Elérhetőségek | Tanáraink | Tanulóink | Írjon nekünk
Központi telefonszám: +36 (42) 508 870
Központi e-mail cím: banki@bankidonat.hu

ESE 2018 – a Bánkirobot Lengyelországban

XXIII. Országos Tudományos és Technikai Diákalkotó verseny (OTTDK) ebben az évben is Budapesten került megrendezésre, a Kossuth Klubban 2018. május 4.-én. A versenyre előzetes iskolai válogatás után kerülhettek a projektek. A közép-európai magyar fiatalokat megszólító megmérettetésre a határon túli magyar intézmények diákjai is neveztek.
A versenyen Tóth Bence és Zsigó Miklós elnyerte a jogot, hogy az ESE 2018 (Expo-Sciences Europe) versenyen (Lengyelország) képviselje hazánkat.

Cikk folytatása

Őszi érettségi lehetőség a Bánkiban

Kedves érettségizők!

Iskolánk a 2018. őszi érettségi időszakban érettségiztetésre kijelölt intézmény lett, így nálunk lehet jelentkezni az őszi érettségire 2018.09.05-ig (földszint 3-as irodában a titkárságon naponta 8:00 és 16:00 között).

Copyright © www.bankidonat.hu. Minden jog fenntartva.