskó Attila, Gulyás Roland, Horváth Miklós, Karalyos István, László István, Marján Zoltán, Racskó Zoltán, Sinku Attila, Szabó Béla, Szabó Tamás, Ujhelyi Gábor, Vona Tamás, Zsiguár Viktor

12.C Osztályfőnök: Nagy Csaba
Babják László, Balogh Levente, Bánhidi Tibor, Bodnár Gábor, Écsi László, Gerliczki Attila, Gyüre Károly, Havaszti Gábor, Hidegh László, Hugyecz Béla, Kóder András, Kovács Roland, Kurucz István, Lövei Zoltán, Matolcsi Róbert, Nádpor István, Nagy István, Papp Zoltán, Pásztor Csaba, Simkó Norbert, Siska Krisztián, Szabó László, Szlobodi László, Szöllősi Tamás, Tanyik József, Tóth Miklós, Tóth Tamás, Vadon Sándor

12.D Osztályfőnök: Ujj Mihályné
Beleznai Róbert, Benkei Péter, Berecz Péter Pusztai Krisztián, Csáki Tamás Dobronyi Tímea, Gulácsi László, Hernádi Nóra, Hudák Melinda, Iván Tamás, Joó Tamás, Kántor Szabolcs, Kovács Károly, Krampeczki Mihály, Kun Norbert, Lovas Sándor, Majoros József, Mihály Levente Zsolt, Mike István, Nagy István, Nánási Tamás, Páll Csaba, Pázmándi Gábor, Tamás Zoltán, Tárnok Attila, Tóth Károly

12.E Osztályfőnök: Monyók József
Balogh Károly, Barcsai Ferenc, Csáki Attila, Ferencz Roland, Hankószki Mariann, Hramcsák Szilárd, Hrivnyák Eszter, Hudák Tibor, Jáger István Tibor, Juhász Béla, Kató Sándor, Kovács Pál, Ligetfalvi Attila, Nagy Szilveszter, Papp Norbert, Puskás Antal, Soltész András, Szabó József, Szerdi Gábor, Takács Gábor, Tóth Ferenc, Törös István

12.F Osztályfőnök: Kárpátiné Medve Szilvia
Balogh László, Bihany Zsolt, Bodnár Gábor, Éliás László, Győri Tibor, Haburcsák Tamás, Hajnal Tamás, Imre Szabolcs, Juhász Imre, Karsai Mihály, Kiss Sándor, Kornics György, Kovács Attila, Lukács Árpád, Mándi Roland, Moduna Enikő, Nagy Gábor, Nyíregyházi György, Pankotai Zsolt, Pálóczi Szabolcs, Polyák Ferenc, Sutka Erika, Szilágyi János, Tilistyák Dénes, Timku Róbert, Varga Gergő, Varga Péter, Veres Zoltán, Zsurkai György


1998

12.A (29 fő) Osztályfőnök: Kéry Katalin
Babják András, Balogh Gábor Sándor, Berencsi Zoltán, Borbás Béla, Fabók Attila, Fazekas László, Galambos Sándor, Hanyik Gergely, Hegedüs László, Jávor István, Kapin Mihály, Kovács István, Kristóf Gábor, Kulcsár Benjamin Gergely, Morauszki János, Moravecz Péter, Orosz Balázs, Pauliska László, Simkó János, Sinka Ferenc, Sipos József, Szabó Csaba, Szalmás János, Szilágyi István, Szilágyi János, Szkita Mihály, Takács László, Törő Gábor, Váradi Sándor

12.B (26 fő) Osztályfőnök: Nuszer Ferenc
Batári István, Bereczky Károly, Bíró László, Dancs Lajos, Dovedovszki Attila, Drabik Zsolt, Ferenczi Ferenc, Hajnal Péter, Hegedüs András, Hevesi István, Ignácz Tamás, Király Zoltán, Körömi Ádám Ottó, Márton Zoltán, Máté Róbert, Pál Attila, Pál Zsolt, Pálfi Attila, Potornai Tibor, Puskás László, Sári Róbert, Sarkadi János, Siku László, Szabó Antal, Tomócsik Zoltán, Tóth István

12.C (31 fő) Osztályfőnök: Bódor Gusztáv
Balogh János, Barna János, Costan György, Fekete László, Goller Csaba, Gyug Dezső, Gyulai István, Hajdu Tamás, Hajdu Zoltán, Hamvai Sándor, Hegedűs Róbert, Hepp Dénes, Horváth Sándor, Hrenkó András, Komor Sándor, Kovács Miklós, Kovács Sándor, Lakatos Mihály, Mészáros Attila, Mokánszki Gábor, Papp Róbert, Pekola Csaba, Sinka Tamás, Sipos Zsolt, Szeles Lajos, Szilágyi Sándor, Szűcs István, Tordai Csaba, Tóth Péter, Vass Károly, Vígh Zsolt

12.D (26 fő) Osztályfőnök: Gombos Károlyné
Artner Róbert, Bartha József, Czuczor Dániel, Ésik Béla, Éva Krisztián, Ferenczi Zsolt, Góré Krisztián, Győri Gyula, Henzsely Csaba, Iván László, Jóni László, Józsa László, Kára Zoltán,Koós Zoltán, Kovács Zoltán, Márton Gábor, Mikó Tamás, Pecsenya László, Polgár Lajos, Sándor Péter, Szabó Orsolya, Szigetfalvi Gábor, Takács György, Támcsu Zsolt, Tóth Zsolt, Vitál Sándor Zsolt

12.E (20 fő) Osztályfőnök: Magyar Zoltán
Barabás Attila, Bieleczki Péter, Biszku István, Farkas Tibor, Fülep László, Hadobás András,Kovács Zsolt,Lippa Hajnalka, Mester Róbert, Mező Gábor, Mikó József, Molnár Tamás, Nagy Anikó, Németh Viktor, Papp Ferenc, Papp György, Révész Ágnes, Szűcs Krisztián, Ujj Róbert,Vésztői Levente

12.F (27 fő) Osztályfőnök: Kiss István
Auxi József, Barta Attila, Beleznay Péter, Béres Tamás, Bihari Zsolt, Bíró Krisztián, Elek Balázs, Gál Krisztián, Hajdu József, Járó Mihály, Jónás Jácint, Kandala István, Katona Viktor, Kovács Zoltán, Lakatos Béla, Lipcsei Zoltán, Makara László, Mikó Gábor,Németh Sándor, Orosz György, Panyik Róbert, Rocska Gábor, Szabó Tamás, Szilágyi Ferenc, Szilágyi Róbert, Türk Károly, Varga Lóránt


1997

IV.A (24 fő) Osztályfőnök: Sipeki Zoltán
Bálint György, Bíró László, Csercsa Tibor, Csonka Imre, Erdei Sándor, Fülöp Attila, Jászai Attila, Juhász József, Kalán Tamás, Kovács József, Kóczé Géza, Kratochwill Ferenc, Krivánik László, Laczkó Szabolcs, Lakatos Viktor, Laskai Miklós, Machnyik Zoltán, Nádassy Gyula, Polyák György, Schin József, Sepely Tamás, Sőrés Csaba, Szabolcsi Péter, Szegedi Béla

IV.B (22 fő) Osztályfőnök: Ákos Zoltán
Bánszki Attila, Bodnár István, Bottyán Krisztián, Csáki Attila, Enyedi Tamás, Ésik László, Gincsai Endre, Grunda László, Horváth József, Konczos Norbert, Kovács Béla, Lipták Szabolcs, Mazug Péter, Miklósi Péter, Móricz Tamás, Muri Ferenc, Pádár Antal, Révész Attila, Sarkady Olivér, Terdik László, Tóth Gábor, Zomborszki József

IV.C (22 fő) Osztályfőnök: Gombos Károly
Bányai Tamás, Bíró László, Fábián Tamás, Fazekas Péter, Gerzsenyi László, Hudák Péter, Józsa Norbert, Kórus László, Kovács János, Nagy Gábor, Nagy Mihály, Pál András, Papp Róbert László, Sajabó Balázs, Soltész Tibor, Sulomán János Nándor, Szabó Zoltán, Takács Árpád, Varga Bertalan, Varga Zsolt, Venczel Mihály, Verdes Zoltán

IV.D (31 fő) Osztályfőnök: Terdik Jánosné
Béres Zsolt, Bodnár János, Bódi János, Czirják Tamás, Dandár István, Eichinger Zoltán, Elek Attila, Erdei Lajos, Fábri Csaba, Frindik Roland, Habdák Zoltán, Halász Sándor, Homonnai Viktor, Huczmann Gábor, Király Gábor, Kovács Krisztián, Kovács Tibor, Lovas Zoltán, Merényi Zsolt, Nagy Andrea, Nagy Gábor, Németi Róbert, Palicz Gábor, Ragány László, Révész Bertalan, Serényi Ottó, Szabó Krisztián, Tóth Balázs, Venczel Gábor, Veres Sándor

IV.E (30 fő) Osztályfőnök: Nagyné Pálmai Éva
Babják Imre, Berei Róbert, Bihari Gábor, Brtka István, Csernyu Szabolcs,Czene István,  Daneluszki Zsolt, Dudás Szabolcs, Fábián István, Ferencz Zsolt, Hajzer Gábor, Hegyes Béla, Hülvely Ágnes, Juhász Zsolt, Klebersz Tamás, Kocsis János, Leleszi Gabriella, Márföldi Norbert, Mészáros Zoltán, Nyitrai György, Plánk Mihály, Regős Gergely, Silye Szabolcs, Szabó Zoltán, Szendrei Sándor, Tiszafalvi Viktor, Toka Krisztián, Tolnai József , Tóth Henrietta,  Turóczi János

IV.F (30 fő) Osztályfőnök: Baracsy Zsolt
Ádámszki Tibor, Ambrus János, Damasiewicz Attila, Dolhai Béla, Fábián István, Fejes Péter László, Gincsai Krisztina, Hajdú József, Halász Tamás,Háda István, Juhász Csaba, Kiss István, Kovács László I. , Kovács László II., Lévai Péter, Malakuczi Zsolt, Márton Szabolcs, Nagy Éva, Nyalka Norbert, Nyisztor Krisztián Tamás, Petrovánszki Norbert, Schöffer Zoltán, Szanyi Endre, Szűrös László, Tóth István, Tóth Szabolcs, Turcsán László, Türk János,Varga Csaba, Varga Ferenc


1996

IV.A (23 fő) Osztályfőnök: Székely András
Balogh Csaba, Csabai Attila, Demeter Csaba, Dudás Zoltán, Fehér József, Forgó István, Golyán Gergő, Hengsperger Tamás, Kaibás Róbert, Kiss János, Komlósi János, Kosztya Attila, Matyasovszki Zoltán, Palágyi Zsolt, Páll Tamás, Pásztor István, Soós András, Szabó Róbert, Szabolcsi Richárd, Takács József, Tímár Csaba, Vass Attila, Zsidai Viktor

IV.B (21 fő) Osztályfőnök: László Csaba
Babják Tibor, Baraksó László, Belfi Roland, Bihari Róbert, Czitrák András, Görömbei Sándor, Hajdu Attila, Hájer János, Hegedüs László, Hennusz Tamás, Koncz Gusztáv, Kovács Attila, Kutasi József, Magera András, Olasz Attila, Olasz Gergely, Szolyka Lajos, Váradi János, Verbai Antal, Völgyi Viktor, Zsoldos Attila

IV.C (24 fő) Osztályfőnök: Zsigó Zsolt
Antal Tibor, Barta László, Együd Imre, Együd János, Fazekas Tamás, Huszár János, Kővári Kázmér, Leviczky Gábor, Maczali Tibor, Mándi Sándor, Méray Ottó, Miklós Péter, Molnár Attila, Németh Péter, Nyulak Zsolt, Petrus József, Pogácsás Péter, Ragó Zoltán, Rikk János, Szakács Attila, Szolnoki Zsolt, Takács Tibor, Tarapcsák Gábor, Virág Tamás

IV.D (29 fő) Osztályfőnök: Hoppál Béláné
Asztalos Róbert, Bak Endre, Bányász Sándor, Baróthi Balázs, Bécsi Zoltán, Biszku Attila, Borbély János, Borbély Zoltán, Bukta Mihály, Czégé Levente, Gombos Zoltán, Hidegkuti Ferenc, Hornyacsek László, Hőgye Imre, Hrenkó Gábor, Hunyadi Krisztián, Jánvári Krisztián, Kelemen Zoltán, Kiss Róbert, Kopperveisz László,Kőrösi József,  Kurucz Norbert, Mazurák János, Nagy András, Nagy Krisztián, Podlovics Zoltán, Soós István, Tóth János, Vajda Pál

IV.E (19 fő) Osztályfőnök: Fekete István
Bodnár Zoltán, Dezső Zsolt, Gerda Péter, Gilányi Ferenc, Karsai Zsolt, Kecskés Csaba, Koppány Barnabás, Kovács Gábor, Lámfalusi Zoltán, Maczali Attila, Nagy Kálmán, Nagy László, Szabó Miklós, Szilágyi Endre Tamás, Szőke Tamás, Torkos József, Tóth Gábor, Tóth János, Varga Krisztián

IV.F (28 fő) Osztályfőnök: Dajka Antal
Apáti Tibor, Bélteczki Szilárd, Bene Zsolt, Demeter Csaba, Ferenczi Zsolt, Fülei László, Gonda Csaba, Kirilla György, Kisgyörgy Tibor, Kormány Attila, Kovács Béla, Linzenbold Attila, Lövei Krisztián, Nagy Gábor, Nagy Róbert, Nagy Tamás, Obsitos Miklós, Oláh Tibor, Ricsei Béla, Seres István, Siklódi Miklós, Szabó Krisztián, Szabó Lajos, Szekszárdi Ferenc, Sziráki Gábor, Szűcs István, Tamás Attila, Toma Zoltán


1995

IV.A (27 fő) Osztályfőnök: Balázs Elek
Barkó József, Bárdos Péter, Bereznyák György, Botos László, Fazekas Csaba, Gyüre Barna, Halmai Tibor, Kiss Péter Attila, Kovács István, Kovács Sándor, Kulik Áron, Madácsi Imre, Majoros Gyula Zoltán, Nagy András, Novák Zoltán, Nyakó Imre, Popovics Ferenc, Sulyom Attila, Süveges János, Szabó Kálmán, Szerényi Bertalan, Szilágyi Gábor, Szilágyi Sándor, Tomba Róbert, Teremi Béla, Tömpe Sándor, Vígh László Tibor

IV.B (30 fő) Osztályfőnök: Gábor Ferenc
Barati János, Berta János, Elek István, Gál Ferenc, Hamar Szabolcs, Hernádfői Árpád, Kardos Attila, Kis István, Kulcsár László, Maczali Zsolt, Mészáros Szabolcs, Mizsák Sándor, Molnár Béla, Nagy László, Orosz Attila, Ostorházi Sándor, Papp Csaba, Siket Ákos, Sipos István, Sztányi Zsolt, Tass Zoltán, Tóth Attila, Tóth Kornél, Tóth Krisztián, Tóth Szabolcs, Urbin Sándor, Vágó Ádám, Váradi Csaba, Vitéz György, Vonó Lajos

IV.C (34 fő) Osztályfőnök: Csorba József
Bajzáth Péter, Balázs László, Balogh Attila, Balogh László, Barta Sándor, Bártfai László, Barzó György, Benkő Zsolt, Bodzás Miklós, Csáki Róbert, Csalószki István, Durucz József, Elek Zoltán, Hadházi Gábor, Hasulyó Szabolcs, Illés Sándor, Jezernyiczky  Zoltán, Juhász Sándor, Kádár József, Kemenyiczki Antal, Lengyel Botond, Liszkai Elek, Mercs István, Nádasi Csaba, Németh József, Pósán László, Salánki István, Stankóczi Gyula, Szentesi Attila, Szőllősi Attila, Szőnyi Zoltán, Tóth István, Ujj Gábor, Vida Miklós

IV.D (33 fő) Osztályfőnök: Bernáth Erzsébet
Árvai László, Csobai Gábor, Csorba Krisztián, Demeter István, Duszkó István, Gombos László, Horváth Ferenc, Imreczi István, Jánvári Krisztián, Kocsis László, Kovács Krisztián, Kozma Viktor, Kőhegyi Attila, Kőkerti Roland, Lövei Gábor, Madura István, Márföldi Béla, Mátyási Szabolcs, Melich István, Molnár Roland, Orosz Barna, Rácz Tibor, Ráday Gyula, Soltész Attila, Szalmás Sándor, Szép Szilárd, Szokol Attila, Szűcs Kálmán,Szűcs Viktória, Tóth Róbert, Tóth Tibor, Ujj Ferenc, Vágó Flórián

IV.E (18 fő) Osztályfőnök: Kelemen Csabáné
Badari Tamás, Barabás Attila, Czakó Gergely, Debrei Péter,Fássi Csaba, Fejes István, Fülöp Tamás, Jurkó Gábor, Jurth György, Kepin László, Kocsis Tibor, Mártha Attila, Mészáros Károly, Molnár Gábor, Radóczi Gábor, Suller Róbert, Szűcs János, Tóth Gábor

IV.F (32 fő) Osztályfőnök: Németh László
Ágoston József, Babos Attila, Bányai Zoltán, Berencsi Attila, Bíró Emese, Csató István, Fedor László, Gebri Tibor, Geszten Péter, Hóczki István, Jármezei Ditta, Katona Attila, Kristóf József, Lipcsák Róbert,Makai István, Magyar Zoltán, Méhész Gábor, Molnár Tamás, Nagy János, Oláh Gábor, Paragh László, Puskás Tibor, Radványi László, Reményi Attila, Severnyák Tibor, Szabó Sándor, Szabó Zoltán, Szanics Zoltán, Szilágyi Tibor, Tompa Ferenc, Tóth Ferenc,  Zamborszki Attila


1994

IV.A (34 fő) Osztályfőnök: Kéry Katalin
(Az adatok az 1993-as III.A naplóadatai alapján vannak itt megadva)
Bajzáth János, Balogh Zoltán, Berecz Attila, Borók István, Cziva László, Cserpák András, Dán Attila, Dudás Csaba, Erdős Tamás, Finta Zoltán, Géczi Árpád, Illés László, Keresztesi Ferenc, Kőröshegyi Rudolf, Markovics Róbert, Medvés Tamás, Mikla Róbert, Miklósi András, Molnár Jácint, Molnár Zsolt, Nagy István, Nyalka János, Ónodi Gyula, Potos László, Racskó Róbert, Ruska Csaba, Simon Csaba, Stock Sándor, Süveges János, Szalkai Tamás, Szalmás Zsolt, Urbán Róbert, Varga Csaba, Vitkai László

IV.B (29 fő) Osztályfőnök: Karmanóczki János
Balla Attila, Ballai Zsolt, Bartos Tamás, Bogár Attila, Csajbók László, Darabos Attila, Dombrádi Donát, Farkas Lajos, Fintor Zsolt Tibor, Jóbi György, Juhász Miklós, Kóródy Attila, Koszta Péter, Kovács Sándor Zoltán, Kuncsik András, Markovics László Mihály, Medgyesi Tibor, Miklós István,Molnár Zsolt, Nagy Gábor, Nagy Miklós, Pásztor László, Radvánszky Tamás, Rácz Róbert, Séra Ferenc, Szakács Péter, Terdik Lajos, Zomborszki Zsolt, Ványi Tamás

IV.C (34 fő) Osztályfőnök: Balatoni István
Bedécs Róbert, Czuczor Zoltán, Farkas László, Galambos Tamás, Gulyás Tamás, Győri István, Hajling Katalin, Hegedűs Norbert, Horváth Ferenc, Jánosik Mihály, Kállai Zoltán, Koi Norbert, Kovács András, Köbli Gábor,Lengyel Zsolt,Ling Tamás,  Marton Péter, Márton András, Márton Csaba, Nagy Attila, Oláh László, Ősz Tibor, Palicz János, Szabolcsi Károly, Szabó István, Szabó Zsolt, Szécsi Zoltán, Takács Miklós, Tóth Tibor, Tuba Gábor, Tuba István, Varga Balázs, Viszlai Sándor, Vona László

IV.D (29 fő) Osztályfőnök: Ujj Mihályné
(Az adatok az 1993-as III.D naplóadatai alapján vannak itt megadva)
Ádám Zsolt, Antalik József, Bakosi József, Balogh Róbert, Benkőházi Tamás, Bíró Attila, Borók Péter, Bozsó Tamás, Darabánt Attila, Debreczeni Krisztián, Homoródi Zoltán, Kocsis László, Kovács Sándor, Krecz Zoltán, Lakatos Miklós, Lengyel Ákos, Madai Gábor, Perecsényi Tibor, Regős Sándor, Sándor György, Spitzmüller Tamás, Szabó István, Szabó Péter, Tóth István I., Tóth István II., Urr Tamás, Varga László, Varga Zoltán, Zámbori János

IV.E (26 fő) Osztályfőnök: Bódor Gusztáv
(Az adatok az 1993-as III.E naplóadatai alapján vannak itt megadva)
Babicz Attila, Barabás József, Bene László, Dankó Gábor, Fodor István, Fülöp Sándor, Gelegonya Roland, Gulyás Róbert, Hansághy Győző, Huszár Pál, Katona Géza, Ludas Gábor, Olasz Károly, Ozsváth András, Pál Árpád, Pásztor Tibor, Perecsi László, Raffay László, Szabó Sándor, Szalay Szabolcs, Székely Szabolcs, Tari László, Tóth István I., Tóth István II., Tóth Zoltán, Zsoldos Csaba

IV.F (33 fő) Osztályfőnök: Stadler Erzsébet
Bakos Zoltán, Balog Zoltán, Barnák László, Bihari Róbert, Cvik László, Dávida Róbert, Dicső Szabolcs, Dobronyi Zsolt, Gombos Szilárd, Gubik Árpád, Gyetvai Tibor, Kiss Károly, Kiss László, Kovács Zoltán, Kozma Gyula, Kulcsár Róbert, Madalina György, Mátyási Norbert, Nyánku Miklós, Oláh Zoltán, Oravecz Sándor, Paulik Attila, Simon Zsolt, Siska Katalin, Szabó Konrád, Szántó Ferenc, Szórád Zsolt, Takács Tímea, Tokaji Viktor, Tóth György, Váradi Nándor, Záhonyi Miklós, Zsoldos Krisztián


1993

IV.A (35 fő) Osztályfőnök: Terdik Jánosné
Balogh Péter, Baracsi Ferenc,Bellon  Miklós, Benkei Krisztián, Benkő István, Borkó Zsolt Mihály, Czene Tibor, Csorba Csaba, Dobronyi Róbert, Farkas Zoltán, Gáspár Mihály, Hegedűs György, Hunyady István, Jászai Norbert, Jenei Róbert, Kiss István, Kovács Mihály, Lekli Zoltán, Leszkó Zoltán, Mazug Ernő, Mester Attila, Milotai Szabolcs, Nagy Zsolt, Oláh Csaba, Pénzes Kornél, Pletyák Miklós, Sánta János, Szakállas Attila, Szendrei Szabolcs, Takács András, Tordai István, Torma Ákos, Urbán Róbert, Varga Tamás, Virág Tibor

IV.B (38 fő) Osztályfőnök: Ákos Zoltán
Bakó Gyula, Bakos Károly, Baksa Zsolt, Barcsai Gyula, Csonka István, Fábián Sándor, Fekete Miklós, Fogarasi Attila, Gál József, Gerda József, Helmeczi József, Hepp László, Hudák Mihály, Jaczina Attila, Kertész Tibor, Kiss László, Kovács Sándor, Kiss Gábor, Lipták Sándor, Lóczi Zoltán, Málik Attila, Máté József, Morauszki Tamás, Németh Ferenc, Pámer László, Szabó Ákos, Szakál Attila, Szalontai János, Szilágyi János, Sztojka László, Takács Sándor, Takács Zsolt, Tóth Árpád, Vasas László, Vaskó Norbert, Vass Dániel, Vass István, Virányi Viktor

IV.C (37 fő) Osztályfőnök: Mosolygó János
Bánszki Richárd, Csáki Ágnes, Csáki Zsolt, Erlich Zsolt, Fodor Bertalan, Gazdag Ferenc ,Gödény Gábor, Halcsák Zsolt, Harcsa Gábor, Jávor Sándor, Kálmánházi István, Kiss András, Kiss Levente, Kisgyörgy Gyula, Kovács Attila, Kovács Zsolt, Nagy Béla, Nagy Norbert, Nagy Szilvia, Németh Péter, Németh Zsolt, Pásztor Attila, Petris József, Pinke Attila, Poncsák Attila, Puskár István, Sajtos Gyula, Sebők István, Sneider László, Szaniszló Gábor, Szilvási Levente, Szopkó Csaba, Takács Róbert, Támba Csaba, Temesfalvi Attila, Újfalussy Gábor, Venczel Miklós

IV.D (37 fő) Osztályfőnök: Gombos Károlyné
Bakó Zoltán, Bene Zoltán, Berei Tamás, Békési Attila, Bódán Zsolt, Buhály Béla, Dagonya Zoltán, Dán János, Dankó Péter,Farkas Norbert, Fehér Róbert, Galambos Péter, Illyés Zsolt, Jáger Krisztián, Karácsony László, Képíró András, Kóder Zsolt, Kosán András, Kosztyu Mihály, Kovács László, Leveleki András, Madár István, Onder Ilona, Pallay Krisztián, Papp László, Pere Attila, Rappay László, Rusin Zoltán, Szabadi Árpád, Szajnik Tibor, Szitha Attila, Takács János, Tisza János, Tóth Imre, Valkovics Tamás, Végső Csaba, Zakor Attila

IV.E (26 fő)  Osztályfőnök: Iván Györgyné
Balogh László, Bíró László, Bíró Zoltán, Czirják Attila, Donka Sándor, Farkas Sándor, Farkas Szabolcs, Ficsóri Róbert, Gombos László, Gregor János, Hajdu Gábor, Kovács János, Leskó Szilárd, Licz Roland, Mátyás Zsolt, Nagy Zoltán, Német Nagy József, Palaga Péter, Rádi Gábor, Svecz Tibor, Szabó Tamás, Székely Péter, Szilvási Gyula, Tóth László, Varga Attila, Zsitnyár Péter

IV.F (38 fő) Osztályfőnök: Baracsy Zsolt
Banga András, Baraksó Ákos, Barna Zoltán, Berencsi Balázs, Bogár István, Borbély János, Borsi Zoltán, Bucilla Zsolt, Csatlós László, Cseh Zsolt, Csomai Gabriella, Deák Zsolt, Fekete Szűcs Zoltán, Giller Péter, Hajling Ferenc, Hengsperger Gábor, Horváth Norbert, Iván Roland, Kocsis Zoltán, Kordován Attila, Kormány Attila, Kovács Anita, Kovalcsik Sándor, Krekk Gábor, Losonczy Zsolt Balázs, Paragh István, Pere István, Pesta Ferenc, Simon Csaba, Sipos László, Sitku Gábor, Somogyi Zsolt, Spanyol Dezső, Szádoczki Mónika, Szórád Attila, Tóth Attila, Vadon Zoltán, Vitai Violetta


1992

IV.A (33 fő) Osztályfőnök: Székely András
Bagoly Gábor, Bajnay Kálmán, Balogh Béla,Berencsi Lajos, Bessenyei Attila, Béni Róbert, Bilecz Tibor, Csikós Árpád, Gonda János, Hornyák László, Horváth Gábor, Huszti Attila, Ignácz Róbert, Juhász Norbert, Kelemen Péter, Kiss Gábor, Kovács Attila, Kozák László, Kurucz Mihály, Moravszki István, Nagy László, Petruska Attila, Pintér Pál, Poncsák Zsolt, Rozinka Péter, Smid János, Szabolcsi Zoltán, Szegedi Imre, Tarr László, Toldi József, Varga Gyula, Vass István, Vasas  János

IV.B (28 fő) Osztályfőnök: Baracska Antal
Birta Tamás, Czirják István, Csordás Tibor, Farkas Sándor, Fazekas János, Fegyveres István, Helmeczi Miklós, Hiripi László, Kemecsey Péter, Lőrincz Ferenc, Luzsinszki László, Morauszki István, Nagy József, Nuszer Péter, Paulik József, Pivnyik András, Puskás Tamás, Révész Zsolt, Sipos Zsolt, Somogyi László, Soós Csaba, Szakács Tibor, Szeregnyi Sándor, Takács István, Tari István, Tóth Csaba, Varga Rudolf, Zachár Zsolt

IV.C (33 fő) Osztályfőnök: Gombos Károly
(Az adatok az 1991-es III.C naplóadatai alapján vannak itt megadva)
Bartovics Norbert, Csernyu Attila, Dajka Péter, Daróczi Gábor, Dán Zsolt, Fabók András, Gáva Tibor, Gubcsi István, Horváth Attila, Jánvári Csaba, Jászovics József, Jurás Zoltán, Katona József, Kántor Gábor, Kiss Zoltán, Koleszár Viktor,Kovács Viktor, Kukk Pál, Lengyel Tibor, Márta Ferenc, Molnár Tamás, Mulik Zsolt, Nagy Gábor, Nagy László, Ragány László, Rubóczki Miklós, Sipos Csaba, Sulek Gábor, Szajnik János, Szopkó László, Tóth Zsolt, Tuba Zoltán, Vegera József

IV.D (26 fő) Osztályfőnök: Hoppál Béláné
Andrejkovics Ede, Bakó István, Boda Sándor, Csáji Győző, Greksza Attila, Grunda Gábor, Gyüre László, Iski Csaba, Király Zoltán, Koncz Gyula, Lakatos Csaba, Mihályfalvi Róbert, Mikulás László, Minya Mihály, Nagy Tamás, Oláh Csaba, Pető László, Puskás Dénes, Szabó Árpád, Szabó Imre, Szőllősi Balázs, Tölgyesi István, Varga Zoltán, Vasas Károly, Vlácsonics András, Vladár Ferenc

IV.E (22 fő) Osztályfőnök: Fekete István
Abán József, Auksz Gábor, Balla Tamás, Barna Gábor, Battyányi István, Beregszászi János, Bohus Péter, Csomós Csaba, Erdei Tibor, Ésik Zoltán, Kórik Attila, Kozák György, Mező Zsolt, Molnár István, Nyícs Csaba, Pásztor László, Szabó Csaba, Szabó Tibor, Szloboda László, Szlávik Csaba, Vékony Zsolt, Vámos Tibor

IV.F (36 fő) Osztályfőnök: Dajka Antal
Bacskai Antal, Benkei Róbert László, Bereczky József Zoltán, Bokor József, Csonka László, Dobozi Róbert, Dobránszki Gábor, Erdős Zsolt, Győri Sándor Béla, Illyés Sándor, Jakab László, Kastyák Beáta Mária, Keczkó András, Király István, Komár Csaba, Kovács Éva, Krekk Gábor, Murnyák Béla, Nagy András, Pazonyi József István, Pápay György, Sajben Attila, Schmidt Csaba, Seregi Attila, Sipos Balázs, Sitku István, Somfai Péter Pál, Sörényi Péter, Stál József, Sukta András, Szűcs Zsolt, Tóth Péter, Urbán Gyula, Varga István, Vasvári István, Vincze Zsolt


1991

IV.A (38 fő) Osztályfőnök: Szücs Józsefné
Andrikó Ferenc, Barcsik Sándor, Barna Miklós, Berki Gábor, Bodnár István , Császári Tamás, Csatlós Zsolt,  Cseszlai Antal, Dancs Béla, Elek Antal, Graholy Tamás, Hegedűs Miklós, Hornyák Csaba, Horváth Zoltán, Kató László, Kertész Pál, Kiss Ferenc, Lázár Csaba, Leitner Zoltán, Lukucz László, Marton Imre, Mihály Tamás, Miló Mihály, Mogyorósi Róbert, Németh Tamás, Orosz Csaba, Orosz Zsolt, Papp Zoltán, Péczeli János, Rabb Róbert, Révész Attila,Révész Csaba,  Román Ákos, Seres Zoltán, Szabó Péter, Szemán Ferenc, Török János, Vasas Géza

IV.B (32 fő) Osztályfőnök: Gábor Ferenc
Balsa József, Berecz Zsolt, Dévényi Zsolt, Fekete István, Gulyás Roland, Hámornyik József, Kerekes László, Kiss László, Kozma Miklós, Lekli Róbert, Listván Attila, Marsai Miklós, Mezei Zoltán, Molnár János, Nagy Tibor, Ouder László, Pásztor Zoltán, Petz Tamás, Póka Tibor, Sándor János, Simon Zoltán, Sinka József, Spisák Zsolt, Szakács Imre, Szegedi Tamás, Szilágyi Ottó, Tokaji Zsolt, Tóth András, Tóthfalusi Sándor, Turóczy László, Varga Tibor, Vass László

IV.C (29 fő) Osztályfőnök: Nyilas Istvánné
Andrási György, Benkő László, Bíri Gábor, Csomai Miklós Zoltán, Farkas László, Fedeles Imre, Fejes Ottó, Félegyházi Imre, Kecskeméti Gábor, Kiss János, Kondás Róbert, Kovács Zoltán, Kulcsár József, Magyar Gábor, Márta Attila, Nagy Sándor, Nagy Zoltán, Nádasi Tamás, Nuszer Tamás, Pápai Zsolt, Polyák Béla, Szabó Bertalan, Szabó Mike, Szilágyi Péter, Trencsényi Róbert, Tóth Miklós, Vámosi József, Végső Zoltán, Vincze Tamás

IV.D (32 fő) Osztályfőnök: Juhász Józsefné
Berki Attila, Deák Zoltán, Ecsedi Tibor, Galyas  József, Hegedüs Attila, Herczku Tamás, Joó Tibor, Kádár Tamás,  Kántor Zoltán, Koczkás Attila, Kovács István, Kovács László, Kukucska János, Laza Tamás, Licz László, Liga Csaba, Nagy István, Nagy Róbert, Orosz Gábor, Pócsik Roland, Simon Zolzán, Siska András, Suekszer Zsolt, Soltész Csaba, Szabó István, Szabó Péter, Szaniszló József, Száva János, Szorocsinszki Attila, Tóth Zoltán, Türk Károly, Zsíros Béla

IV.E (24 fő) Osztályfőnök: Suták Mihály
Bardi Béla, Bársony Attila, Berényi Zsolt, Csvercskó Mihály, Daskó János, Ésik Zoltán, Greksza Csaba, Juhász Csaba, Kabai Csaba, Kovács György, Mató József, Mező Attila, Nagy László, Németh János, Rápolti Ottó, Sebők László, Snekszer Péter, Szalanics Zsolt, Szigeti Tamás, Szilágyi Zoltán, Teschmayer Christian, Újlaki Zsolt, Urr Tamás, Varga Zsolt

IV.F (25 fő) Osztályfőnök: Németh László
Alexa Imre, Bereczki Károly, Fedics Zsolt, Fehér Csaba, Gerák Géza, Gyarmati István, Gyüre András, Hajnal Zsolt, Kecskés Tibor, Kovács Gábor , Kovács Gyula, Kovács István, Lassán Csaba, Leskó Zoltán, Márton Lajos, Molnár Ferenc, Murnyák Béla, Nagy Edina, Nagy Sándor, Nagy Tibor Tamás, Parádi Zoltán, Pintér Zoltán, Répási Zsolt, Tóth József, Zeba László


1990

IV.A Osztályfőnök: Kéry Katalin
Asztalos Csaba, Árokszállási Zoltán, Bacskai Antal, Balogh Attila, Balogh László, Bartha Tibor, Bokor Lajos, Csatári László, Demeter Miklós, Dienes Attila, Erlei Ferenc, Farkas László, Győri László, Hajdu József, Heuer Zsolt, Hrotkó István, Kántor Attila, Kiss János, Lipták István, Márta Csaba, Nagy Zsolt, Pellei Mihály, Sarkadi Zoltán, Sánta István, Stofa János Attila, Szabó Tibor, Szalai Csaba, Szlávik Tamás, Tóth Béla, Trencsényi József, Varga Szabolcs, Veres Péter, Zelei László

IV.B Osztályfőnök: Ujj Mihályné 
Ács Miklós, Baka Zoltán, Bakk István, Barsha Zoltán, Csepcsányi Zsolt, Derkács Miklós, Dobránszky Zsolt, Domokos István Dubeba Ferenc, Elek Róbert, Fürtös György, Görömbei Sándor, Gyulai Sándor, Kárpátfalvi Tibor, Kruták Tibor, Majoros Zoltán, Marcsek Attila, Nagy Ferenc, Oláh Csaba,Palatai István, Révész Róbert, Sipos József Sneider Zsolt, Szabó Zsolt Szilágyi Zsolt, Takács Ferenc, Tiszai Mihály, Torda csaba, Ujhelyi Roland, Vadász István, Varga Csaba

IV.C Osztályfőnök: Zámbó Ildikó
Csernya Zoltán, Csomós József, Donáta Ernő, Farkas István, Farkas Róbert, Forgács Ferenc, Hódi József, Hudák Gábor, Jászovics Gábor, Kiss József, Kocsis László, Krisztián István, Metzner Zsolt, Minya Zsolt, Monyók József, Murvai Gábor, Péter Gusztáv, Prekopcsák Tamás. Pristyák János, Ragány Károly, Jógor Csaba, Somogyi Tibor, Szabó Elek, Szabó Zsolt, Szabolcsi György, Tamás János, Toldi István, Tomosváry Norbert, Varga Zsolt

IV.D Osztályfőnök: Gombos Károlyné
Antal Tamás, Berki Ferenc, Czímer Zoltán, Csatlós Imre, Dankó Géza, Farkas Attila, Fintor József, Gál Sándor, Groncsák Róbert, Horváth Zsolt, Ignácz András, Késmárki Zoltán, Kotám Imre, Kotosz Attila, Lajsz Róbert, Lipcsei Miklós, Lukács Gyula, Magyar Zsolt, Molnár István, Nagy János, Nagy Zsigmond, Oláh Tibor, Rendes Sándor, Silye Attila, Sirák Zsolt, Szabó Csaba, Szabó János, Szanyi Csaba, Tömösvári László, Várnai Zsolt, Vida Roland, Záraczki Gábor

IV.E Osztályfőnök: Bódor Gusztáv
Bacsó István, Banga József, Barna Péter, Biró Tibor, Burkódi István, Czimer Tibor, Czuczor Gábor, Farkas Róbert, Fazekas Lajos, Földi Sándor, Gulya István, Gurbán Attila, Halász Lajos, Helmeczi Csaba, Hornyák Csaba, Illés László, Juhász Róbert, Kacsmarik István, Kerti Zsolt, Kovács József, Mező Pál, Nagy Mihály, Papp Viktor, Pápa Csaba, Pásztor Gábor, Petrokai Zoltán, Rabatin László, Rafaer Róbert, Révész János, Szabó Tibor, Tóth Pál

IV.F Osztályfőnök: Stadler Erzsébet
Baracsi Zsolt, Bátori Róbert, Berta István, Békési József, Bélteczki Csaba, Bogár Róbert, Bóla Bán József, Dojcsák Viktor, Gaál József, Hajdu András, Hasulyó Zsolt, Hegyes Ferenc, Horváth János, Jakab Zsolt, Jurás László, Kalán János, Kapási Zsolt, Kolozsi Ernő, Leskovics László, Mátrai Attila, Monori Zoltán, Nagy János, Nábrádi Lajos, Orosz Zsolt, Pinte János, Pokoraczki János, Rádi András, Sőrés Tamás, Szabó Attila, Szabó Csaba, Szabó László, Szőke Attila, Vanczer János, Veres László, Vékony Zsolt


1989

IV.A (32 fő) Osztályfőnök: Terdik Jánosné
Bíró Árpád, Bukovenszki Tamás, Csernyik András, Csontos István, Deregi Zsolt, Erőss András, Gáspár Béla, Greksza Zoltán, Hamza István, Jenei József, Juhász Csaba, Kujbus Levente, Losonczy Lajos, Mákó Rudolf,Mészáros Zsolt, Novák János, Nyilas Tamás, Orosz Csaba, Pacza Csaba, Pethő Miklós, Polyák István, Simon Csaba, Sípos Zoltán, Sóvári Gyula, Szabó László, Szuhai András, Takács Tibor, Tóth János, Urbán Sándor, Varga István, Verdes Miklós, Vitáli Bertalan

IV.B (33 fő) Osztályfőnök: Ákos Zoltán
Bak János, Balázsi Zoltán, Barát Zsolt, Borbély Tamás, Dancs István, Erdősi Zoltán, Fekete István, Gebri Zoltán, Karászi Csaba, Kiléber József, Korpai Miklós, Márton József, Mogyorósi Olivér, Molnár Csaba, Molnár János, Molnár Lajos, Mónus Barnabás, Morvai János, Müller Zsolt, Péli Toóth Sándor, Siket Gábor, Simon Béla, Szabó László I., Szabó László II., Szabó Miklós, Szemán István, Tálas Attila, Tamás Gyula, Tarpai Gábor, Tóth Lajos, Tóth Tamás, Varga István, Vitális István

IV.C (32 fő) Osztályfőnök: Szabolcsi Józsefné
Adorján Béla, Balogh István, Csorba Tamás, Egyed Zoltán, Fegyver Miklós, Gincsai Miklós, Gulyás Lajos, Győri József, Hajnal Csaba, Hugert Tibor, Kálmánczhey Zoltán, Kerepesi Zoltán, Kertész István, Kiss Csaba, Kiss Lajos, Kiss László, Kiss Róbert, Márkus Tamás, Mérő János, Mile Barnabás, Mócsán Zsolt, Molnár Ferenc, Mrenkó Ferenc, Nyeste László, Orosz Tibor, Pethe István, Popovics Sándor, Rubóczki Ferenc, Sarkadi Sándor, Stál János, Takács Gyula, Vida Levente

IV.D (31 fő) Osztályfőnök: Balatoni István
Bálint Imre, Bíró Attila, Erdős Álmos, Erdei Ferenc, Fabók Zoltán I., Fabók Zoltán II., Hekman Béla, Jakab Endre, Karácsony Vince Zsolt, Kecskés Tamás, Kenyeres Tamás Gábor, Kiss Attila, Koi Béla Levente, Kovács Mihály, Kovács Róbert András, Kozák József Attila, Kulcsár Antal, Maroda Zsolt, Mátrai Zoltán, Molnár János, Orosz Zoltán, Palicz József István, Pancsusák Csaba, Potos János Kálmán, Pózmán József, Szabó József Tibor, Szabó Zsolt, Szurovcsák András, Támcsu Zoltán, Tóth István János, Varga József

IV.E (27 fő) Osztályfőnök: Kéry Katalin
Balázs István, Balogh Péter, Baráth Zoltán, Bodó István, Halicsku József, Harhály Tibor, Kiss Lajos, Kluk Gábor, Kormos István, Kovács Arnold, Kovács László, Kovács Zsolt, Lukács József, Mizsányi Zsolt, Mohácsi Péter, Papp Zoltán, Rafaez György, Ráduly János, Szanyi László, Székely Szabolcs, Szmolár János, Tanyi Gábor, Tar Ferenc, Tóth András, Ujj János, Zákány sándor, Zöldi Tóth László

IV.F (30 fő) Osztályfőnök: Iván Györgyné
Asztalos Bálint, Brilla Mónika, Csépke Roland, Elek Tibor, Gábor Zsolt, Gáti Csaba, Gubik László, Hadobás Attila, Hernádi Csaba, Hódi Miklós, Juhász Barnabás, Kovács András, Kovács György, Kömlei Sándor, Megyesi Gyula, Molnár Zoltán, Nagy Péter, Orosz Attila, Pásztor Zoltán, Soltész László, Sorbán Zsuzsanna, Strausz Attila, Szabó Ibolya, Szendeczki Zoltán, Szikszai Zsolt, Szilágyi Tibor, Szloboda Zoltán, Tóth Béla, Varga József, Vaskó Zsolt


1988

IV.A (29 fő) Osztályfőnök: Répási Margit
Barilló István, Bihari József, Dopita György, Fabu János, Fintor Ferenc, Fórizs László, Gergely István, Gyebróczki András, Gyurkovics Tibor, Hoó László, Iski János, Jakab Rudolf, Juhos Attila, Kondor Tibor, Kósa Béla, Kövér László,Kucsmár József, Lábas László, Mezei László, Obuczki Béla, Orosz Sándor, Papp László, Pintér  János, Pócsik  Géza, Ranyhóczki Csaba, Tóth Tibor, Vágó Sándor, Varga Szabolcs, Virga Csaba

IV.B (29 fő) Osztályfőnök: Baracska Antal
Balla Sándor, Baráth Károly, Barnucz Tibor, Bécsi Attila, Csipkés József, Éles Béla, Fekete Péter, Fekete Sándor, Földi Gábor, Juhász Tibor, Kander Ferenc, Karskó György, Kondor Szabolcs, Kovács Imre, Kovács Péter, Kusnyér Péter, Márton Péter, Németh László, Orbán Levente, Pozsonyi László, Soltész Ferenc, Szabó István, Szécsi Sándor, Széphegyi Zsolt, Szilágyi József, Szilágyi László, Tóth László, Turóczi Béla, Zsuk Balázs

IV.C (34 fő) Osztályfőnök: Székely András
Bagaméri Zsolt, Balogh Mihály, Balogh Tibor, Barkóczi Imre, Barna József, Belinszki István, Dankó László, Dér Zoltán, Éles Csaba, Éles Zoltán, Fekszi Zoltán, Garai Tibor, Gergely Csaba, Jebudánszki Ferenc, Kerényi Ferenc, Kiss József, Kovács Ferenc, Kövessy Zsolt, Marcsek Csaba, Mányik István, Mészáros László, Nagy Béla, Orbán László, Pallay Béla, Pazonyi László, Pál Tibor, Pásztor József, Polonkai László, Radványi László, Sebők Mihály, Szabó Csaba, Szűcs István, Tóth Attila, Zelei Ferenc

IV.D (27 fő) Osztályfőnök: Kelemen Csabáné
Berecz László, Fábián József Zsolt, Fekete Tibor Csaba, Fülep István, Jászai József, Jónás Sándor, Kapitány Attila Sándor, Kiss Tamás, Kiss Tibor, Kocsis György, Kovács Tamás, Kozma Sándor, Lázárcsik Tibor József, Mányik József Sándor, Mező József, Mezősi Zsolt Sándor,Ökrös Gyula, Rembeczki László, Ricz György, Soós Flórián, Szabolcsi Zsolt Szabolcs, Szabó Károly, Szokol István Mihály,Tolnai József, Torma Csaba, Tuza Tibor, Vajkó Attila Sándor 

IV.E (30 fő) Osztályfőnök: Fekete István
Almási Attila, Balogh Mihály, Bányász Attila, Bodnár Gábor, Borbély Tibor, Boros Antal, Demeter Tibor, Dezső Zoltán, Fehér Róbert, Garbera András, Gedei Gyula, Heringh Andor, Hlavnya Zoltán, Jakucska József, Jánvári István, Juhász Ferenc, Keul Tamás, Leskovics József, Marozs László, Molnár László, Móricz László, Mezei Attila, Sipos Tibor, Szabolcsi Tamás, Szurovcsák József, Tábori Tibor, Tóth Zoltán, Varga Mihály, Varga Róbert, Zsoldos Attila

IV.F (41 fő)  Osztályfőnök: Hoppál Béláné
(Az adatok az 1987-es III.F naplóadatai alapján vannak itt megadva)
Berszán Tamás, Béres László, Bihari Tibor, Borzák Sándor, Csabai Krisztina, Cserti Csaba, Csősz Tibor, Dankó Csaba, Elek Sándor, Fazekas Róbert, Garaj Róbert, Gerhard Mihály, Halász Tibor, Homoki Csaba, Huszti Károly,  Imreh Judit, Jakucska Marianna,  Jenei Sándor, Karádi István, Karaf Pál, Kovács György, Kulcsár Csaba, Kun Péter, Madura László, Mikovics Miklós, Minya Ferenc, Mogyorósi Béla, Nagy József, Onder József, Pilinszki Zsolt, Raska Péter, Révész Csaba, Rubóczki Béla, Simkó János, Szabó Ferenc, Szalacsi Tóth József, Szikszay Gyula, Tamás Ernő,Tóth István, Tóth Viktor, Újvári Ferenc


1987

IV.A (33 fő) Osztályfőnök: Tóth Józsefné
Antal Sándor, Bencze Antal, Berencsi István, Cseszlai Csaba, Dankó Miklós, Dicső Zoltán, Erdős Szabolcs, Fazekas János, Gacsályi László, Gál György, Gönczi Mihály, Gönczi Zoltán, Gyöngyösi Csaba, Győri Zsolt, Hankószki József, Hudák Zsolt, Juhász Tibor, Kéninger Csaba, Kohut István, Kondor Tibor, Medve Zsolt, Munkácsy Zoltán, Nagy Béla, Papp László, Pál Albert, Rácz Tibor, Saláta László, Siti Károly, Skarbit Barna, Szabó László, Sztankovics Tibor, Vass György, Vitkai Elemér

IV.B (29 fő) Osztályfőnök: Gábor Ferenc
Aranyosi János, Ágoston Béla, Balogh István, Csombók János, Dzsubák István, Fekete Zsolt, Frank László, Gallasz László, Gerják Tibor, Gerzsenyi Zsolt, Gombkötő Tibor, Görög József, Jeney Csaba, Kosztel Zsolt, Kovács Péter, Kovács Tibor, Makó Tibor, Márkus László, Molnár István, Nagy János, Spisák József,  Szabó Antal, Szalanics József, Szoták Attila, Szloboda János, Szigetfalvi József, Szilágyi András ,Szűcs Attila, Tóth János

IV.C (35 fő) Osztályfőnök: Reményi Béla
Barna Zoltán, Bertók László, Bodnár Ferenc, Boros Attila, Csoma Gábor, Demku István, Gál János, Hornyák Ferenc, Hornyák Tamás, Katona Tibor, Kecskés Attila, Kiss Tibor, Kiss Zoltán, Konyhás Béla, Kovács Tamás, Lipták József, Marsai Zoltán, Mester Ferenc, Pap Zsolt, Pásztor Zsolt, Péter Ferenc, Pintér Csaba, Rácz Károly, Simon János, Szabó Tamás, Szakos József, Tóth Gyula, Tóth Mihály, Tóth Tibor, Tutkovics Zoltán, Váraczki János, Veress Zsolt, Villás Tibor, Zagyva Gyula

IV.D (31 fő) Osztályfőnök: Nyilas Istvánné
Badar László, Berecz György, Bíró Miklós, Bíró Attila, Bökönyi László, Dér Zsolt, Gondor István, Helli Roland, Herka Attila, Ignáth János, Korcsmáros László, Ladó György, Lakatos Zoltán, Laskai Zoltán, Lazai Attila, Liskány Tibor, Lobosoczki József, Matyi Zoltán, Márta András, Mike András, Molnár Zoltán, Mosolygó Csaba, Petrilla László, Poór Tibor, Sarnyai Sándor, Sipos Attila, Szakos János, Szántó Gábor, Sziklai István, Vida Sándor, Vilhelm János

IV.E (24 fő) Osztályfőnök: Suták Mihály
Bacsi Mihály, Bacskai Zoltán, Bakó Károly, Balogh Géza, Bányász Csaba, Batári Ottó, Biri József, Bodák Szilárd, Dobránszki Attila, Fábián Csaba, Fehérvári Tibor, Horváth Sándor, Jáger István, Kajati Attila, Kónya József, Németh István, Nyerges József, Pazár Zoltán, Plenter Róbert, Ragány Béla, Srankó János, Szilágyi Nándor, Varga Imre, Varga Sándor

IV.F (31 fő) Osztályfőnök: Sum István
Baglé János, Ballai Tibor, Baracsi László, Cservenyák József, Dancs Róbert, Fajszi Gábor, Fazekas László, Fekésházy Csaba, Gégényi Pál, Gyöngyösi Attila, Hankóczki Tibor, Harcsa Gabriella, Homoródi Endre, Ignéczi László, Juhász Csaba, Kelemen Norbert, Kerényi Éva, Kiss József, Koncz Gábor, Lisovszki Tibor, Mikes József, Oláh Géza, Ómajtényi László, Sinku Pál, Snekszer Gábor, Spanyol Tibor, Szabó Béla, Toronyi Zoltán, Tóth István, Trencsényi Zoltán, Vadász György


1986

IV.A (32 fő) Osztályfőnök: Jeney Istvánné
(Az adatok az 1985-ös III.A naplóadatai alapján vannak itt megadva)
Balázs Sándor, Baráth Ernő, Boldi Károly, Demeter Péter, Dovák Csaba, Dzsedik Sándor, Erdei Miklós, Fekete László, Gönczi Zsolt, Görög Sándor, Győrfi Attila, Horváth Tibor, Kéninger András, Kerekréti László, Laub László, Lévai József,  Leveleki Miklós, Markóczi János, Márton György, Nagy Attila, Nagy Lajos, Pájer László, Pócsi Attila, Sinka László, Somogyi Imre, Szuhánszki Tibor, Toldi Gyula, Tompa Sándor, Tóbiás Barnabás, Ujhelyi László, Vajda László, Zsiros József

IV.B (28 fő) Osztályfőnök: Ujj Mihályné
Babidovics Zsolt, Balogh Mihály, Batta János, Gerebenics István, Hoczka István, Hudák Miklós, Hugyecz Attila, Izsó Mihály, Kakuk László, Kató Béla, Kiss Tibor, Kohut Árpád, Kovács Csaba, Kovács Ferenc, Márkus László, Mócsán József, Nagy János, Olajos József, Pelsőczi János, Remes László, Sajben István, Sipos Zsolt, Szabó Imre, Szabó Sándor, Szikora Tamás, Szmolenszki Zoltán, Szojka Attila, Varju László

IV.C (32 fő) Osztályfőnök: Juhász Józsefné
Barna Zoltán, Bányai Levente, Demeter Csaba, Dénes József, Erdei Miklós, Gerebenics Károly, Hankóczi Lajos, Haraszti Péter, Hodászi Pál, Jeles József, Keller Gábor, Kiss István, Kohn Zsolt, Kovács György, Listván Róbert, Maczurka Csaba, Márczi Imre, Mező Zsolt, Mlinárcsik Csaba, Mrenkó János, Nyeste Gábor, Nyitrai József, Pazár Attila, Pethe Zoltán, Poór Zoltán, Rácz Tibor, Szanyi Ferenc, Szilágyi György, Szunyogh István, Tanyik Zoltán, Varga Csaba, Várnagy Csaba

IV.D (21 fő) Osztályfőnök: Bódor Gusztáv
Balogh Gyula,  Bódor Attila, Borbély László , Deli Zsolt,  Herczku Zsolt, Horváth József, Hubert Géza, Kató Zoltán, Kiss Ferenc, Kiss László, Kovács Zoltán, Kulcsár Bertalan, Major József, Mező Sándor, Pokoraczki Gábor, Sulek József, Varga Miklós, Veres Pál, Virtás Dénes, Vizsnyicki Mihály, Zlota János

IV.E (27 fő) Osztályfőnök: Bihari Gáborné
Bartha Csaba, Belus Ferenc, Berecz István, Bereczki Tibor, Bodnár Ferenc, Bor Attila, Boros Tamás, Buhály Zoltán, Csorba Róbert, Farkas László, Földesi László, Földesi Sándor, Fucsovics Tibor, Hudák András, Iszák Tibor, Jánvári Bertalan, Kocsis Károly, Kósa Tibor, Lengyel Sándor, Molnár Tibor, Nyics István, Oláh János, Pálur Miklós, Petró Tibor, Szikszai Csaba, Szikszai Menyhért, Tálas Tamás

IV.F (32 fő) Osztályfőnök: Stadler Erzsébet
Angyal András, Balogh Sándor, Banka Tibor, Becskeházi Zsigmond, Bolgár Barnabás, Doka László, Domokos István, Filep József, Gáspár János, Gulácsik Géza, Halász János, Huszti Tibor, Kaluha Attila, Kantár Mihály, Kéninger Zoltán, Kiss László, Kovács Miklós, Magyar András, Mindák Béla, Mózer Attila, Nagy Ferenc, Nyéki Attila, Pájer László, Smidt Andrea, Szilágyi Tibor, Tóth Csaba, Tóth Károly, Tóth Miklós, Turcsán Ferenc, Vámos József, Vass Tibor, Vígh János


1985

IV.A (33 fő) Osztályfőnök: Balatoni István
Aranyi István, Adorján Artúr, Bacskai Tibor, Baji László, Barna Tibor, Bartha Zoltán, Benedikti Tamás, Bíró Ferenc, Csonka Csaba, Éliás Szabolcs, Forgács András, Fucsku István,Harján Béla, Hornyák József, Horváth Ferenc, Horváth Miklós, Hudák Csaba,Konzili Zsolt, Kovács Miklós,  Kvaka László,Malakuczi György, Mezei Bertalan,  Mikolecz István, Mogyorósi László, Nagy Zoltán, Simon Sándor, Smid János, Szatmári Tibor, Szilágyi Attila, Szügyi Csaba, Szűcs Gyula, Újhelyi József, Zsoldos József 

IV.B (29 fő) Osztályfőnök: Iván Györgyné
(Az adatok az 1984-es III.B naplóadatai alapján vannak itt megadva)
Balatoni László, Blazsán Sándor, Bogár László, Gyökér László, Hiripi Pál, Járosi Mihály, Jóvári István, Juhász Viktor, Kaszner Attila Csaba, Kertész Imre, Kiss László, Koczka István Zsolt, Koczkanics József, Kosztyu János, Kovács László, Lisovszki György, Makai Lajos, Oláh György, Ökrös Géza, Petró Zoltán, Poór László, Ruszkovics József, Sedlák Tibor, Simon József, Sitku András, Tamás Zoltán László, Tóth László, Turi Tibor, Varga László

IV.C (34 fő) Osztályfőnök: Ákos Zoltán
Balogh Csaba, Berencsi Ottó,Béres Béla, Borbély Zoltán, Czegle Tibor, Dancs Lajos, Dzsogán József, Endrédi Zoltán, Farkas Sándor, Fehér László, Ferenczi Sándor, Holik Zoltán, Hunkó József, Iglai Csaba, Imre János, Joó Gyula, Kiss János, Koncz László, Kopasz György, Korpai Zoltán, Láng Péter, Magyar Zoltán, Molnár László, Nagy József, Ónya Attila, Ossó János, Puskás Béla, Rádi Sándor, Révész Sándor, Skolnyik József, Szabó Attila, Szabó Sándor, Tamás Károly,Ujvári József

IV.D (22 fő) Osztályfőnök: Gombos Károly
Bagyinka Zoltán, Balázsi Dénes, Berényi László, Bogár András, Bolek Tamás, Csoma Attila,Fabu József, Garancsi Imre, Herdinai József, Kormány Zoltán, Kuruc János, Neuzer János, Németh Zsolt, Papp István, Paronai Mihály, Sajben Tamás, Sarkadi László, Sándor Attila, Siska Zsolt, Somogyi Ferenc, Szabó László, Szilágyi Sándor

IV.E (24 fő) Osztályfőnök: Kéry Katalin
Aros László, Bódi Ferenc, Csapó Elek Tibor, Drenyóczki János, Ferencz László, Hidegh István, Homonyik Zoltán, Kiss András, Ling László Zoltán, Mackei István, Maki József, Monostori Csaba, Munkácsi Mihály, Rápolti Barna, Szabó Károly, Székely József, Sztankó Zoltán, Tatárovich Tibor, Filistyák Gábor, Tudlik Tibor, Urbán István, Urbán Miklós, Varga Miklós ,Veres Géza Tamás

IV.F (33 fő) Osztályfőnök: Terdik Jánosné
Antal Gusztáv, Balázs Tibor, Baráth László, Batta Zsolt Zoltán, Bíró Károly, Falatovics István, Farkas Imre László, Garai Tamás, Gáva Attila, Juhász Artúr Csaba, Karacs Zsolt István, Kiss István András, Korcsmáros György, Kovács Zoltán, Könnyű Zsolt, Kunsági Attila Dániel, Kurucz Zsolt, Lakatos László, Lieb Zsolt, Magera Zsolt Tibor, Mező Zsolt Ferenc, Nagy Zsolt, Palkó László, Perges Imre, Szabó Zoltán, Szabó Zsolt, Szalóki László, Szarka Rudolf, Szatmári István, Torkos Pál János, Tóth Péter, Végső László, Zengővári Zoltán


1984

IV.A (33 fő) Osztályfőnök: Dobránszky Lajos
Bencsik András, Bulyáki László, Csernyik László, Csuzi Ferenc, Derzsi Mihály, Farkas István, Fazekas László, Ferencz Tamás, Fodor Demeter, Garai  Tibor, Hreskó János, Hetei Béla, Juhász József, Kocsis Árpád, Nagy János, Pál János, Pályi Lajos, Pintér András, Povazsanyecz István, Rajtik János, Sajben András, Simon Zoltán, Szabó Oszkár, Szűcs Zsolt, Tácej Zoltán, Tátrai Attila, Török Attila, Török Ferenc, Tudlik Tamás, Urbin Tibor, Vass Albert, Ványi József, Vilmányi Csaba

IV.B (34 fő) Osztályfőnök: Baracska Antal
Barát Csaba, Barna László, Biriki István, Bohács János, Bolla Tibor, Bónis László, Erdei István, Eszenyi Mihály, Földesi Attila, Frankó László, Gál Zoltán, Gyimesi Ferenc, Harakály István, Horváth Sándor, Kola Sándor, Lapos János, Losonczki Béla, Marinka Szabolcs, Molnár Zoltán, Móré Béla, Nagy Oszkár, Nagy Viktor, Oláh Gyula, Padányi Attila, Pannuska László, Praszner József, Rácz Gábor, Simai Zoltán, Sira Gyula, Sólyom Attila, Szűcs István, Terjék Sándor, Truczkó Attila, Végső János

IV.C (34 fő) Osztályfőnök: Hoppál Béláné
(Az adatok az 1983-as III.C naplóadatai alapján vannak itt megadva)
Balázs Elek, Benedek Ferenc, Benga László, Cseh József, Csernyik Tamás, Csorba Sándor, Deme László, Fekete Zsolt, Giba József, Jóni József, Kapin János, Kádár Zsolt, Kató Zoltán, Kupai László, Molnár János, Muszka Sándor, Nagy Attila, Párniczky József, Reznek Árpád, Sallai Attila, Sági Tibor, Sipos István, Soltész László, Srankó József, Szabó Lajos, Takács Attila, Tisza Attila, Titkos Béla, Turcsán Tibor, Varga Zoltán, Vári Sándor, Veres István, Zahorcsák János, Zsíros István

IV.D (29 fő) Osztályfőnök: Mosolygó János
Antal István, Barota Mihály, Belányi Tibor, Feczák László, Felföldi Oszkár, Galambos Tibor, Hajzer László, Ignéczi András, Juhos Imre, Kiss Tibor, Kovács Attila, Nagy Károly, Nemes Csaba, Oláh József, Oláh László, Papp János, Rácz Imre, Rádi Imre, Szabó Endre, Szabó Lajos, Szabó Zsolt, Szlovenszki Attila, Szűcs László, Tornai László, Tudlik László, Varga Zoltán, Veze Mihály, Zubály Lajos, Zsoldos Ferenc

IV.E (26 fő) Osztályfőnök: Fekete István
Barna Zoltán, Bálint Zsolt, Bunkóczi László, Csatáry Tibor, Cseh Sándor, Dobos István, Dorogi Attila, Fekete János, Fosztó László, Iski Zoltán, Jávor Attila, Kósa Csaba, Lázár Attila, Lekli Tamás, Merki István, Mikula János, Mócsán Csaba, Nagy Gábor, Petrohai János, Révész István, Róka Tibor, Sajtos József, Suri Attila, Szikszay András, Teleki Sándor, Veze Zoltán

IV.F (32 fő) Osztályfőnök: Balatoni István
Bak Miklós, Balázs Magdolna, Bolyóczki János, Boros Csaba, Fülöp Zsolt, Gergely Zsolt, Geszten József, Haluska György, Jáger Péter, Kádár Lajos, Kántor István, Lisovszki János, Megyesi Béla, Nagy András, Nagy Csaba, Nagy  Ilona, Nádasi Zoltán, Papp Géza, Pák László, Pethő László, Sajtos Csaba, Simon János, Sipos Miklós, Szilágyi László, Tálas Csaba, Teski Ferenc, Tóth István, Tóth Tibor, Tóth Zoltán, Trizner Attila, Varga Gyula, Vida Zoltán


1983

IV.A (31 fő) Osztályfőnök: Nyilas Istvánné
Bagdi Zsolt, Berzsán Mihály, Bezzegh János, Czakó József, Dankó Tibor, Faragó László, Hegedüs István, Hornyák István, Horváth János, Kelemen Zoltán, Kiss Attila, Kapócs György, Kovács Pál, Kovács Zoltán, Kópis Tibor, Lőrinczi Attila, Lukács János, Majoros Ferenc, Nagy Gyula, Oláh Tibor, Óbis József, Pásztor Csaba, Plajner Mihály, Sápi Gábor, Szikszai Zsolt, Takács Sándor, Tanka László, Tar Tibor, Tomasovszky László, Tarjányi István, Varga István

IV.B (30 fő) Osztályfőnök: Reményi Béla
(Az adatok az 1982-es III.B naplóadatai alapján vannak itt megadva)
Bánki Gyula, Bilki Károly, Bóris László, Dicső Károly, Fabu Ferenc, Forján Sándor, Gilányi László, Gilányi Tibor, Gunyecz Tamás, Hajdu Csaba, Irényi András, Izsó József, Király Ferenc, Kiss Csaba, Koleszár Sándor, László Gábor, Lengyel László, Lukács Zsolt, Madácsi Sándor, Maksa László, Mátyás Attila, Mogyorósi Barnabás, Nagy Tibor, Orosz Bálint, Osikóczki István, Petrikovics András, Poncsák László, Szántó Zoltán, Tóth Sándor, Török Tibor

IV.C (30 fő) Osztályfőnök: Bódor Gusztáv
Baranyi László, Beke Sándor, Danics Sándor, Fignár Ottó, Gál János, Gebri János, Gyurkó Attila, Hegymegi Zoltán, Huszárszki Sándor, Kató Lajos, Kiss László, Kovács János, Kukucska Tamás, Majoros Tibor, Mezei Tibor, Nagy Lajos, Poór Sándor, Rubóczki Ferenc, Saliga Zoltán, Somogyi Zoltán, Szabó Károly, Szabó Tibor, Szatmári Zoltán, Székely Ferenc, Szokol Mihály, Tóth Tibor, Torkos István, Török Mihály, Virág Sándor

IV.D (33 fő) Osztályfőnök: Barota Mihály
Angyal Tibor, Berki József, Bokor Gyögy, Budaházi István, Buhály Ferenc, Cziotka Sándor, Csadak János, Csintalan István Géza, Faragó János, Faragó Sándor, Fedor Mihály, Fülöp Gábor, Gerkes Árpád Lajos, Hímer József, Hraskó János, Jámbor Ferenc, Kántor János, Kelemen Attila József, Kormány Bálint, Kulcsár István János, Laub István, Lovász András, Melezer Barnabás, Nagy Attila Gábor, Nyerges Ferenc, Nyíri Attila, Pethő Györg, Pfeiffer István János, Rendes József, Srankó András, Szenes Mihály, Szoták András József, Törő Ferenc

IV.E (20 fő) Osztályfőnök: Gábor Ferenc
Bandor Zoltán, Béda János, Bihon Barna, Csatári Zoltán, Csatlós Imre, Fazekas József, Gebri László, Gebri Zsolt, Grónás László, György Bertalan, Herman Lajos, Ignácz Zoltán, Kovács Ferenc, Kun Csaba, Lázár József, Nagy István, Pataki Imre, Tóth Miklós, Tóth Viktor, Tóth Zoltán

IV.F (34 fő) Osztályfőnök: Sum István
Ács Szabolcs, Bodnár László, Czuczor Attila, Dankó Tibor, Fekete Zoltán, Gégény János, Gyetvai Csaba, Habinyák Miklós, Halcsák János, Horváth Imre, Ivánkó Ilona, Jáger Ferenc, Jobbágy Zsolt, Kósa Ferenc, Köröskényi László, Magdus Sándor, Márta István, Márton Katalin, Matusa Attila, Nagy József, Nagy Nándor, Pétervári Csaba, Sándor Róbert, Simon Barnabás, Skorcov László, Szánthó Csaba, Takáts Sándor, Toldi Jenő, Tóth József, Tóth Zoltán I., Tóth Zoltán II., Vadon Csaba, Veze László


1982

IV.A (29 fő) Osztályfőnök: Stadler Ezsébet
Balázsi Tibor, Borbély János, Demeter József, Drabbant István, Franczel Tibor, Hankó András, Hornyai Gábor, Jeczkó Zsolt, Juhász Gyula, Kántor Csaba, Keller Tibor, Kicska Miklós, Kiss Barna, Krasznai Gyula, Kocsis Zoltán, Lengyel Zoltán, Makrai János, Mohácsi János, Németh András, Petrikovics József, Sooós Attila, Soós Endre, Szabó Sándor, Tokai László, Tóth László, Treszkai Károly, Varga Gábor, Varga László

IV.B (28 fő) Osztályfőnök: Juhász Józsefné
Barcsai Sándor, Czerula Tibor, Csoba János, Faragó István, Farkas Tamás, Fekete Miklós, Ficsóri Károly, Galambos Károly, Hibály István, Kalderák Kálmán, Kalydy Tamás, Király József, Kiss Dániel, Kiss Sándor, Kormány Antal, Ling Miklós, Mihók Gábor, Nagy Emil, Nagy György, Oláh Ferenc, Rácz Gyula, Ruszcsák Sándor, Szilvási Sándor, Szűcs Imre, Tarcsi László, Venyigei János, Vincze György, Zán József

IV.C (34 fő) Osztályfőnök: Gajdos László
(Az adatok az 1981-es III.C naplóadatai alapján vannak itt megadva)
Bartha Gyula, Bicsérdy Gábor, Bihari Csaba, Bihari István, Csányi Zsolt, Görömbei Vilmos, Gyurján Mihály, Hajdu János, Házi György, Hornyák László, Hudák András, Jármi József, Katkó Csaba, Kós István, Kostyál András, Kostyál József, Kubovics István, Mágocs Bahur Béla, Máté László, Molnár Róbert, Nagy Albert, Németh Lajos, Nyilas Zsigmond, Pásztor Zoltán, Praszner János, Roma László, Rózsás István, Sándor László, Simkó Zoltán, Tóth Béla, Tóth István, Tóth József, Tóth Mihály, Ujj Zsolt

IV.D (24 fő) Osztályfőnök: Bódor Gusztávné
Balasa Zoltán, Berencsi János, Dávid Zsolt, Deli Bertalan, Emőd Tibor, Faragó Sándor, Fejér László, Hegyes József, Koháry Zoltán, Korsoveczki István, Kostyál Csaba, Krámos Sándor, Kresztyankó András, Lemák Csaba, Lőrinczi László, Papp Sándor, Rácz László, Szabó Béla, Szabó Tibor, Szakács István, Szalámczy István, Takács Béla, Takács Tibor, Veres Lajos

IV.E (25 fő) Osztályfőnök: Békési Márta
Agócs József, Bakó György, Bartha Miklós, Bényei János, Gödény Vincze, Griger Tibor, Hajdu József, Imre László, Kalyó László, Kecskeméti Mihály, Kiss Csaba, Korpai Gábor, Lőrincz Tibor, Lukács János, Mészáros Miklós, Muri Zoltán, Orosz István, Sápi Miklós, Sógor József, Szabó József, Szilágyi Péter, Varga László, Vincze László, Zagyi András, Zámbori Csaba

IV.F (34 fő) Osztályfőnök: Kelemen Csabáné
(Az adatok az 1981-es III.F naplóadatai alapján vannak itt megadva)
Bagi Pál, Bajnay Kornél, Balogh Árpád, Banner László, Bor Imre, Buczi Gábor, Czene Lajos, Csordás László, Dávid József, Ész Attila, Farkas Zoltán, Fésűs László, Fodor László, Fónagy András, Hegedűs László, Holló István, Kalydi József, Kocsis Mihály, Koncsol István, Kropog László, Kukta Attila, Lipcsei Pál, Lippai Sándor, Major Sándor, Péter Tamás, Rakovits Zoltán, Rusin Mihály, Sallós László, Szajkó Tamás, Szakács József, Tóth Attila, Turcsán János, Túrós István, Újlaki Vince


1981

IV.A (28 fő) Osztályfőnök: Terdik Jánosné
Antal József, Áncsán Sándor, Dancs Tamás, Demku György,Füzesséry Tibor,Ilosvay Péter Róbert, Kovács Sándor, Madura csaba, Márton László, Megyesi Miklós, Molnár László, Mórucz István, Nádasi Ferenc, Páll Miklós, Petruska Pál, Piószegi László János, Rutkai György, Sápi Zsigmond, Siető András, Sulyok Simon László, Szapora Zoltán, Szidor Attila, Szőllősi Zoltán, Takács Győző János, Tóth János, Turóczy Imre, Úr Zsolt, Varga László, 

IV.B (24 fő) Osztályfőnök: Kéry Katalin
Aranyos Zoltán, Czihály László, Fehér András, Forgács Csaba, Franczel András, Frics Zoltán, Fürjes László, Gerebenics József, Giba István, Hekman László, Hrenkó János, Huczman László, Juhos Károly, Kelemen Péter, Kondor Endre, Kukucska András, Leskó Mihály, Molnár Miklós, Rácz István, Sándor István, Stefán László, Toldi Bertalan,Varga István, Zelenyánszki András

IV.C (22 fő) Osztályfőnök: Gombos Károly
Badar Tibor, Borbély Csaba, Gönczi Béla, Horváth István, Hostyisovszki  Mihály, Illés Zoltán, Járosi András, Kormány András, Laza László, Márton Antal, Máté Endre, Petró Gábor, Rajzinger Péter, Szabó András, Szabó Imre, Szigeti Károly, Szikszai Gábor, Tóth Attila, Tóth István, Varrek László, Végvári András, Zsiros János

IV.D (23 fő) Osztályfőnök: Ákos Zoltán
Barabás András, Barabás István, Bodó Béla, Buzás András, Dócs András, Dzsubák Károly, Fodor Lajos, Halász Sándor, Hankóvszki Csaba, Hasulyó Miklós, Kósa Alajos, Kovács Bertalan, Matyi József, Nagy János, Németh Barna, Pásztor Csaba, Pekola István, Péter Sándor, Szabó Attila, Takács László, Tóth Béla, Trencsényi József, Zajácz György

IV.E (28 fő) Osztályfőnök: Lászlófi Zoltán
Ágoston László, Badics István, Balázsi Sándor, Bartha László,Bunkóczi Sándor, Drevernyák György, Eichinger Tibor, Erdei Imre, Erdei János, Eszenyi Sándor, Ferenczi Attila, Gergely József, Kovács László, Kiszely János, Lapos László, Legeza Zoltán, Morovszki János, Nagy Zoltán, Nagy Sándor, Nádasi Attila, Rozsnyai Miklós, Sebők Tibor, Steiber István, Stekler György, Szakolczai Attila, Tácej Péter, Tomasovszki Tibor, Tóth Gábor

IV.F (31 fő) Osztályfőnök: Balatoni Istvánné
Áts Zoltán,Balázsi Albert, Barta Károly, Bihari Zoltán, Bukovics János, Czvik László, Dobos Géza, Dolonai György, Enyedi Ferenc, Enyedi Ottó, Gaál László, Gyüre András, Hornyák Imre, Kicsák László, Király Attila, Kiss Zoltán, Kópis László, Krasznai Roland, Makkai István, Mikolai István, Mócsán István, Mokánszki Zoltán, Molnár Árpád, Molnár László, Nagy László, Nanszák György, Papik Zoltán, Puskás Árpád, Radványi Gyula, Serényi László, Szilágyi Imre


1980

IV.A (31 fő) Osztályfőnök: Bihari Gáborné- Gabulya Pál
Bodnár József, Boka Sándor, Csernák József, Déli József, Duszka András, Fodor Miklós, Garda Árpád, Harcsa Ferenc, Hopka András, Iklódi Gábor, Kiss Tamás, Kovács István, Kovács László, Kókai Pál, Magyar István, Mészáros György, Nagy Béla, Nagy István, Nagy Sándor, Orosz Ferenc, Pintér Pál, Poncsák László, Szabó András, Szabó János, Székely Béla, Szugyiczki István, Tisza Attila, Tóth Attila, Udvari Tibor, Unoka Sándor, Varró Miklós

IV.B (27 fő) Osztályfőnök: Seregi Istvánné
Bagoly Miklós, Berka Ferenc, Bíró Sándor, Borók Ferenc, Csordás Mihály, Dakó László, Dálnoki Sándor, Dézsi László, Fülöp Gyula, Ficsóri Ferenc, Halász Tibor, Ignácz János, Kocsis Miklós, Kohán György, Korányi Csaba, Kormány Imre, Kulcsár Tibor, Lajos István, Lakatos Bertalan, Marina Tamás György, Nagy István Péter, Orosz György, Román Csaba József, Szabó László, Sztarna Attila, Tóth János, Tóth László

IV.C (22 fő) Osztályfőnök: Benkő Imre
Baksa Sándor, Balázs István, Balogh Csaba, Bankó Mihály, Barna Béla, Czikai András,Cziotka Gábor,  Demeter László, Figeczki Emil, Garaj János, Győrfi János, Hankószky László, Juhász László, Kiss József, Kun József, Lukács Gyula, Orbán Miklós, Papik Tibor,Petrucz József, Siófoki László,  Sipeki Gyula, Sipeki István 

IV.D (28 fő) Osztályfőnök: Démuth László
Barcs Ferenc, Bertalan László, Bényei Tibor, Bodnár Tibor, Bócsi János, Bölcskei János, Deák Ferenc, Farkas György, Gácsi Antal, Hadházi Imre, Halascsák István, Juhász Lajos, Katona Miklós, Kegye László, Kiss Sándor, Kovács Bertalan, Márczi Zoltán, Nagy Tamás, Pataki István, Pethő János, Tarcsa Csaba, Tóth János, Tóth Lajos, Tóth László, Török István, Tuza László, Valóczky László, Veres László

IV.E (26 fő) Osztályfőnök: Iván Györgyné
Andrejcsik Béla, Bálint János, Balogh Béla, Békési Sándor, Bokor László, Borbély László, Buji Ferenc, Csizmarik Zoltán, Csoma Csaba, Erdei Tamás, Gabulya Gábor, Gégényi Mihály, Hankovszki Márton, Haramura Zoltán, Harcsa Gábor, Horváth János, Ignéczi Péter, Kiss Elek, Kun Zoltán, Mandácskó János, Miterli Zoltán, Szilvási József, Szpodnyi József, Tóth Attila, Tóvizi Ferenc, Varkondi László

IV.F (27 fő) Osztályfőnök: Balatoni István
Berki Pál, Boros Ferenc, Csurgó Gábor, Fedor József, Gergely László, Hegedűs János, Hollik Attila, Karóczkai Csaba, Kaszás Tibor, Kiss I. Csaba, Kosztyu György, Nagy Miklós, Nacsa Ferenc, Neizer András, Párniczky István, Sebestyén Benjámin, Stefán Mihály, Sveda András, Szabó Miklós, Szabó Sándor, Szarvas Sándor, Szerviczky Zsolt, Tomasovszki Csaba, Tóth Tibor, Turóczi Sándor, Vakály Mihály, Varkoly István


1979

IV.A (30 fő) Osztályfőnök: Barota Mihály
Bánkúti Gyula, Bocskai János, Bor Károly, Burgony Tibor, Drobni Gábor, Erdélyi István, Fráter István, Fülöp Károly,  Gedei Attila,  Háda Ferenc, Harcsa Béla, Hell Gábor, Horváth Tibor, Imre Attila, Kiss László, Kropkó János, Lakatos József, László László, Mohácsi Zoltán, Mosolygó Tibor, Olasz Tamás, Orsovszki Tibor, Rausz Zoltán, Rácz Béla, Reményi Attila, Révész Gábor, Simon László, Sztankó János, Tamaskovics Zoltán, Török Mihály

IV.B (29 fő) Osztályfőnök: Gábor Ferenc
Apáti László, Bagoly Pál, Czibere Zsigmond, Dojcsák Imre, Erdei Péter, Farkas Béla, Forgó István, Gajdos Sándor, Gilányi István, Görög György, Grencsó Tibor, Halász Tamás, Hasulyó József, Juhász Ernő, Katona István, Kiss László, Kiss Mihály, Majtényi Béla, Maráz József, Ráti Lajos, Sándorfi János, Szántó András, Szekrényes István, Tisza Béla, Tóth László, Vajkó László, Varga András, Vári László, Zentai Tibor

IV.C (24 fő) Osztályfőnök: Reményi Béla
Berei Balázs, Csécsi István, Fazekas Péter, Fábián Géza, Hajnal István, Horváth János, Kantár János, Kántor István, Kovács Imre, Kovács Péter, Kujbus Attila, Liskány József, Lovászi János, Lőrinczi János, Lugosi Antal, Lukács Imre, Mező László, Mikó Sándor, Murnyák László, Nagy István, Nagy Zsolt, Sári István, Sási János, Zám Tibor

IV.D (30 fő) Osztályfőnök: Répási Margit
Ács László, Andrásdi Miklós, Augusztinyi Mihály, Balázs Sándor, Berencsi András, Bertók Tibor, Gál Gusztáv, Grunda Bertalan, Hajnal Zoltán, Jakab Árpád, Karámos Árpád, Kasi Ferenc, Katona Antal, Kovács László , Krajcsovics Zoltán, Nagy László, Nagy Sándor, Nagy Tibor, Orosz Zoltán, Perger József, Ráti István, Salamon János, Soltész János, Sváner Sándor, Szakács Béla, Szilágyi Zoltán, Teremi György, Tóth László, Vajas László, Zólyomi József

IV.E (26 fő) Osztályfőnök: Nyilas Istvánné
Bakosi Balázs, Bárány Attila, Bene Sándor, Benga József, Berecz László, Bíró Ottó, Budaházi János, Devera József, Farkas István, Horilla János, Kiss Sándor, Kovács Mihály, Krakkó Adolf, Liba Endre László, Maczali Mhály, Maklári János, Nagy Tibor, Nagy Zoltán, Nyitrai Miklós, Palicz István, Popovics Csaba, Rizó Mihály, Ruszki Péter, Szentesi Ferenc, Szlovenszki Tibor, Tilki József

IV.F (35 fő) Osztályfőnök: Bódor Gusztáv
Babély János, Balogh Miklós, Bálint József, Bíró József, Bonczi Sándor, Dér Antal, Egyed István, Falajtár Fózsef, Gáspár Ferenc, Gincsai Mihály, Groska István, Hajnal Ferenc, Hanzel András, Hernádi Tibor, Holecskó András, Jurkinya Ferenc, Kaldanekker Péter, Kiss Antal, Kormos József, Kuczmogh György, Lippa János, Mankó Ferenc, Molnár István, Németh Béla, Nyitrai János, Olasz Károly, Papp László, Radócz László, Reményi Tibor, Sepely Attila, Szlávik György, Tóth Imre, Vadon Lajos, Varga Viktor, Vágó István


1978

IV.A (28 fő) Osztályfőnök: Stadler Erzsébet
Balogh Zoltán, Baráth József, Buzga Géza, Csépke István, Dancs Imre, Dobsi István, Farkas Sándor, Fodor László, Galló Mihály, Gazdag Károly, Gyöngy István, Havacs András, Juhász István, Juhász Tibor, Karászi Kálmán, Kőhegyi Lajos, Miski Lajos, Nagy György, Rácz István, Resán Pál, Spisák Attila, Szabó Barnabás, Szabó Sándor, Szőnyi József, Szügyi Sándor, Vajnárovits László, Vancsisin István, Varga József

IV.B (27 fő) Osztályfőnök: Iván Györgyné
Ferenczi György, Fodor László, Földi József, Hajdu Tibor, Hajtó Ferenc, Juhász András, Juhász Ferenc, Kajdi Lajos, Kapitány János, Kovács Károly , Kovács Tamás, Krakkó Zsolt, Krutilla Zsolt, Ladányi László, László Csaba, Mihalik József, Nagy István, Nagy László, Pásztor Rudolf, Seres Miklós, Simai Zsigmond, Szabó István, Szakács Zoltán, Szpodnyi Bertalan, Tóth Endre, Vidoven Árpád, Zolcsák József

IV.C (23 fő) Osztályfőnök: Somogyi Irma
Bodnár László, Csekk Mihály, Fekete József, Fekete Zoltán, File Ervin János, Gábor György,Gerzsenyi István, Horváth Zoltán Gyula, Kálmánczhey István, Koi László, Koszta László, Kosztik András, Kósa Tibor, Lukács Márton, Májer Pál, Ősz László, Podlovics Tibor, Salamon László, Simon Albert, Szabó György András, Szabó Lajos Tibor, Tarcsányi László, Unoka Gyula

IV.D (22 fő) Osztályfőnök: Juhász Józsefné
Borsi László, Bökönyszegi Bertalan, Csoma József, Dávid Károly, Droppa József, Fodor István, Gábor István, Kertész Zoltán,Kovács Ottó, Kozma János, Köbli Mihály, Leveleki Zoltán, Lőrincz István, Munkácsi István, Nagy Ferenc, Orha József, Pásztor Ferenc, Rusin András, Szanyi László, Takács László, Tamássy Ödön, Török Antal

IV.E (33 fő) Osztályfőnök: Békési Márta
Bancsi József, Bónis György, Briz Miklós, Bulátkó Mihály, Csőri Miklós, Dudás Attila, Gelsi László, Gőcze Zoltán, Halász György, Jakab László, Jávori Pál, Jenei József, Juhász Ferenc, Juhász János, Katona János, Keller István, Kinyik Zoltán, Kriser Mihály, Kós János, Medgyesi Péter, Nagy József, Papp László, Pámer József, Sándor Miklós, Stahorszki János, Tárkányi Zoltán, Torma István, Tóth Gyula, Tóth László, Vaskó Imre, Vincze Miklós, Volosinovszki  Ferenc, Zomborszki János

IV.F (22 fő) Osztályfőnök: Kelemen Csabáné
Boros László, Czakó András,Fülöp Tibor, Gombos Zoltán, Horváth István, Karasz László, Kocsis Antal, Koncz István, Kujbus Gábor, Nádasi Mihály, Papp József, Sári Gábor, Smid Zoltán, Somlyai Tibor, Suller Illés, Szabó Gábor, Szentpéteri József, Szloboda Gyula, Szőke Csaba, Török Zoltán, Veisz György, Zámbori József 


Utolsó módosítás: 2018. szeptember 25. (közzé lettek téve a 2018-as évfolyam osztályai)

Copyright © www.bankidonat.hu. Minden jog fenntartva.